Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bivienn, Módosítva: 2016. október 7.

Megnöveli a pillák hosszát, tartós fekete színt ad nekik és garantáltan elmaradnak a póklábak.

Aprile

2017. szeptember 1.

Nekem eléggé dúsak a pilláim, így sohasem veszek dúsító spirált, mert az eredmény általában póklábas lesz, ezért inkább csak hosszító spirálokat választok. Erre a célra szereztem be ezt a kis spirált is anno, és pont akkor sikerült megtalálnom, amikor már vonták ki a forgalomból. Számomra tökéletes volt, és amíg használható, addig nyűvöm is majd még.:) Nagy kedvencem, mert olcsó és nagyon jó kis munkát végez.:) Az árához képest meglepően jó, nem potyog, nem kenődik, tartós és megdöbbentően jól hosszabbít.:) Megérdemli az öt csillagot így utólag is.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

flora.hegymegi

2017. február 8.

Hihetetlenül jó! a márciusi Cosmopolitanhoz csomagoltak belőle. Most láttam, hogy már kifuttatják...Csak tudnám, miért, hiszen egy csodaszer! Akinek kicsit a pillái, és kicsit göndörítené is, annak tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Ankater

2017. január 14.

Kedvenc szempillaspirálom volt, de már sehol se lehet kapni. Szép, hosszú pillákat csinált, nem kenődött, sokáig elég volt, árban is tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

aalexaa

2016. október 13.

Régóta ki akartam próbálni, és a kiárusításon sikerült 350 forintért lecsapnom rá. Őszintén sajnálom, hogy kifuttatják, szuper spirál. Könnyű bánni vele, nagyon jó a kefe, szép fekete és lenyűgözően szép pillákat csinál. Nap végére kicsit pereg, de ennyi pénzért elnézem. Teljes áron is megérte volna.

Update: fel kell pontoznom, mivel hiába a pergés, magasan ez az eddigi legjobb spirálom, annyira meseszép pillákat csinál. Jobb, mint a Maybelline one by one, pedig az sem semmi:) Annyira bánom, hogy kivonták, most keresgélhetem tovább a tökéletes spirált :((( Ha valaki tud hasonló árfekvésben ilyen keféjű szempillaspirált, ne tartsa magában!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

andeve

2016. augusztus 9.

Mindenből ad egy kicsit: hosszít, ível, dúsít. A második rétegnél már kicsit ragaszt is! :) Akciósan szó szerint 349 forintért jutottam hozzá, ár-érték arányban tarol! :) De nálam egy erős 4-es!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Ari95

2016. augusztus 1.

Nem olyan intenzív fekete mint amennyire én szeretném. Kicsit tapaszt, én nem látom, hogy dúsítana. A nap végére (kb 10 óra) nagyon felkenődik a szemhéjamra. A hosszítást nem tudom véleményezni, mert alapból hosszúakk a pilláim. Olcsóbban is lehet jobbat venni, de annyira nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

stenonis

2016. május 23.

Tetszene, nagyon jól használható a keféje, jó az állaga, mindenből ad egy kicsit: hossz, ív, volumen, szép fekete, és rajtam tartós is. De már a második réteg póklábas, ha nem vigyázok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

habibi

2016. május 15.

Egy idő után tényleg potyog, viszont nagyon szépen szétválasztja a pillákat és dúsabb hatást ígér :) Az áráért cserébe azt nyújtja, amire az ember vár, még egy kicsit többet is talán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 15.

scene14

2016. március 11.

Tartós,hosszabbít,olcsó,bár elnehezíti a pilláimat és fáradt tőle a szemem,meg úgy vettem észre hogy potyog....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

renataH

2016. február 19.

Használhatatlan alverde spirálok után kerestem valami nem túl drága, de mégis jó spirált. Ez számomra tökéletes, szépen szétválasztja a pillákat, nem csomós, intenzív a színe, szépen hangsúlyoz. Tartós, nem maszatolódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Wax