Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Regi108, az összetevőket feltöltötte: Biofeleség, Módosítva: 2014. február 17.

4 árnyalatban kapható.

szabiina

2013. augusztus 13.

Nagyon szerettem, sokáig csak ezt az egy púdert használtam, de kénytelen voltam váltani, mivel már nem gyártják. Sajnálom, mert bármikor újravásárolnám.
Matt arcbőrt biztosított, megfelelő volt a színe, szerettem az illatát is, árban is reális volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

noe331

2012. október 23.

Kellemes viselet, tartós és könnyű felvinni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

Kellemes viselet, tartós és könnyű felvinni

addiction

2012. október 9.

Régebben, úgy 2 éve használtam. Tartós és könnyű kiválasztani az árnyalatot is. A fedése is jó, főleg ilyen áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.

Cu2tka-baba

2012. július 26.

Kedveltem ezt a púdert, de egy idő után egyre jobban zsírosodott alatta a bőröm. Kénytelen voltam váltani, de plusz pont neki, hogy találtam kellően világos árnyalatot a bőrömhöz ami elég ritka főleg ilyen áron.

Update: Valahogy most újra előkerült a sminktáskából és használtam, hátha. Most megint jól teljesít majdnem 8 órán át szép volt a bőröm és kevésbé fénylett ki mint korábban mikor lecseréltem. Lehet hogy most újra tetszik a bőrömnek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

bendee91

2012. július 13.

En nagyon szerettem..meg van benne pici, de mar jo ideje hasznalom.:) A Manhattan porpuderje azert jobb, de ha lusta vagyok azzal bibelodni akkor ehhez nyulok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Testbe

2012. június 14.

Ezt használom vagy egy éve, nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Ezt használom vagy egy éve, nekem nagyon tetszik.

zsoxcore

2012. május 10.

2 éve használtam. Szerettem, jó volt. A fedésével sem voltak gondok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

2 éve használtam. Szerettem, jó volt. A fedésével sem voltak gondok

Biu

2012. március 16.

Kb 1 évvel ezelőtt használtam el az utolsót, azóta pedig nem igazán találtam a polcokon, nem tudom kivonták-e, vagy miért, pedig nagyon szerettem :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

berni88

2012. január 20.

Nekem is a beige árnyalat van meg, volt még egy sokkal világosabb és egy szerintem bronzosítónak is elmenő sötét. A bőröm nagyon szereti, a néha felbukkanó pattanásaimat nagyon szépen elfedi, de a bőrömet nem szárítja.
Sokáig elég (nekem fél éve van meg - igaz, nem használom mindennap). Az ára is talán az egyik legjobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

Regi108

2011. december 31.

Nos...2-3 napja vettem meg,ma használtam először.Szerintem nagyon jó,az a baj,hogy kevés ilyen púder volt (2 db) a polcokon,és így alig találtam meg.:)Nekem a 02-es soft beige árnyalat van birtokomban.Igazából szerintem teljesen mindegy,melyiket veszed meg,mert alig van különbség a 4 szín között (bár nem láttam mind a 4-et),egyébként ugyanez a helyzet a silky touch pirosítóval is:a kicsi (nagyon pici) csomagolásokban különböző színek vannak,de azok alig pigmentáltak,tehát nem is lehet a különbséget észrevenni,miután felvitted.Na mindegy...ezt a véleményt odaírom ahhoz a bizonyos pirosítóhoz is... :) Minden esetre,ez egy tökéletes púder,ami még puhítja is a bőröm!!!...a baj még az,hogy a bőrhibáimat nem tünteti el,ami szerintem nem is az ő,hanem az alapozó feladata,amit nem használtam...Megint eltértem a tárgytól... :D
Mondom...Megéri azt a 900 (azt hiszem) Ft-ot!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 31.

Mondom...Megéri azt a 900 (azt hiszem) Ft-ot!!!

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.