Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: agica0723, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Kategória:   Ajakápolók

2013 júliusi trendkiadás

Egyedi ajakbalzsamok három különböző színkombinációban: levendula-vanília, barack-bézs és pink-menta. Ezek a színek tökéletesen illenek egymáshoz és nagyon aranyosak is! Shea vajjal és jojoba olajjal kényeztetik az ajkad, valamint rendkívül finom illatuk van.

01 ice, ice baby, 02 icylicious és 03 ben & cherries árnyalatokban kapható.

lilibianka

2014. május 4.

Akciósan jutottam hozzá, amúgy nem vettem volna meg, de gondoltam ennyi pénzért ki kell probálnom (kb. 300Ft). Az illata nagyon művi, valamiért engem a gyurmára emlékeztet, de tetszik. :D Az állaga picit kemény, és törik a csíkok mentén. Szerintem külsőre bájosabb, mint amit igazából tartalmaz. Nem hidratál semmit, a színéért meg nem vagyok nagyon oda. De nem mondanám csalódásnak, nem számítottam jobbra, egynek elegy de tuti nem venném újra. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Hoagirl

2014. január 11.

Akciósan ruháztam be rá, egész pontosan a 01 Ice, ice Baby fantázianévvel ellátott ajakbalzsamra, ami levendula-vanília árnyalatban tündököl és szőlő illatú, egész pontosan engem a gyerekkorom illatosított golyóstollaira emlékeztet. :) Elég kemény az állaga, átlagosnál kicsit gyengébb ápoló hatással. Igazából szerintem a cuki csomagolással, a színével és az illatával tűnik ki a többi ajakbalzsam közül, egyéb dolog nem írható a számlájára. Teljes áron nem érte volna meg, de így hogy olcsón jutottam hozzá, nem bánom hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

AshleeyTayloor

2013. november 24.

Borzalmas, nem hidratál és fura fehér réteg lesz az ajkamon. Sőt még szét is törik a csíkok mentén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 24.

vrozi

2013. november 19.

Illata fincsi, a gyerekkoromra emlékeztet, bár nem tudom pontosan mire. :) Hidratálás közepes, rövid ideig teljesen jó, de gyakran utána kell kenegetni. 300Ft volt, hát ennyit meg nem sajnáltam egy kis kísérletre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

fannivea

2013. október 23.

Én 300ft-ért vettem leárazva a rózsaszínt, amennyit megér, de az alapára 600ft volt, ami szerintem kicsit sok érte. Én szájfénynek használom, mert annak nagyon jó, viszont ajakápolónak nem, mert nem ápol eléggé, de nem is ezért vettem meg, hanem mert annyira aranyos és jó az illata. Amitől én féltem, hogy esetleg látszani fog nagyon a színe és mondjuk pl. zöld-sárga lesz a szám, de szerencsére nem :) Én személy szerint azoknak ajánlom akik egy halványabb szájfényt keresnek, mert annak tényleg remek. De aki ajakápolót szeretne az inkább mást keressen

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 23.

eperkonzerv

2013. október 22.

Ma még találtam egyet a Müllerben, kemény 300 Ft-ért. Folyamatosan kenegetem azóta, mert nem valami jól hidratál, viszont fincsi az illata, és ennyi pénzért nem is vártam többet. Annyira cuki, hogy nem bírtam otthagyni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

soos.gina93

2013. szeptember 18.

Olyan jól néznek ki, csak ezért vettem amúgy nem rossz de nem hidratál tartósan. Csak annak ajánlom, akinek nincs nagy elvárása, nekem sem volt de olyan szépek, hogy muszáj voltam megvenni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

babacuki2

2013. augusztus 3.

Rossmanba vettem 675ft volt,pink-menta árnyalatot , kicsit fura illatú de meg lehet szokni! nekem elégé jól hidratál :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

anett8820

2013. július 22.

Müllerben vettem 675ft volt asszem, hát nem egy nagy szám... icylicious van meg...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.