Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nyunyobella, Módosítva: 2017. május 22.

Kiszerelés:   1,7 g
Kategória:   Sminkek szájra

A márka 15. évfordulójára kiadott limitált kollekció része

Trendi matt hatást biztosító lágy ajakpúder, pink és bogyós színben.

01 Crush On You és 02 Everybody Dance Now! árnyalatban kapható

Bleach

2017. június 10.

Szintén szemhéjfestéknek vettem, leginkább csak azért, mert mindent hajlandó vagyok megvenni, aminek a csomagolása egy kicsit is cuki vagy kicsit is csillog, de nekem bevállt. Rendeltetése szerint eddig még nem próbáltam használni, de primerrel tartós is, szép is a szemhéjamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

rnikolett

2017. május 11.

Nekem a 01 - crush on you! árnyalat van meg, amit én szemhéjpúdernek vettem de kiprobáltam ajakra is mivel eredetileg arra van.Sokféleképpen kipróbáltam de nem az igazi.A végeredmény mindig foltos.A száraz részekbe sötéten beleül.Ha teszek fölé ajakápolót akkor össszegyűlik egy sávban.Ha nem teszek fölé semmit akkor egy ivásnál azonnal lejön. Ecsettel felvíve se lesz egyenletes.A legszebb eredményt úgy lehet elérni ha nagyon keveset beleütögetek az ujjammal egy ajakbalzsamba de ilyenkor is sokat kell dolgozni vele hogy szép legyen.Ha szemhélypúder lenne akkor 5 csillagot kapna ugyanis nagyon pigmentált de mivel lip powder így ezt értékelem.De számomra nem csalódás hiszen tényleg a szememre vettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.