Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata033, Módosítva: 2018. október 3.

Az intenzív árnyalatú és izgalmas textúrájú szemhéjpúder az olvadt fémre emlékeztet. Rugalmas textúra, magasan pigmentált trendi árnyalatok.

Ár: 800 , Eladó: skin
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó
Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
Saranhuone

2020. február 15.

A képen lévő van meg. Erősen pigmentált, tartós :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

A képen lévő van meg. Erősen pigmentált, tartós :)

Szilvikriszti

2020. január 19.

A 02-es szín van meg, egyszerűen gyönyörű. A kedvenc mono szemhéjpúderem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

A 02-es szín van meg, egyszerűen gyönyörű. A kedvenc mono szemhéjpúderem.

eszteredit

2020. január 14.

IMÁDOM! 3 árnyalat van meg és ha lenne 100 szín azt is megvenném :) tartós és krémes én ujjal viszem fel, így egyszerű is :)
Ja, és még mutatós is bármilyen szemszínnel jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Ja, és még mutatós is bármilyen szemszínnel jó :)

TamaraS

2019. december 27.

3 árnyalatban van meg, barna, ezüst és sötétkék. Az összes gyönyörű és izgalmas. Tartósak és pigmentáltak, könnyű velük dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

browning

2019. december 15.

Abszolút le vagyok nyűgözve. Ha finoman viszek fel, csak egy keveset a szemhéj közepére, csak valami igazán szofisztikált vizes hatást kapok, ha többet, akkor is jól kezelhető, tartós, lenyűgöző!
Krémes, ecsettel is működik egyébként és mindig dicsérik rajtam :)az arany és a rosegold van meg jelenleg, a többiből még párat be kell gyűjtenem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

TimyeK

2019. október 12.

Nekem is a rosegold árnyalata van meg, már a második tégellyel fogyasztom, Fantasztikus az állaga, mivel elasztikus, abszolút nem porol, nagyon keveset kell felvenni belőle a pigmentáltsága miatt. Fényes króm és lágy csillogó hatás is elérhető vele. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

mnikc

2019. október 7.

Egy rosegold árnyalatra csaptam le.
A teszternél beleszerettem az állagba és színbe utólag bánom hogy csak 1 szint hoztam..
Nagyon nagyon pigmentalt , kremes , tartós .. tudja amit kell na :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Egy rosegold árnyalatra csaptam le.
Nagyon nagyon pigmentalt , kremes , tartós .. tudja amit kell na :D

Kuro

2019. október 1.

a copper me 06-os árnyalat van meg.
a textúrája nagyon kellemes, könnyen építhető és magasan pigmentált.
a fénye tényleg fémes, nem csillámos, gyögyörű színe van.
hétköznapi sminkeknél óvatosan kell vele bánni, épp csak hozzáérinteni az ecsetet a pan-hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

a copper me 06-os árnyalat van meg.
a textúrája nagyon kellemes, könnyen építhető és magasan pigmentált.
a fénye tényleg fémes, nem csillámos, gyögyörű színe van.

random

2019. szeptember 9.

nekem is a képen lévő copper me 06 van meg, és csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. elég erősen pigmentált, eszméletlen szép fénye van, de nincsenek benne ilyen bumszli glitterek, és érdekes módon rajtam tartósabb is, mint a legtöbb essence szemhéjpúder. simén lehet hogy veszek még :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Ayanna

2019. augusztus 15.

Gyönyörű! Imádom! Nem erős az alapszín, inkább a fényes/csillogó hatás érvényesül, de az valami meseszép! Nagyon szeretem, könnyen fel lehet dobni vele egy egyszerűbb sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Hidratálók: Dimethiconol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.