Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: KisTigris, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. július 1.

Kiszerelés:   3,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

• hidratálja és ápolja az ajkakat
  • sokáig megmarad
  • az ajkak megjelenése telt és egészséges
  • krémes állag

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

adri1718

2021. július 1.

Krémes állagú, nagyon tartós, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

Krémes állagú, nagyon tartós, szeretem.

KisTigris

2021. június 25.

Ma vettem egyet egy dm-ben. Teszter nem volt kirakva, találomra kiválasztottam a 03-as Unforgettable színt. Rózsaszínes nude, nagyon tetszik. Még nem kentem fel, de alig várom, hogy hazaérjek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol