Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Forum Shops, Módosítva: 2016. július 28.

Hidratálja és egységessé teszi a bőrt. Meghosszabbítja az alapozó élettartamát. Önállóan is használható, szinezett hidratálóként. Praktikus pumpás kiszereléssel.

Matilda

2015. január 10.

Fuhh. Nem tudom miért vettem meg, de úgy emlékszem, hogy szerencsére nem tejes áron volt. Egész arcra esélytelen, én pirosítónak használtam (baracksárga), mert elég világos a bőröm, így egész természetes hatást keltett. Pár használat után viszont tönkrement a pumpája és nem tudtam belőle kiszedni a terméket. Szét kellett vágnom és áttölteni egy tégelybe...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Bébibogyó

2014. március 21.

Kifutóként vettem, kipróbáltam, és néztem hogy megint vettem valami hülyeséget. Vicc volt az egész, nem is értem mire jó, valami bázis akar lenni, minden ígér, de egy narancssárgás arcot eredményez.... Inkább nem is részletezem úgysem lehet már kapni, multkor dobtam ki és akkor is csak arra gondoltam, hogy istenem már megint mit tettem :D:D:D:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

ct

2013. június 29.

Szó se róla, nagyon olcsón vettem, 200 ft-ért, ennyit megért, hogy kipróbáljam, de most, többszöri használat után még ennyit sem adnék érte. Az oké, hogy felkenve nem olyan narancssárga rettenet, mint mikor kinyomom, de azért a színe így elsőre akkor is ijesztő (sőt, sokadik alkalommal is az). Ad egy kis enyhe fényt is arcnak. Kezdetben szépen lehetett felkenni, mostanra viszont már morzsálódik (igaz, nem mindig). A pumpa nagyon nem jó megoldás, többször előfordult, hogy megnyomtam és kifröcskölt belőle a cucc (mindenfelé). A fedéssel nem lenne gond, de elájulva sem vagyok tőle. Leginkább nálam is szemhéjalapozóként vált be, viszont nem arra lett kitalálva, ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

zsoxcore

2013. május 11.

Év elején akciósan vettem, 349 Ft-ért. Szerettem, kár, hogy nem vettem többet, mert megvoltam elégedve vele! Tette a dolgát, tartósabb lett tőle az alapozóm, és egyenletesebb volt a bőröm tőle. A színétől nem ijedtem meg, világosabb alapozó alá tökéletes volt nekem a narancsos színe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Kata lizator

2013. április 23.

Én eddig szemhéjalapozónak használtam (és highlighternek az arccsontomra és a szemöldökcsontomra), és szépen tartotta magát a festék, úgyhogy oda jó! De az egész arcomra még nem próbáltam, mert azt vettem észre, hogy elég csillogós/fényes színe van.
Én akciósan 340 Ft-ért vettem egy teljesen természetes rózsaszínes világos árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Natalka

2013. január 29.

Nekem elég világos bőröm van, én is megijedtem, mikor megláttam a termék színét, h a fejem is narancssárga lesz, de teljesen egybeolvadt a bőrömmel. Szép matt lesz a végeredmény, kisebbíti a pórusaimat is. Nem érzékeltem hidratáló hatást, de nekem arra nincs is szükségem, inkább egységesítette a bőrtónust. Nem vittem fel az egész arcomra, csak a problémás részekre (nekem az orrom, az orr melletti rosaceás terület, és áll).
A pumpa tényleg jó, viszont csak 20 ml. Akciósan abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

A pumpa tényleg jó, viszont csak 20 ml. Akciósan abszolút megérte.

kriszti.07

2013. január 21.

Nekem szemhéjalapként teljesen bejött. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Nekem szemhéjalapként teljesen bejött. :))

dorothea

2012. december 28.

Itt is csak ugyanazt írhatom, mint a testvérénél, a csillogó "sminkalapnál". A színe miatt alapozó alá nem használnám, egyszer próbáltam magában a terméket, és szinte követelte a bőröm, hogy mossam le, annyira nehéz érzetet keltett. Nem is beszélve a narancs színről. Úgyhogy most kipróbálom szemhéjalapozóként, hátha úgy beválik, mert a próbán jól teljesített egy egyébként kevésbé pigmentált szemhéjpúderrel. Később frissítek, ha nem válik be, a szemsminkalapként való felhasználása pedig felhúzza az értékelést 3 csillagra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 28.

Corra

2012. július 13.

Kicsit pontosítanám az előző véleményt: ez a termék csak egy árnyalatban kapható, legalábbis a mivárosuinkban a Rossmannban. Ma vettem meg, ezért még érdemben nem tudok nyilatkozni róla, esetleg annyit, hogy senkit ne ijesszen meg az erősen narancsos-rózsaszín színe a tubusban, mert kézfejen elkenve teljesen természetes színe lesz, vagy inkább nem is látszik. csak nagyobb alkalmakra hazsnálok sminkalapot, de önmagában, illetve púderrel is ki fogom próbálni.

2012. 07. 13.

Sajnos javítanom kell magam: világos bőrön, ha nem is narancsásárga, de bizony sötét lesz színezett hidratálónak is. Sminkalapként bevált, de önmagaában a színe miatt sajnos nem. Egyébként sminkalapként hazsnálva is figyelni kell arra, hogy az alpozó és púder már semmiképpen ne legyen sötétebb a bőrnél, mert színhatásuk hatványozottan összeadódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

2012. 07. 13.

bendee91

2012. június 9.

Az arat szerintem megeri...ket szinben kaphato...enyhe csillaogast ad az arcnak, jol eldolgozhato. Nekem az Avon MagiX vmivel jobban bejon allagra, ha mar smink alap..csak az nagyon draga. En azt mondom, hogy nem rossz vetel aki szokott smink alapot hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Diethylhexyl Carbonate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Isododecane, Isohexadecane, Trimethylsiloxysilicate, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Castor Oil, Silica Dimethyl Silylate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Stearoxy Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethicone, Lecithin, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Oleate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Lecithin, Stearic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Caprylyl Methicone, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Sorbitan Oleate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.