Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2020. február 26.

2017-es novemberi limitált trendkiadás

4 pasztell árnyalatot tartalmazó paletta, prizmatikus finishhel. Alkalmas szemfestékként, szájra vagy highlighterként.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

vikt0ria

2020. május 6.

hirtelen felindulásból vettem meg annakidején, nem csalódtam! bár inkább hidegtónusú színekről van szó, különlegesek a színek és jól lehet őket használni. formulája is kiváló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Sarkanyka01

2019. november 13.

Szemsminkhez is és highlighternek is használom! Nagyon szép fényes, csillogó. Egyszerre lehet szolidan használni és extrémen is. Szerintem megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

HChristelle

2019. szeptember 22.

Nagyon megéri az árát! 2 szín belőle nagyon mindennapi és viselhető akár munkába is, de emellett ott van a másik 2 arra az esetre, ha próbálkozni szeretne az ember. Természetes fényt ad, de fel lehet építeni egy erősebb csillogásra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Lovemakeup

2019. május 20.

Én nagyon szeretem ezt a palettát, akciósan vettem pár hónappal ezelőtt.
Szép, enyhe csillogása van, és mindegyik szín simán vállalható szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Én nagyon szeretem ezt a palettát, akciósan vettem pár hónappal ezelőtt.
Szép, enyhe csillogása van, és mindegyik szín simán vállalható szerintem. :)

Siculus

2019. február 26.

sokat nézegettem, majd egyszer, hónapokkal később akciósan megvettem de csak most vettem elő... hát nem tudom. nekem sajnos nem jött be annyira, mint az előttem szólóknak. nyilván a 3 hordható színnel próbálkozom inkább, de nekem hosszú percekig kell építgetnem, hogy valami látszódjon, még le is kapartam a felső réteget, hátha úgy jobb, de nem. szépnek szép, tetszik, hogy nincs tele csillámmal, gondoltam, milyen jó kis természetes highlighter rejtőzik a fiókomban, de nekem inkább unalmas, mint természetes, ha meg tovább építgetem furán kiemeli a bőröm egyenetlenségét és furcsán ül az arcomon... de nem adom fel, próbálkozom azért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Lussi

2018. december 2.

Az arany szín a kedvencem, a többit szemhéjpúderként használom. Annyira megszerettem, hogy leárazva vettem még egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

cslllzr

2018. október 13.

Gyönyörű színek vannak ebben a cuki kis palettában, nagyon megszerettem. Tartós és szépen pigmentált. 399 forintért jutottam hozzá, de az eredeti árát is megérte volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Clementine

2018. szeptember 24.

Nagyon szerettem nyáron, kb csak ezt használtam. Minden szín gyönyörű de az abszolút kedvencem a lila lett. A tartóssága is rendben van, viszont vigyázni kell vele mert könnyen túl lehet tolni. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

blairIRL

2018. szeptember 10.

A karácsonyi kiadású termékek a legjobbak! Ezt is januárban vettem, és szinte minden alkalommal, amikor sminkelek, ehhez nyúlok, még mindig nagyon sok maradt benne! Sajnos az arany színből már leértem a doboz aljáig :( Nem potyog szét a csillámpor, építhető a fényessége és egyszerűen jó ránézni a dobozára. Remélem, idén is kijönnek egy hasonlóval, mert nekem nem jutott eszembe, hogy többet is bezsebeljek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Hoagirl

2018. június 4.

Ez a legtutibb paletta amivel valaha találkoztam, és nem; nem gondoltam volna soha hogy pont egy drogériás Essence palettáról fogom ezt kijelenteni.... Cuki, cuki, de olyan kis semmilyennek, jelentéktelennek tűnik első ránézésre, őszintén szólva csak a zöld szín miatt vettem meg, mert az olyan szépnek tűnt. Egyébként az is lett a kedvencem a négy szín közül, de a másik három is remekül muzsikál. Olyan lágy, nőies, szinte éteri sminket lehet vele csinálni pillanatok alatt, hogy az csuda! Nem volt még olyan alkalom hogy ezzel a palettával csináltam sminket és ne dicsérte volna meg valaki. Már-már krémes az állaga, nagyon könnyen felvihető a szemhéjra, pont kellően pigmentált, remekül építhető egész extrém feltűnő színig is. Nekem nem potyog, de én Etude Proof 10 szemhéjalapot használok hozzá, lehet az is hozzájárul ehhez. Nagyon-nagyon szeretem, annyira, hogy kettőt is vettem belőle, mert soha nem akarom hogy elfogyjon :D Maxi csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.