Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. május 13.

Krémes, lágy összetevőinek köszönhetően akár több rétegben is felvihető anélkül, hogy a pillák becsomósodnának. Az innovatív nylon ecset, mely egyszerre ívelt és lapos, még a sarkokban lévő legkisebb szempillákat is könnyedén befesti.

Kiszerelés: 8,5 ml

Essence Multi Action Smokey Eyes vs. I Love Extreme

JucMagic

2015. december 31.

Kár, hogy már nem lehet kapni, mert nagyon szerettem ezt a spirált. Szép fekete színe volt, nem csomosította több rétegben a pilláimat és ami a legfontosabb, nap végén nem a szemem alatt volt csomókban.
Néhány hétig tudtam csak anno használni, mert húgom kutyája akkor pici kutyaként lelopta az íróasztalomról és összerágta a tubusát.
És hozzá kell tegyem nem okozott akkora kárt benne, mert lehetett használni, de a lükének se lett tőle baja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

hanka.horvath

2014. február 10.

nagyon szeretem, nem csomósodik tőle a pillám.Ha reggel felviszem estig ott is marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

OAdrienn

2013. december 23.

Ár-érték arányban jó termék. Nem csinált szuper pillákat, de nem is ragasztotta össze őket. Semmi problémát nem okozott a fura keféje, de nem is tett csodát. Közepes terméknek mondanám. Semmi extra, de teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

mrs.imperator

2013. szeptember 29.

Az árához képest, mint olcsóbb kategóriás szempillaspirál elég jó volt, nem csalódtam. Szép pillákat varázsoltam vele. Érdekes volt a keféje formája, de nem okozott problémát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 29.

x1342x

2013. szeptember 21.

Ugyan úgy mint a többi Essence termék, ez se nyűgözött le. Rendeltem néhány sminkcuccot és ezt a spirált ajándékba kaptam a megrendelésemhez. Az első használatnál lelkes voltam, hihetetlenül meghosszabította a szempilláim, másodszor összetapasztotta a pilláimat és úgy néztem ki mintha megtépték volna őket. Soha többet nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Kisu

2013. július 3.

Még anno,mikor kivonták,akkor csaptam le rá kemény 300 forintért.Egy ideig tökéletes volt,nem pergett le,minden rendben volt vele.Aztán volt egy időszak,mikor rendetlenkedett,nem akart rendesen fent maradni.Utána megjavult,de aztán megint lepergett és mindig kellett nézni,hogy mennyire vagyok panda.
Szép pillákat csinált,de ha nap közben javítani akartam,akkor csúnyán összecsomósodott.
Végül meguntam és kerestem másikat,de abszolút nem bántam meg,hogy anno megvettem,jobb napjain szerettem,de sose utáltam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

bmariann

2013. július 2.

Ár-érték arányban kiemelkedően jó spirál. Nem pereg, nem kenődik, nem csomósodik, jó a keféje, egyszóval teszi a dolgát. Hozzá kell tennem, hogy nekem eleve hosszú és göndör a szempillám, így különösebb "tuningra" nincs szükségem. Ha extra göndörítő, dúsító, hosszító stb. hatást szeretne valaki, arra viszont nem ezt a spirált ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

Angelgirl

2013. április 19.

A Cosmohoz volt, gondoltam kipróbálom :) Mikor először megláttam a keféjét, azt hittem kihullottak a szőrök róla :D Már megbarátkoztam vele, hogy ilyen kis buci a vége :) Szép pillákat csinál, de egy másik spirált is használok, amihez képest viszont gyenge :D 1 rétegben szoktam használni, nem csomósodik. Összeségében szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

yvie

2013. március 27.

Már egyszer használtam ilyet, mikor nyáron 300 ft-volt, azt hittem pontoztam :D
Most én is cosmo legújabb számában akadtam rá, és mi' véletlen pont szempillaspirál után ketettem :D Ugyhogy two in one boltot csináltam.
Szépen hosszabbít, sötét smink esetén is elkülönülnek a pillák. DE csomósodik ha több réteget viszünk fel. Volt nála jobb spirálom, ezért erős 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Már egyszer használtam ilyet, mikor nyáron 300 ft-volt, azt hittem pontoztam :D

nil

2013. március 9.

Anno akciósan vettem, hétköznapi "egynek jó" spirálnak mondanám. Nem kiemelkedő, de az alapkritériumokat megbízhatóan teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Hidratálók: Butylene Glycol