Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 12.

2013 február-márciusi trendkiadás

Ez a szemceruza világos lila és intenzív zöld árnyalatban enyhe csillogással gyönyörűen hangsúlyozza szemed körvonalát. 01 fragile but feisty és 02 china girl árnyalatokban kapható.

aranka.ratku

2014. augusztus 5.

Nagyon imádom!! :) A zöld van meg.Szempillák tövénél szoktam használni.Meglehetősen krémes állagú,szemhéjfestékként is alkalmazható elsatírozva.A tartóssága a legjobb(a színe mellett).Esküvőn voltunk, reggel raktam fel és másnap hajnalig szinte meg sem mozdult,a ragyogása is megmaradt(arany színű pigmentek vannak benne). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Kmanci

2013. július 17.

Nem fog vízvonalraaaa... :( Csak egy nagyon picikét. Pedig azért vettem volna, puhának tűnt, azt hittem, jó lesz. Annyira puha, hogy máshova nem tudom hogy fogom használni, de majd feltalálom magam. Épp kékség mániámat élem, 350 forintért vettem meg a China girl-t. Ennyi pénzért még így sem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

EperLilla2

2013. április 28.

Könnyen kezelhető és még a színe is szép:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 28.

Könnyen kezelhető és még a színe is szép:))

Glara

2013. március 15.

Határozottan nem rossz. Megfelelően pigmentált ceruzák, kicsit ugyan kemény, de szépen lehet vele dolgozni. Sajnos a színek semmi különös, de ha még nincs hasonlód, megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.