Essence

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tamara428, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 22.

Kiszerelés:   7,2 g

My Power Is trendkollekció része

A paletta 9 erősen pigmentált színt tartalmaz matt és metálos finish-sel.

Vegán

4 változatban kapható

Cosette

2021. március 6.

Könnyen meg lehet venni a csillagjegyekkel, holddal, asztronómiával és a boszis cuccokkal, így amikor megláttam instán a kollekciót tudtam, hogy kell! Mind a négyet megvettem notinoról. Az összesnek igényes és szépen kivitelezett a papír csomagolása és nagyon erősen le vannak fóliázva a színek is. Amit így általánosságban el lehet róluk mondani, hogy a metálos színek nagyon szépek és pigmentáltak, a víz paletta kivételével az összesnél puhák. Viszont a mattok elég chalkik, szárazak, kissé potyosósak és kevésbé pigmentáltak. A képek alapján amúgy nagyobbra tippeltem, ha jól emlékszem a Follow your heart paletta (ami nagy kedvencem) és társai is kb ennyibe kerültek és sokkal nagyobbak.

A palettákról egyenként:

Víz: a többihez képest nem annyira puha és pigmentált szerintem, viszont a szín összeállítást jól eltalálták. Van benne egy szép glitter is, szóval extrémebb sminkekhez is jó lehet. Kísérletezni a kék színekkel jó, de ha valaki szereti a kéket, kell mellé egy másik, pigmentáltabb paletta is.
Levegő: Nagyon neutrális paletta. Olyan színeket tartalmaz, ami szerintem mindenkinek jól áll, mert se nem túl rózsaszínes, se nem túl narancssárgás, de mégis igazi tavaszi paletta. Puhább, mint a víz paletta, főleg a jobb oldalt lévő középső szín.
Föld: Barnás-narancssárgás színeket tartalmaz, valamint egy darab zöldet. Elég puhák és pigmentáltak is a metálos színek, a mattok itt is elég kemények.
Tűz: Képek alapján ez tetszett a legkevésbé, de pozitív csalódás ért. A metálok nagyon nagyon puhák, kellemes velük dolgozni. A négy paletta közül ebben a legkevésbé kemények a mattok (de az ízlésemnek így is kicsit kemények). Két szín (felső sor középső és középső sor első) nagyon hasonló, de attól még kihasználható.

Összességében: Szerintem szép kollekció, hangulatos színpalettával. Nem létszükséglet, de mérete miatt utazó palettának nagyon jó lehet (egy kisebb neszesszerbe is beleférnek). Kicsit extrább kinézetet is lehet velük kreálni (talán a Levegővel kicsit nehezebben), de a mattok nagyon visszafogottak. Négy csillag, mert vannak bennük nagyon szép és kihasználható színek is, valamint nagyon tetszik az egész hangulata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 6.

A palettákról egyenként:

LittleSpark

2021. január 25.

A 4 verzió közül a víz elemet választottam. Mostanában kerestem már egy szép kék színekben domináló kisebb palettát beszerezni. Mivel a colourpop-os rendelésem áll a vámon, hát elcsábultam :D Kipróbáltam és valami brutál jó. Csak ecsettel dolgoztam, a metálos színekhez sem kellett ujjal tapogatóznom. Nem foltosak a színek, pigmentáltak telítettek. Ha találtok még a polcokon belőle szerintem érdemes beszerezni, legalábbis a Víz paletta hibátlanul tejlesít. Pláne ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.