Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 8.

Kiszerelés:   3,5 g

2016-os októberi limitált trendkiadás

Fekete pigment alapú, metál hatású szemfesték.

3 színben kapható: 01 keep your midnight secret, 02 spooktacular night, 03 witching you were here

NagyVani

2018. október 22.

Nagyon jó minőségű, jól pigmentált,különleges szemhéjpúder. Nekem a 01 keep your midnight secret árnyalat van meg.Ha tudtam volta hogy ilyen jó,megvettem volna a többi árnyalatot is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

ladri

2017. január 7.

A sötétbarna gyönyörűség van meg, imádom, nem porol, gyönyörű színe van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

A sötétbarna gyönyörűség van meg, imádom, nem porol, gyönyörű színe van.

Nime

2016. december 2.

Gyönyörű színekben kapható, nagyon jól fednek, nem maszatolódik és nem porzik én imádom ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Ivett25

2016. november 15.

Nagyon szép színük van,tartósak is. Szuper ár-érték arány, és bónusz, hogy nem porol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Ingi

2016. november 7.

Nincs még vélemény? Hú pedig ez valami szuper jó! :) A kék és a lila van meg. A harmadik nem is tudom, milyen színű, mert nem láttam, csak ezt a kettőt :D (remélem nem valami barnás, mert akkor az is KELL :D). 1 euróért szórták ki a maradékokat, úgyhogy lecsaptam rá. Tartós, intenzív, gyönyörű, vegyétek! ;) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.