Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: Biu, Módosítva: 2012. március 20.

Az öt, tökéletesen harmonizáló árnyalatnak köszönhetően a megjelenés természetes, és ragyogó lesz.

Két színkombinációban kapható.

Testbe

2015. február 9.

Nekem a világosabbik kiadás van meg. Az összes színt összekeverve használom, így egy nagyon szép, szolid, halvány rózsaszín színt ad az arcomnak.
Update: idő közben észrevettem, hogy kipattogzik tőle a bőröm, ezért odaadtam anyámnak. Neki nem tudom, van-e vele baja, de én teljesen kiábrándultam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

kismadár

2013. november 12.

Nem rossz termék, szép kis rózsaszín arcot csinál! Sajnos nem túl sokáig bírja az arcon... Ajándékba kaptam, és mivel most nincs másik pirosítóm, ezt használom, így megteszi, de biztos, h le fogom cserélni valami szebb színűre és tartósabbra. Magamnak nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Gituccci

2013. október 12.

Nem volt ő rossz termék, olcsón jutottam hozzá és a színe is tetszett. De ahogy fogyott annál rosszabb volt használni, mintha egyre csak halványodott volna és a végére csak a fehér maradt. Nekem a rózsaszínesebb változat volt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

ledaa94

2013. március 15.

Első pirosítóm, én nagyon szerettem és még mindig van jócskán belőle! Nem hiszem hogy újra veszem, de ennyi pénzért jó volt..:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 15.

Mamba

2013. március 5.

Én is ajándékba kaptam a Müllerben a sötétebb fajtát. Nekem ezek a csíkos, több színből álló pirosítók sose jöttek be, jó magam biztos nem adtam volna pénzt egy ilyen termékért és azt kell mondjam szerencsére. Nem is tudom mikor találkoztam utoljára ennél kevésbé pigmentált pirosítóval, 4-5 alkalommal bele kellett mártani az ecsetem mire színe lett az arcomnak. Ráadásul az én bőrszínemen inkább bronzosítónak hat, mint pirosítónak. Majd próbálgatok még csak a rózsaszínes színből felvinni, hátha akkor jobban bejön a színe. Viszont nekem tartós volt , reggel feltettem délután még ott volt, igaz valamennyi kopott, de ennyit a legtöbb pirosító amúgy is kopna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Hajna

2013. január 31.

Nem értem ezt a több színű dolgot, teljesen felesleges szerintem. Összességében meg vagyok elégedve vele, jól eldolgozható, bár nem a legtartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

lokodilaura

2013. január 26.

nem szeretem. még kb.másfél- két hónapja kaptam a müllerben a pénztárnál,azóta is vagy csak kétszer vettem elő. a 10es árnyalat van meg, ami felerészt halványrózsaszín és fehér (?),másik felében pedig bronz és vörös. felkenve gáz. próbálkoztam azzal, hogy csak a világosabb felét használom, de akkor semmi szín...ha pedig az egészet használom, furcsa narancssárgás lesz a képem...olyan nyanyás, legalábbis az én hullasápadt arcomon :D ingyen volt, kap 2 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Pampilla

2013. január 10.

Szeretem mert könnyű kis pirosító,és nem lesz foltos az arcon.Nekem ez a bajom amúgy a legtöbb pirosítóval,hogy nem lehet szépen eldolgozni,de ez teljesen rendben van,szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 10.

csipkeorsika

2013. január 10.

nekem a pinkesebvan meg, és nemsokára elfogy, ami elég nagy baj, mert nekem ez vált be eddig a legjobban pirosítók közül.. ennél csak a zselés a jobb, lehet csak az marad, ha ezt kiürítem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

cuni.geo

2012. december 25.

már nem tudom melyik volt meg, de összevissza porzott, alig volt valami színe az is rögtön lepergett. nagyon gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide