Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsii9521, Módosítva: 2017. január 23.

2016. júliusi limitált trendkiadás

Színezett szemöldökformázó zselé, mely apró szálakat tartalmaz, így kitölti a hézagokat és szépen definiált, dús szemöldököt eredményez.

01 ernie knows best és 02 bert knows better árnyalatokban kapható

persephone

2019. április 2.

Valószínűleg az egyik utolsót sikerült akciós áron beszerezni, szerintem szuper. Több hasonló terméket is próbáltam az utóbbi időben, és ez jött be a legjobban. Szép a színe, és a keféjét is megfejtettem: először egy kis festéket teszek fel a végével, és aztán dolgozom el a kefe részével. Dús, természetes hatás, szépen feltölti a hézagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Vajdus23

2018. január 30.

Le volt árazva, így gondoltam, kipróbálom, úgysem használtam még szemöldökformázó zselét, de a fixálás sosem árt. Nehezen használható, kényelmetlen, mert a keféje túl hosszú.Ráadásul annyi festéket felvesz, hogy lehúzás nélkül nem lehet használni, egyáltalán nem lesz esztétikus a végeredmény. A szálakat viszont szépen befogja, helyén tartja. Alatta a szemöldökpor is tartósabb, mint fixálás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

natulcien

2016. szeptember 16.

Ajándékba kaptam és nem fordítottam rá túl nagy figyelmet. Különösebben nem hatott meg a koncepciója sem. Tudnék élni nélküle, ez azóta sem változott, de ráértem kísérletezni vele, és nem olyan rossz. Sőt. A kefének meg van a trükkje, én óvatosan, simítva viszek fel egy vékony réteget, amit aztán egy szemöldök kefével átsimítok, és így nagyon természetes lesz a hatás. Ha porral festem ki a szemöldököm, azt is fixálja. Utazáshoz pedig kifejezetten praktikus szemöldök gyorssegély.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

busa01206

2016. július 14.

Nekem nem annyira jon be, ugy erzem nagyon sok festeket vesz fel az egyebkent hatalmas kefe, es akarhanyszor lehuzhatom az oldalan, meg ugy is rengeteg marad rajta. Ennek koszonhetoen szerintem nem lehet szepen felvinni a szemoldokre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

orsii9521

2016. július 6.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a szemöldök spirállal kapcsolatban. Őt vettem meg a szokásos Essence Make Me Brow helyett, mert ugyan annyiba került, de ebbe több termék van, plusz hát limitált is úgyhogy nem tudtam ellenállni :)
Még csak egyszer próbáltam ugyan (jövök majd update-elni), de nagyon meglepődtem mert azthittem ugyanolyan lesz a keféje mint a Make Me Brow-nak, olyan kis picike, de ez még a Catrice ilyesmi termékénél (az istenért se jut eszembe a neve) is nagyobb a feje. Konkrétan hatalmas. Ha oda figyel az ember nem probléma, nem festettem össze magam mindenhol, de szerintem tök felesleges, úgyis csak a végét használom ez meg kb akkora mint egy rendes szempillaspirál keféje. Lehet hogy megtartom a kifogyóban lévő Make Me Brow-nak a keféjét és otthon azzal fogom használni, de ez utazáshoz megint csak nem a legideálisabb :/ Kicsit haragszok ezért az Essence-re, egyébként a színe jó, elég pigmentált szerintem mondjuk én ritkán használok ilyeneket magukban.
A másik hogy kicsit úgy érzem keménnyé teszi a szőrszálakat, ahogy mozgatom a szemöldökömet érzem hogy rajta van, mondjuk nem annyira zavaró de a Make Me Brow nem csinálja ezt szerintem (mondjuk az enyém már pár hete a kifogyás szélén van, lehet amikor még nagyon új az is ilyen volt)

Na midegy, majd jövök frissíteni, hogy mégis mennyire tetszik hosszútávon :)

(feltettem egy képet, hogy lássátok nem viccelek ha azt mondom indokolatlanul ÓRIÁSI a keféje:
http://www.kephost.com/image/ceyu )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Na midegy, majd jövök frissíteni, hogy mégis mennyire tetszik hosszútávon :)

http://www.kephost.com/image/ceyu )

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.