Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: bogarka8992, az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2016. szeptember 7.

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

"A púderszerű textúra gyönyörű csillogást ad az arcnak és a nyak vonalának a káprázatos megjelenésért. A kerek, arany üveges kiszerelés, a régi idők parfümjeit idézi fel, mely a fürdőszobaszekrény legkiemelkedőbb darabja lesz."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Lilu

2016. április 6.

Szeretem a csillámos cuccokat, szóval mikor megláttam ezt, azonnal meg is vettem. Szerintem nagyon klassz, könnyű megfelelő mennyiséget adagolni vele, szép az üvege, nekem az illata is tetszik. ^^

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

Jenni1227

2015. november 25.

Pár hete láttam meg itt Németországban a Dmben . Gondoltam kipróbálom. munkámbol adódoan hasznaltam.mar ilyen terméket fotózáshoz sminkekhez. Hát sajnos csalódtam,de nagyot ... igazából semmi pozitívat nem tudok róla mondani. A legjobb nagyobb problémája az ,hogy amikor meg nyomjuk a kis pumpát nem rám fújta ,hanem rám köpte a terméket ,KB egy 10 forintos nagyságban :D nem vált be. Nagyon nem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 25.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal
Parabének: Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891