Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Pr.Jeni, az összetevőket feltöltötte: cssillla, Módosítva: 2016. október 6.

VonaViki

Korcsoport: < 18
2019. december 10.

Nemrég vettem, és eddig nagyon tetszik. Kellemes, kókuszos illata van, szépek a színek és enyhe csillogást ad az arcnak. Bronzosítónak is lehet használni a sötétebb részeket. Én nagyfejű púderecsettel használom és eddig nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 10.

HDorina

2019. május 28.

Régen használtam. Szerettem az Essence termékeit. Jó áron lehetett beszerezni és meg voltam elégedve velük. Ez a púder is a tini korom meghatározója volt. Finom, selymes az illata, bronzosított és enyhe csillogást adott. Nyárra szuper volt. Nekem a 01 Sunkissed beauty árnyalatban volt meg. Könnyen magammal tudtam vinni mert jól záródott a fedele és nem kellett félni, hogy véletlen kinyílik a tégely. Én nagyon szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

JuditIvett

2017. március 20.

Nekem bevált, kellemes színt ad az arcomnak, azonban tényleg porzik. Ecsettel felkenve kifejezetten jó, tetszik a csillogása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

pm2013

2016. szeptember 27.

Ecsettel szoktam felvinni és úgy eléggé porzik; mindig marad egy adag a púder tetején por alakban.
Valahogy nem egyenletesen használódnak a színek. Bizonyos színek könnyebben, mások nehezebben "kopnak", emiatt a használat során a különböző színek között nálam szintkülönbség alakult ki.
Bár kompakt púderként van aposztrofálva, a csillogása miatt fedőpúdernek nem javasolnám; viszont arccsontra kiemelésre, bronzosításra nekem bevált.
Azt viszont nem tudom felfogni, hogy minek egy pici púderbe 6 különböző tartósítószert is belepréselni?! Valamiféle rekordot akartak ezzel megdönteni vagy csak egyszerűen nem tudták eldönteni, hogy melyiket tegyék bele?! Egyszerűen nem értem.... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

aranypáva

2015. december 12.

Nagyon szépen összekeverhetőek a színek, de mivel csillog, nekem sajnos nem állt jól.
Kicsit sokat kell felvinni.
Maradok a matt hatású Catrice-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Kicsit sokat kell felvinni.
Maradok a matt hatású Catrice-nél.

danzsu

2015. augusztus 18.

Nyár elején vásároltam, nekem remekül bevált. Egy kis napcsókolta hatást szerettem volna, sikerült elérnem vele. Porzik ugyan,de nagyon szépen fent marad a bőrömön, szinte egész nap. Természetes hatása van.Lehet játszani a különböző árnyalatokkal amik a tégelyben vannak. : ) Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Macska'87

2015. július 22.

Jó kis termék. :) Először nem igazán szerettem, mert nem találtam túl fényesnek, pigmentáltnak, aztán később pont ezt szerettem meg benne. A korábbi "metál" fényű bronzosítóimhoz képest ez sokkal természetesebb hatást kelt. Ahogy telik múlik az idő szépen beleolvad az összképbe. könnyű vele dolgozni, és nemigazán lehet rontani vele. Én a tartósságával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 22.

Bebek

2015. április 2.

Csillámos. És porzik. És nem tudom miért vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

Csillámos. És porzik. És nem tudom miért vettem meg.

prszilvia13

2014. november 14.

Nekem a sötétebb árnyalat van meg. Azt gondoltam hogy így tél felé már túl sötét lesz a bőrömhöz, de nem. Igaz, én pirosítónak, illetve kontúrozni használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

Nyekkkencs

2014. július 9.

Eltörtem :(
A kis csillámok miatt nem tetszett. Nem veszek másikat, annyira nem jött át.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Eltörtem :(
A kis csillámok miatt nem tetszett. Nem veszek másikat, annyira nem jött át.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.