Essence

Ár:   849   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. december 24.

Ár:   849
Kategória:   Sminkek szájra

2016-os szeptemberi limitált trendkiadás

2 színben elérhető: 01 Crazy Autumn Love és 02 I ♥ Rainy Days

Feketemacska

2016. október 27.

Imádom! Az essence egyre jobb termékekkel rukkol elő. A sötétbordó árnyalat még órák múlva is fentmarad és ugyanolyan szép mint az elején. Nekem talán egy kicsit szárította az ajkaimat, viszont kentem alá egy kis ghánai sheavajat és utána semmi probléma nem volt. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Marcsi8909

2016. október 10.

IMÁDOM! Csodálatos a színe (crazy autumn love), csodálatos az állaga és nagyon kényelmes viselni. Még 2 óra múlva is nagyon erős nyomot hagyott, ami egyrészről kissé zavaró volt, másrészről viszont nagyon tartós és 2 óra múlva is tökéletesen a "helyén" volt. Nekem abszolút nem szárította az ajkaim, pedig semmilyen alapozást nem tettem fel. Szánkontúr használata eleve a szín miatt is ajánlott de az állag és forma miatt kötelező! mindenképp beszerzem a rózsaszín is, mert ezen az áron ritkán lehet ilyen kincset találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

DawnMelody

2016. október 8.

Már jó ideje keresek egy bordó árnyalatú rúzst, ami passzol a bőrszínemhez és tetszik is, de nem leltem meg sokáig...Erre az Essence PONT azt az árnyalatot hozta ki a 'crazy autumn love' formájában. Gyönyörű szín, remekül pigmentált. Valóban elég rendesen kopik, erősen nyomot hagy a poháron, de egyenletes a kopása és szerintem nem is feltűnő. Kipróbáltam itthon ajakkontúr nélkül, nem mászott el nekem úgy sem, ami meglepett - de azért szebb a hatás kontúrceruzával, tehát "élesben" mindenképp ajánlom hozzá. Ugyan ez alapján nem szoktam értékelni, de itt muszáj megemlítsem: baromi jó a csomagolása, ez szúrt szemet elsőként, mikor elsétáltam az Essence pult előtt. Olyan jó ránézni. :) Nekem viszont nem tetszik magának a rúzsnak a formája, hogy nem hegyes a vége, hanem ellaposodó, számomra problémásabb így a felvitele. Lehet, hogy csak bele kell jönnöm, de a kopás és a forma miatt összességében azt az egy csillagot azért le kell vonjam, akármennyire betaláltak ezzel az árnyalattal nálam a gyártók.

UPDATE: Azóta elcsábultam, megvettem a másik rúzst, illetve a hozzá való lakkokat is. Nekem még eddig egy ilyen szezonális trend sem jött be ennyire. Ez a mályva színű rúzs valahogy tartósabbnak tűnik, már órák óta rajtam van, nem kenődött, alig kopott, még mindig erős az egyébként csodaszép színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

mercivagyok

2016. október 7.

Páromtól kaptam meg a 02-es árnyalatot. Nem az az álom tartósság, de nem is várok tőle akkora tudást, hogy nap végére ott marad. Kb. 2 óránként kell frissíteni, de egyenletesen kopik, nem hagy nyomot sehol, és nem szárít szerintem. Előtte leradírozom az ajkaimat és utána kerül fel a termék. Szerintem megéri az árát, iszonyatosan cuki a csomagolása is (matt, és a minták fényesek!), mindezek mellett pedig illatos, krémes és... Jó, na. Kategóriájában is, és az Essence cuccok közül is jár neki a 5 csillag. Nem vagyok elfogult, csupán imádni való termék.
Telitalálat ez a trendkiadás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

Telitalálat ez a trendkiadás.

Fannnya

2016. október 1.

A sötét árnyalatút vettem meg, csodás a szín. Persze nem egy MAC rúzs, nem annyira tartós, nem annyira pigmentált, de ár-érték arányban egészen szuper, főleg annak, aki csak kísérletezik a színnel. (Nekem is ez az első ENNYIRE sötét darab.) Vettem hozzá egy színben pont passzoló Sleek ajakceruzát, ha azt alákenem, nagyon tartós tud lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

AkInImOd

2016. október 1.

Múlt hétvégén találkoztam a szériával, és a két rúzs azonnal felkeltette a figyelmemet. Jópofa ez a matt alapon fényes mintával rendelkező csomagolás. Végül a 01-es 'Crazy autumn love' árnyalatot választottam, mivel ennyire sötét rúzsom eddig nem volt (a tavalyi Catrice Fallosophy bordónál is mélyebb színe van). A kép megtévesztő, mert feketének sejteti, holott gyönyörű mély lilás-bordó színű. Hazahozva éreztem meg, milyen fantasztikus erdei gyümölcs illata van - eskü jól esik csak úgy szagolgatni is! :D
A textúrája krémes, tapasztalatom szerint nem lesz extra matt, de pont emiatt tetszik, sőt, szájfénnyel kiegészítve is bombasztikusan mutat. Szükséges hozzá szájkontúr ceruzát használni, mert a széleken valóban elmászhat vagy kevésbé mutathat dekoratívan. Szerintem egész tartós - igaz, nyomot hagy a poháron meg a bőrön, de nem olyan vészes a kopása, és nekem evés után sem kellett erősen korrigálnom.
Ami fontos, az a használata előtti ajakradírozás és/vagy hidratálás, mert nagyon felerősíti a száraz területeket, és enyhén száríthat is.

Panni21

2016. szeptember 29.

A 02-es van meg, gyönyörű sötét mályvaszín, ez az eddigi legjobban eltalált rúzsom. Szemeztem a másikkal is (csak a tokja fekete, maga a rúzs mély lila), végül kihasználhatatlanság miatt nem vettem meg, pedig jól állt volna. Csak nem tudom, hová.
Matt, de krémes, nem púderes, és hajlamos nyomot hagyni. Több rétegben felkenve gyönyörű telt színe van, dúsabbnak mutatja az ajkakat. Az árához képest tartós, és szolidan kopik. Egyedüli baj vele, hogy gyorsan fogy, illetve hogy nem állandó darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

random

2016. szeptember 29.

A 01-es árnyalat boldog tulajdonosa vagyok tegnap óta, hosszú epekedés után. Szerelmes lettem a színébe, könnyű felkenni, de a krémes formulának vannak hátulütői. 1: száraz ajkakon nem szép, darabosan beleül a barázdákba (habár tovább nem szárít). 2: hajlamos kifutni a szám vonalából, emiatt haragszom. 3: hiába matt (majdnem), nem a legtartósabb, poháron nyomot hagy, satöbbi. Mondjuk legalább nem kopik csúnyán. Nem adhatok neki maxot, pedig szeretnék... de még kísérletezem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol