Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: porcelánnyúl, az összetevőket feltöltötte: fayless, Módosítva: 2014. május 16.

Limitált kiadás

Mandel

2015. január 7.

Tavaly vettem kiárusításban. Miután hónapokig nem használtam a fiók mélyére került. Mivel a téli hónapokban szoktam leginkább arcpirosítót használni, most elővettem és nagyon jól tettem, mert ragyogóan működik mint highlighter.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 7.

Adrienn

2014. október 29.

Maga a termék jó, de ez a metál fény abszolút nem tetszik magamon. Ettől eltekintve szép highlight, de nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

vassviktoriaeva

2014. március 19.

Sokáig szemeztem vele, de nem mertem megvenni. Végül meggyőzött, hogy az egyik kedvenc Youtube gurumnál, Nikkietutorials-nál láttam, és nagyon tetszett rajta, ő is nagyon jól értékelte. Nagyon megörültem, amikor a Rossmannban 500 forintért hozzájutottam.
Imádom! Olyan gyönyörű az arcomon, hibátlan highlighter, pont ilyet kerestem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Imádom! Olyan gyönyörű az arcomon, hibátlan highlighter, pont ilyet kerestem!

fead

2014. március 17.

nagyon szeretem...sok van benne és szinte ingyen volt (200Ft-ért vettem ) hiba lett volna ott hagyni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 17.

viktoriacsoke

2014. február 21.

Kiakciózva nagyon megérte, szép és nagyon tetszik:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 21.

Kiakciózva nagyon megérte, szép és nagyon tetszik:D

love_cinderella

2014. február 20.

Ma vettem akciósan 500 Ft-ért, ennyiért nem tudtam ott hagyni, abszolút megérte :) Szépen csillog, meg vagyok elégedve vele :) Talán kicsit hasonlít a bronzosítóra ?! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

svajda.petra

2014. február 5.

Ma vettem meg nálunk ez volt az utolsó darab! Egész biztos, hogy rám várt :P Nagyon meg vagyok vele elégedve, tartós, olcsó és szép a színe még a világos bőrömhöz is. Nagyon pigmentált ezért keveset használok belőle egyszerre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

tara95

2014. január 6.

Ma vettem meg teljesen meg vagyok elégedve vele :) óriási adag kellemes arany fénnyel. Tartos és hétköznapra pont elég. Napi használattal se fog egyhamar elfogyni :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

pmarcsi

2013. november 15.

Szerintem is tuti kis termék. Nekem is nagyon bejön. Tényleg finom, visszafogott fényt kapunk, és elég tartós is. Az ára is kedvező. Mindenképp jó vétel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

fayless

2013. november 15.

Ezzel a púderrel óvatosan kell bánni, mert nagyon erősen pigmentált. Nagyon nagy mennyiséget (9gr-ot) kapunk ezer forintért. Szép a színe, jó a csillogása, mi kell még? :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate