Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2018. március 10.

Kiszerelés:   1,7 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Könnyen eldolgozható, lágy szemhéjfestékek, melyek könnyen satírozhatók. Válaszd ki a kedvenc színeidet, és egyszerűen helyezd őket az üres palettába

20 árnyalatban elérhető

Ár: 549 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 300 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: két-három alkalommal használt, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
300 Ft - 08 peach party - essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder
Ár: 300 Ft , Eladó: ravenclaw
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest - Kálvin tér, Fővám tér, Blaha Lujza tér, Allee, Keleti, fizetés: személyes átvétel, vagy a vevő terhére Foxpost is lehetséges(690Ft)
MeesaDishwasher

2019. november 14.

Nagyon szeretem, mert szép élénk színük van ès szépen eldolgozható, de nagyon hanar lekopik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Klau16

2019. október 29.

Ár-érték arányban jó. Persze, nem egy Urban Decay, vagy Mac minőség, de azért használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Wee

2019. október 22.

Egy szaténos narancsos, korallos szín birtokosa vagyok. Nekem nem lehet rendesen retegezni, mert a felső lehúzza, és felszedi az alatta lévőt. Taptap módszerrel sem ...
A színe sem olyan nagyon pigmentalt.

Totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

A színe sem olyan nagyon pigmentalt.

Totális pénzkidobás.

suti95

2019. szeptember 30.

Leértékelve szoktam őket vásárolni. 'holo' kollekcióból a 01-honestly me, 03 - holo kiss, 04-mint muse, míg a simákból: 06-raspberry frosting, 17-tiffunny és 24-dare to shine van meg. a Holo-kat highlighternek használom egész szolidak, szeretem őket. Az élénkebb színűek pedig számomra jobban működnek szivacsos aplikátorral. Egyedül a tiffunny volt tényleges csalódás, egyáltalán nem pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

ipszilonze

2019. szeptember 23.

Maga az elgondolás tetszik, hogy saját ízlés szerinti palettát alakíthatok ki, és nem lesznek olyan színek, amelyek csak porosodnak, míg a többit használom.
Négy színt vettem, a 13-as (snowflake) egy enyhén csillogó fehér, ami a tetején csillog, de amint lekopik a csillogó réteg, olyan, mint egy gyenge púder, egyáltalán nem pigmentált. A második a 09 (chilli vanilli), ami egy világos, matt vaníliás árnyalat, szintén nulla fedőképességgel.
A harmadik egy matt vöröses barna, a 07 (mauvie-time!), ez legalább nyomokban tartalmaz színt, de az is foltosan fog, és hiperkönnyen maszatolódik.
A negyedik, a 10-es számú (my kind of brown) az egyetlen, ami bár szintén alulpigmentált, de rendszeresen használom, de azt is csak szemöldökre, mert színében passzol. Kár értük amúgy, mert masszív a csomagolás, és nagyon jó is lehetne, de ez így marhára nem éri meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Alsace

2019. szeptember 13.

300 ft-ért vettem a frosty raspberry árnyalatot.
Szép, felkenve enyhén lilás árnyalatú rózsaszín, szemhéjalappal egész jól bírja. Nem valami pigmentált, eléggé sokszor kellett az ecsettel belenyúlnom, hogy legyen valami színe. Nagy csalódás, hogy csak a tetején volt ez a jeges csillogású csillámpor :(
Ha lett volna kinn teszter nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

300 ft-ért vettem a frosty raspberry árnyalatot.
Ha lett volna kinn teszter nem vettem volna meg.

tátombák

2019. augusztus 11.

Továbbra is vallom, hogy a mono szemfestékeknek több előnyük van, mint a palettáknak - nagyobb kiszerelés, kompaktabb méret, ha törik, csak egy törik és sorolhatnám. Szép színekben árulták, de féltem, hogy palettavásárlás nélkül nem úszom meg. Szerencsére szuperül záródik, ez a kupakos megoldás jobb is, mint a zsanéros, mert nem törik.
07 Mauvie time- tökéletes matt transition shade barna sminkekhez, magában is használom
03 Miss foxy roxy- nem is tudom, téglabarna vagy rozsdavörös csillogós barna, erősen pigmentált.
18 Black ass berry- na, ez brutál erős. Szeretem a bogyószíneket, nekem talán kicsit sötét is, pedig szeretem az erős sminkeket. Nagyon erősen pigmentált, éppen csak hozzáérintem az ecsetet, de le kell porolnom, mert nagyon fog.
Összességében elégedett vagyok velük, tetszik hogy paletta nélkül is kényelmesen tudom használni. Annyit jegyeznék meg, hogy a kiszerelése lényegesen kisebb egy átlag monohoz képest, napi használat mellett nem fogja sokáig bírni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

plinda

2019. július 13.

Egyáltalán nem tartós,potyog, a csillámos szín pedig csak az első pár alkalommal volt csillámos,mintha csak a tetejére szórtak volna csillámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Nicu

2019. július 6.

A fekete színűt használom a fekete szemöldökömre és sötétbarna hajamhoz. Pigmentált, viszonylag tartós is, pedig zsíros a bőröm. Könnyen el tudom satírozni, és természetes hatást érek el vele. Szemhéjon nem próbáltam, de szemöldökre nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Mirabylia

2019. július 5.

Van jó pár belőle. Főleg nude és füstös árnyalatok. Eddig mindegyik bevált. szeretem, hogy kedvem szerint variálhatom a palettában, hogy mit viszek magammal. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Hexyldecanol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0