Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. augusztus 19.

2016-os októberi limitált trendkiadás

Folyékony highlighter, ami enyhe fényt ad az arcnak és testnek.

01 sitting, waiting, witching árnyalatban kapható

ladri

2017. március 14.

Karácsony előtt leptem meg vele magam, mert olyan szép a csomagolása. Aztán kiderült, hogy belül is ilyen "szép". Nagyon szép fénye van, nagyon gyakran ehhez nyúlok reggelente. Nekem is pozitív csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

2017. február 6.

Nagyon jó ár-érték arányú termék, nincsenek benne láthatóan bazinagy csillámok, szép fényt ad a bőrnek. Nyugodtan kiadhatnák állandó termékként is, biztos hogy fogyna. Én még csak önmagában használtam járomcsont felső részére, de szerintem alapozóba keverve is használható. Tartósságától csodát ne várjunk, de ha pici por alapú highlightert teszünk a tetejére azzal azért meghosszabbítható a "hordási" ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Ivett25

2016. november 14.

Hihetetlen pozitív meglepetés. Nekem nagyon hasonlít a MAC színezett strobe krémjeihez. Tartós, és nagyon szép. Ismét eltalálta az Essence. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!