Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

"A számos szemhéjpúderhez, ajak és arc termékhez most két új szemöldök púder is csatlakozik a “my must haves” családhoz, így még többféleképpen összeállíthatod az egyedi palettádat. Egyszerűen helyezd bele majd pattintsd bele a my must haves palettádba."

RedSX

2019. május 19.

Az árához képest tökéletes. A szemöldök színemmel majdnem megegyezik. Természetes hatást kelt, szépen lehet vele dolgozni. És még tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

tamara428

2019. április 27.

A Rossmannban nézegettem, mikor a szemhéjfestékekkel együtt le volt árazva. Nem figyeltem eléggé, és szemhéjfestéknek nézve elhoztam. Itthon vettem észre, hogy ez valami más. Kicsit porolt és nehezen tudtam satírozni, akkor fogtam gyanút. 😅 No de szóval... a felismerés kipróbáltam a szemöldökömön, és azóta a kedvenc szemöldökporom lett. Az összes többi eltűnt a fiók legmélyén, és csak ezt használom, ha ki akarom emelni a szemöldökömet. Kellően pigmentált, nincs vöröses beütése, tartós, nem pereg le és nem mosódik el a széleken (főleg ha alapozó vagy korrektor is kerül a szemöldök köré). Néha még a külső szemzugba is felviszek belőle egy keveset, ha nem feltűnően akarom kiemelni a szemem.
Kb. 320 ft-ért vettem, elég kiadós nekem ez az apró termék, így nagyon megérte, de teljesen áron is el fogom hozni, ha csak meg nem unom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

ildi95

2019. április 11.

Szemhéjamra használom, tökéletes és kötelező darab!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Szemhéjamra használom, tökéletes és kötelező darab!

kacibog83

2019. március 9.

Végre egy olyan színű púder, amivel természetes szemöldököt tudok magamnak varázsolni. Az eddigi barna szemöldökre való termékekkel az volt a problémám, hogy vöröses pigmenteket is tartalmazott és elég kirívó volt, hogy én pingáltam a szemöldököm hiányzó részeit. Az én példányom egy taupe-hoz hasonló árnyalatú, melyet egy ferde ecsettel szoktam felvinni. Előtte szemhéjalapozót is kenek a szemöldökömre, hogy tartósabb legyen, de szerintem anélkül is bírná a napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

JustGlitter

2018. október 27.

Bevallom, én a szemöldökömtől kezdve kontúrig mindenre használtam már, és imádom. Szemöldökön tartós, szépen lehet vele dolgozni, kontúrként sötétebb bőrűeknek nagyon kis mennyiségben jó lehet, de még a szemhéjra is fel lehet vinni, egyáltalán nem irritálja a szemkörnyéket.
Egyáltalán nem maszatol, vagy hullik, pigmentált és erős színű, úgyhogy csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

tara95

2018. október 20.

All time kedvencem, kontúrként és szemre használom minden nap. Tartós, olcsó, erősen pigmentált és a blonde árnyalat világos bőrűeknek szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Pudlipollipotty

2018. augusztus 9.

Imádom! Jobb, mint a ceruzák...a legjobb ceruzáknál is jobb. Tartós, könnyű felvinni egy megfelelő ecsettel, könnyen eloszlik,nem hullik tőle a szemöldököm, nem kopik. Nem maszatolódik, egyenletesen eloszlik. Soha többet nem veszek mást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.