Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2016. július 28.

Oraculum

2014. február 10.

Maszatszemű leszek tőle, nem volt jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Maszatszemű leszek tőle, nem volt jó használni.

fannix21

2013. május 21.

nővéremtől kaptam 2 éve karácsonyra. jó 3 hónapig használtam, egyszerűen nem akart kifogyni! :D bár nem bántam. amíg használtam addig tetszett, jó volt, de azóta nem vettem ilyet. egyetértek azzal, aki azt írta, hogy egy spirál a ok közül. ebben van igazság. bár én akkor szerettem, nem hiszem, hogy a közeljövőben fogok venni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

d.realolife

2012. november 4.

Ennél rosszabb spirált még nem használtam. Nem csinál semmit a pillákkal, azon kívül hogy összemaszatolja..Ha sikerül is vele ''valamit'' elérni, egyből pereg. Mivel nem használtam el , egy idő után beszáradt, és a kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

kazlas

2012. augusztus 21.

Ez nagyon nem jó termék szerintem. Majdnem kisebbnek tűntek a pilláim, mint festetlenül. :D Soha többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

auroramist

2012. március 4.

Nem éri meg. Nem siklik könnyen a pillákon, ragad, büdös, csomósodik és pereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 4.

Nem éri meg. Nem siklik könnyen a pillákon, ragad, büdös, csomósodik és pereg.

Sephira

2012. február 9.

Én nem annyira ajánlom ezt a spirált. Valaki dicsérte a vízálló változatát, milyen hatalmas pillái lettek tőle, megvettem a nem vízállót (ez is a legolcsóbb a spirálok közt ha jól láttam), nincsenek olyan nagy gondjaim a szempilláimmal de ez a spirál nem csinált semmit, nem hosszított nem dúsított, ellenben tényleg szép fekete volt, és elég folyékony, nehezen száradt. Nem használtam valami gyakran, egy hónap alatt be is száradt. Ezentúl inkább drágábbat veszek mert ennél több ideig bírják úgy is ha nem használom napi rendszerességgel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

szoszike125

2011. december 18.

Egyszerű szempillaspirál..annak mindenképpen jó aki biztosra akar menni,erőteljes szín..a pillák azonban nem lesznek óriási nagyok tőle..hétköznapokra megfelelő

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

cz.szilvia

2011. december 12.

Egy átlagos szempillaspirál. Nem lesznek tőle feltűnően nagyok a szempilláim, a színe viszont szép fekete. Olcsó és imádom mivel Esseence, de van ennél sokkal jobb Essence szempiaspirál. (pl.: 2in1 Volume!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

belle

2011. november 21.

Semmi extrát nem lehet elmondani róla, ez is egy szempillaspirál a sok közül. Látszik, hogy van valami a pilláimon és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 21.

paninaro

2011. október 8.

nem a legjobb szempillaspirál.nekem a fő gondom az volt vele hogy irritálta a szemem akárhányszor felvittem, más spirállal ez még sosem fordult elő. a másik dolog pedig hogy teljesen kemények lettek a pilláim és nem is lettek szépek. egyszóval soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.