Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. február 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

brethalia

2017. január 11.

Kicsit csalódott voltam, az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg - ráadásul heteket vadásztam rá. :(
Mattít, de nem tökéletesen (illetve visszafényesedik pár nap után), és mint fedőlak sem tökéletes. 2-3 nap után lepattogott a körmöm, pedig szerintem egy fedőlakktól ennél nagyobb tartósság várható el, próbáltam már jobbat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

ramonanagy0669

2016. szeptember 4.

Nagyon szépen lemattitja még a legdurvábban csillogós körömlakkot is! :) Nekem nagyon bevált, az árát megéri! Mindig újra vevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

renataH

2016. január 16.

Wow, nagyon tetszik! Csodás matt finist ad bármelyik lakkomnak, gyorsan szárad és tartós, pedig nem kíméltem a kezeim :) Nagyon szeretem, jó vétel volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 16.

gendur.berni

2016. január 14.

Ez lett a kedvenc fedőlakkom. Csodás matt lakkot csinál bármilyen körömlakkból és ez az elő lakk, ami nem keni szét a bélyegzős mintákat, aminek rettentően örülök. Imádom! <3 És még gyorsan is szárad, ami nálam megint plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

silver

2015. december 26.

A Lovely matt lakkja sajnos nem vált be, így erre váltottam. Nagyon elégedett vagyok vele, abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 26.

mivett

2015. november 16.

Nagyon szépen mattít, ár-érték aránybaan tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Nagyon szépen mattít, ár-érték aránybaan tökéletes :)

EvelinaB

2015. november 6.

Imadom!! Legjobb valasztas, gyonyoru matt lett a bordo kormom! ...es a legjobb, hogy ezentul akarmelyik lakkom matt lehet :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Pirosszka

2015. szeptember 14.

Tökéletesen mattít és gyorsan szárad. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Tökéletesen mattít és gyorsan szárad. Nagyon szeretem.

Marcsi8909

2015. augusztus 4.

Ezért az árért a legjobb Matt fedés, bár lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Ezért az árért a legjobb Matt fedés, bár lehetne tartósabb.

rocksteadycat

2015. augusztus 3.

Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Imádom!