Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2016. július 28.

Hidratálja és egyenletessé teszi a bőrt, ragyogást ad neki. Egész nap tart, tartósabbá teszi az alapozót.

2 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 20 ml

2014. február 8.

Nem tudom mire lehetne használni, mert alapozó alá brutálisan csillog, szemhéjalapnak meg nem elég tartós, talán highlighter alá lenne jó. Egyenlőre 2-eske,

anna.ecser

2014. január 26.

Megvettem de alig használom,valahogy felesleges csillogó izé és nem tudnám egy alapozó alá pl elképzelni...talán szemhéjra nem rossz,bele ragad a szemhélypúder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

zsoxcore

2013. május 11.

Év elején akciósan vettem, 349 Ft-ért. Szerettem, kár, hogy nem vettem többet, mert megvoltam elégedve vele! Tette a dolgát, tartósabb lett tőle az alapozóm, és egyenletesebb volt a bőröm tőle. A csillogása nekem, a őszi-téli hónapokban egyáltalán nem volt feltűnő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

katalinmyy

2013. május 8.

Én is 350Ft-ert vettem, többet viszont nem fizetnék érte. Nagyon csillog...semmi esetre sem sminkalap. Highlighterként elhasználgatom azért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

neonkiwii

2013. április 14.

Nekem szemsmink alá tökéletesen bevált, 350 ft-ért nem is vártam tőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Nekem szemsmink alá tökéletesen bevált, 350 ft-ért nem is vártam tőle többet.

Ewyca

2013. január 30.

Nekem nagyon bevált,külső szemzugba és arccsontra kenve gyönyörű highlighter:),viszont nem elég tartós a csillogása,de van hogy picit újrakenem.
A baj csak az,hogy ez sminkalap lenne..arra viszont nem a legjobb.
A pumpás megoldás nem tetszik,túl sok jön ki belőle egyszerre...De erősen fedő alapozó fölé szinte kötelező!!!,nekem úgy tetszik a legjobban,friss természetes összhatást ad.
azt a 350 ft-ot megérte,jól el lehet használni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

A baj csak az,hogy ez sminkalap lenne..arra viszont nem a legjobb.
azt a 350 ft-ot megérte,jól el lehet használni:)

mstindigo

2013. január 30.

Hmmm.... Nekem úgy tűnik, semmire sem jó. Sminkalapnak talán száraz bőrre válhat be, de az én bőröm kombinált, és könnyen csillog. Megpróbáltam highlighternek, de ahhoz meg nem csillog eléggé. :D Nekem sehogy nem válik be, ahogy nézem. Ráadásul a pumpás adagólja is köpködve támad, nem lehet finoman kinyomni belőle... :D Igazából egy és kettő között vacilálok, de legyen egy, mert ez az a termék, amire teljesen feleslegesen költöttem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

kriszti.07

2013. január 21.

Ezt is megvettem 350 forintért. Nagyon tetszik, iszonyatosan szép amikor az ujjammal eldolgozom az arccsontomon. :) (én az alapozóra kentem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

kvitta.girl

2013. január 20.

Most vettem essence kiárusításon, mondom szuper kis dolog ennyi pénzért.
Mikor felkentem nagyon megijedtem,mintha egy tál mangalicazsírt fejeltem volna le. Az egész arcom csillogott,és alapból zsírosodásra hajlamos,majdnem lemostam,de gondoltam egy esélyt megérdemel.
Mikor beszívta,elég hamar,akkor rákentem az alapozóm,és valóban egységesítette a színét. Olyan szép egyenletes bőrszínhez segítette az alapozómat,szóval elhasználom.
Újra nem venném,mert alapozóm mintha kevésbé lett volna tartós ezzel és ez a csillogás rémes,jó hogy nem üt át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Most vettem essence kiárusításon, mondom szuper kis dolog ennyi pénzért.

aranycsirkee

2013. január 17.

Kicsit nehéz eldolgozni az arcon, mert szinte rögtön beszívódik, ezért kicsit több mennyiséget használok a vártnál. Valóban elég csillogós, akinek zsíros a bőre szerintem nem érdemes az egész arcán használni, 1-2 helyre felkenve viszont szép highlighter lehet. Nekem tetszik, hogy ilyen csillámosabb, ha nem akarok alapozót használni akkor önmagában is megállja a helyét, mert ad egy kis ragyogást a bőrnek és egységesít.Úgy vettem észre, hogy kevésbé fényesedik ki az arcom, mintha nem használnám az alapozót. Sminkalapból az avon féle magix-et próbáltam még, sokkal drágább és nekem az semmit nem ért, nem szerettem. Ráadásul mattítós volt, mégis pikk-pakk kifényesedett az arcom. Ez a termék viszont 350 ft volt, annyit maximálisan megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Diethylhexyl Carbonate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Isododecane, Isohexadecane, Trimethylsiloxysilicate, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Castor Oil, Silica Dimethyl Silylate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Stearoxy Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethicone, Lecithin, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Oleate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Lecithin, Stearic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Caprylyl Methicone, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Sorbitan Oleate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.