Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata033, Módosítva: 2022. szeptember 5.

Az intenzív árnyalatú és izgalmas textúrájú szemhéjpúder az olvadt fémre emlékeztet. Rugalmas textúra, magasan pigmentált trendi árnyalatok.

Ár: 400 , Eladó: Lora
Állapot: 1x swatcholt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: foxpost / szemelyes atvetel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

encicsipke

2021. szeptember 27.

Két árnyalat boldog tulajdonosa vagyok a 01 (ami egy csodaszép rose gold) és a 04 (metál ezüst) színekben. Fantasztikus a pigmentáltsága, krémes állaga van, brutál tartós a szemhéjon primer nélkül is. Sajnos nem látom már a boltok polcain pedig szuper termék! Bárcsak a sima mono szemhéjpúderek helyett ezek lennének forgalomban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

julcsi1016

2021. április 14.

Az arany és a rosegold van meg nekem, imádom őket. Ha erősen nyomom rá az ujjammal a szemhéjamra, akkor nagyon durva bulizós krómos hatást érek el vele, ha meg gyengén nyomom rá a szemhéjamra akkor meg tökéletes mindennapi szemsmink.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

ANDREAA

2021. január 15.

Gyönyőrű fénye van, és eszméletlen tartós is, én rendszeresen elfelejtek alá primert kenni.
A bronz árnyalat számomra “must have”!
A rózsás árnyalat is gyönyörű, de nem az én színem, így azt árulom itt, de egyébként eszméletlen pigmentált, minőségi darab.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 15.

A bronz árnyalat számomra “must have”!

Saranhuone

2020. február 15.

A képen lévő van meg. Erősen pigmentált, tartós :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

A képen lévő van meg. Erősen pigmentált, tartós :)

Szilvikriszti

2020. január 19.

A 02-es szín van meg, egyszerűen gyönyörű. A kedvenc mono szemhéjpúderem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

A 02-es szín van meg, egyszerűen gyönyörű. A kedvenc mono szemhéjpúderem.

eszteredit

2020. január 14.

IMÁDOM! 3 árnyalat van meg és ha lenne 100 szín azt is megvenném :) tartós és krémes én ujjal viszem fel, így egyszerű is :)
Ja, és még mutatós is bármilyen szemszínnel jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Ja, és még mutatós is bármilyen szemszínnel jó :)

TamaraS

2019. december 27.

3 árnyalatban van meg, barna, ezüst és sötétkék. Az összes gyönyörű és izgalmas. Tartósak és pigmentáltak, könnyű velük dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

browning

2019. december 15.

Abszolút le vagyok nyűgözve. Ha finoman viszek fel, csak egy keveset a szemhéj közepére, csak valami igazán szofisztikált vizes hatást kapok, ha többet, akkor is jól kezelhető, tartós, lenyűgöző!
Krémes, ecsettel is működik egyébként és mindig dicsérik rajtam :)az arany és a rosegold van meg jelenleg, a többiből még párat be kell gyűjtenem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

TimyeK

2019. október 12.

Nekem is a rosegold árnyalata van meg, már a második tégellyel fogyasztom, Fantasztikus az állaga, mivel elasztikus, abszolút nem porol, nagyon keveset kell felvenni belőle a pigmentáltsága miatt. Fényes króm és lágy csillogó hatás is elérhető vele. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

mnikc

2019. október 7.

Egy rosegold árnyalatra csaptam le.
A teszternél beleszerettem az állagba és színbe utólag bánom hogy csak 1 szint hoztam..
Nagyon nagyon pigmentalt , kremes , tartós .. tudja amit kell na :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Egy rosegold árnyalatra csaptam le.
Nagyon nagyon pigmentalt , kremes , tartós .. tudja amit kell na :D

Hidratálók: Dimethiconol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.