KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata033, Módosítva: 2018. október 3.

Az intenzív árnyalatú és izgalmas textúrájú szemhéjpúder az olvadt fémre emlékeztet. Rugalmas textúra, magasan pigmentált trendi árnyalatok.

Ár: 600Ft , Eladó: sassygirl
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel, postázás/foxpost előre utalással

adi99

2018. november 4.

Nekem a rose színű van meg és egy csoda.:) Krémes, pigmentált.

adi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Nekem a rose színű van meg és egy csoda.:) Krémes, pigmentált.

Brunooka

2018. október 28.

Még csak a boltban próbálgattam, de úristen, nagyon pigmentált! Nem hétköznapi színek, de kicsit visszafogottabb árnyalatokkal kombinálva szerintem hétköznap is hordható.

Brunooka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

csill87

2018. október 28.

Én már az ünnepi szezonra hangolódva vettem meg ezt a nagyon csillogós szemfestéket, 02 es árnyalatban. Amikor az üzletben próbáltam a minőségét ujjal, akkor nem tűnt bizalomgerjesztőnek, mivel az ujjbegyemen nagyon szépen mutatott, de ahogy végighúztam az ujjamat a bőrömön, nem mutatott szinte semmi pigmentáltságot, csak csillámtengert. Viszont! Megvettem, hazahoztam, alap nélkül (!) felvittem egy Sigma ecsettel, és fantasztikus, pigmentált, nem potyog és tartós. Nyilván ki fogom próbálni még valamilyen alappal, és más szemfestékkel kombinálni, de le kell írom, hogy valóban nagyon jó a minősége, és aki szeretne az ünnepi szezonra valami szép csillogós új szemfestéket, az ezek között nézzen szét, és ne szomorodjon el mikor swatchol, egy jó ecsettel felvíve teljesen mást mutat :)

Ud.: Azóta próbálgattam, és továbbra is nagyon tetszik, nem túlzás, megfelelően használva hétköznapra is fel lehet tenni. Egy alap alá viszont tényleg nem árt, mert mikor anélkül volt rajtam, pár óra elteltével a kis csillámok a szemem alatt landoltak. Alappal viszont szépen a helyén marad. Ezer éve nem vettem már mono szemfestéket, de ezt nem bántam meg, tényleg különleges darab.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Mancsoska

2018. október 21.

A 02-es Ironic árnyalatban van meg, ami egy nagyon szép bézses arany árnyalat. Az állagát nagyon szeretem, krémes, nagyon pigmentált és szerencsére nem potyog, ezt a csillámmennyiséget nehéz lenne elviselni az arcon. Kicsit több, mint 1000 forintért szerintem nagyon megérte, sajnos a többi szín annyira nem tetszik, pedig vennék még belőle.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Jancsa

2018. október 14.

Nekem a Copper me árnyalat van meg. Imádom ezt a színt, krémes, pigmentált (ha száraz ecset helyett az ujjammal vagy needves ecsettel viszem fel sokkal intenzívebb) és szépen satírozható, ezen kívül nem potyog.

Jancsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

nusysan

2018. október 5.

Nekem az első árnyalat van meg, ami egy gyönyörű mályvás szín ezüst csillámokkal. Ahogy a neve is elárulja ez egy krómos hatású szemfesték, és valami gyönyörű. Állaga egyébként majdnem krémes, engem a Colourpop super shock-ra emlékeztet kicsit. Kell hozzá alap nyilván. Én alapvetően nem vagyok egy nagy csillámos sminkviselő, de mióta először megláttam ezt a színt, nem tudtam ellenállni neki, meg kellett vennem. És annyira gyönyörű, felütögetve egy barnás alapszemsminkre, finoman ad hozzá valamit. Kipróbáltam önmagában is, de szerintem egy alapszínen jobb, mert az alapszíne önmagában annyira nem látszik, inkább csak az ezüst csillám.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Hidratálók: Dimethiconol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.