Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szzsofi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. július 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pasztel színű, illatos vitaminos körömlakkok

• erősít
  • gyümölcsös illat

7 féle színben kapható

Vzsl05

2016. augusztus 4.

Szép pasztell színe van, és az illata is kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Szép pasztell színe van, és az illata is kellemes.

0bikbik0

2016. július 29.

A színe tetszett meg az üvegben, nem is láttam, hogy illatos. Az illat nem tudom mire való, számomra tök felesleges.
A színe semmilyen felkenve, legalább 10 réteg kell, hogy az üvegben található színt elérjem :-( A kis árnyalatot, amit két-három réteggel produkál, és az ápoló hatását, egyéb ígéreteit nem tudom értékelni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 29.

Szancs96

2016. június 6.

Csodaszép fényt ad a körömnek. Direkt szeretem az ilyen halvány körömlakkokat, mert mégsem olyan fakó a körmöm, kicsit rózsaszínes lett a körmöm és erősít is. Essence körömlakkhoz képest jól bírja nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

Juccimo

2016. május 8.

Sose értettem, mi értelme az illatos körömlakknak, engem a világból ki lehet kergetni az illatos körmökkel... Ezt azért vettem meg, hogy hátha jót tesz a körmömnek, de sajnos nem. :( Szép fényesre szárad, de fedése gyakorlatilag semmi. Alaplakknak használgatom el, mert magában semmi színe, a körmömön pedig csúnyák sajnos az ilyen majdnem színtelen lakkok, de nem sokat segít, lemezesen törik tőle a körmöm. Egyelőre keresem a tökéletes terméket, ami megoldja a problémámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

NadjaBlue

2016. április 23.

Ajándékba kaptam a 09-es menta árnyalatot. Azt hittem, olyan színe lesz, mint az üvegcsében, szóval nagyon meglepődtem, mikor felkentem, szinte semmi színe nem volt. Kicsit csillog és tényleg érződik a gyümölcs illat. Szép fényt ad, szóval végül megtetszett, alapnak is jó lehet. A csillámok szerencsére nagyon minimálisak benne, egyáltalán nem zavaró. Száradási ideje átlagos és nem vettem észre, hogy erősítené a körmöm. Viszont fürdés után egyszerűen levált körmömről, ezért -1 csillagot adok neki.
Up: Ezt a lakkot használom mostanában a legtöbbet és már egyáltalán nem zavar, hogy színtelen, nagyon szép, ápolt, természetes hatást kelt. Ráadásul tartós is, több napot is kibír fedőlakk nélkül úgy, hogy nem kopik le. Kicsit bánom, hogy pont akkora szerettem meg, mire kivonták a forgalomból, pedig más árnyalatban is be akartam volna szerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

magichand

2016. február 8.

A pasztell színével, a kis csillámokkal, az illatával... levett a lábamról. :) előtört belőlem az ovis kislány.
Aztán itthon ért a meglepetés, hogy ez teljesen áttetsző. Az illata hamar elszáll, erősítést nem tapasztaltam (bár sztm egy lakk nem oldja meg soha a töredező köröm problémáját). Viszont alaplakként baromi jól működik! Még a gagyi, egy napot se bíró rdl lakkom, aminek viszont gyönyörű nude színe van, is három napot bírt rajtam. Szép fényes, tényleg kitölti a körmöt. Már rég nem veszek essence lakkot, mert semmit se tart a körmömön, de ez most nagyon tetszik. Persze azért csodát tőle se kell várni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Ennie86

2016. január 18.

A sárgás árnyalatú lett az enyém. Mit veszítek alapon, akciósan megvettem. Fedni nem fed egyáltalán, viszont jó az illata. :) Alaplakknak szerintem teljesen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

orsipanka

2015. október 19.

A 06-os rózsaszínes árnyalatos vettem meg kiárusításkor. Apró csillámok vannak benne, és szép természetes hatása van. Nem tudtam, hogy illatos, így közelről nem szagolgattam, de használat közben nem éreztem semmi illatát. De a fedése és a száradása nagyon rossz. 3 rétegben sem fed és sohasem akar megszáradni. Gyorsszárító sprayt használtam hozzá, vártam 20 percet az utolsó réteg után és még így is párnamintás lett 3 körmömön. A teljes árát egyáltalán nem éri meg, így 350 Ft-ért elmegy, de legközelebb biztos mást veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

veronika87

2015. október 1.

Először a zöldes árnyalatú verzió volt meg, azt szerettem nagyon, bár kicsit lassan száradt meg. Miután elfogyott, a sárgás színűt vettem meg. Ez szintén lassan szárad, az illata pedig ugyan olyan mint a zöldnek. alaplakknak használtam a zöldet is, és most a sárgát is.
Ami óriási hibája, hogy úgy jön le a körmömről 2-3 nap után, mintha valami rossz minőségű gél lakk lenne a körmeimen, és majdnem egyben le tudom húzni a körmömön lévő lakkréteget. És nem csak a körömvégeknél pattog le, hanem a körömágynál is egyszerűen leválik a körömtől. Nem tudom, hogy a két szín között miért van ez az óriási minőségi különbség...
A zöld színűre 4 csillagot adnék, a sárgára 2-t, épp ezért a végére egy 3-ast adok. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Leona

2015. augusztus 17.

Én a nude köröm trend iránti érdeklődésem miatt vettem. Nagy előnye, hogy a természetes szín mellett tényleg erősít, ezáltal nem kell alá alap lakk. Csak felvittem két rétegben, és olyan színe volt, mint amilyenre számítottam. Finom az illata, szépen fénylik még 4 nap után is, ráadásul nehezen kopik. Nekem már 7. napja kitart a körmeimen, pedig főzök, mosok, takarítok. Most fogyott el, tavaly december óta. Újravevős.
(04-es árnyalat, Sweets for the sweet)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

(04-es árnyalat, Sweets for the sweet)

Hidratálók: Dimethiconol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.