Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

2019-es limitált kiadás

Rendkívül pigmentált, kellemes viseletű és egyidejűleg ápoló: ez a rúzs egy igazi csoda. A krémes-puha textúrájának köszönhetően könnyen felvihető, és szuper fényes végeredményt hagy maga után. A gazdag összetevők, mint az E-vitamin és a shea vaj táplálják az ajkakat. A rozé árnyalatú fémes csomagolás is igazán feltűnővé teszi a rúzst.

6 árnyalatban kapható

Ár: 500+posta , Eladó: TimiEger
Állapot: használt, a képen látható a mennyiség , Helyszín: Eger, fizetés: Fizetés banki előre utalással vagy személyes átvétellel Egerben vagy Hevesen.

abicicaaa

2020. április 11.

Valoban nagyon pigmentalt, en egy picit sheerebbnek gondoltam es fenyesebbnek. Viszont ajakapolora kenve es kicsit ujjal eldolgozva teljesen elerheto ez a konnyed hatas.
01-es es 04-es arnyalat van meg, a 04-es egy eleg elenk narancsos szin, nyaron, kicsit barnan, ujjal eloszlatva imadni fogom.
A tartossaga nyilvan nem jo. De ez nem is elvarhato egy ilyen termektol, ivast nagyjabol birja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Andii017

2020. február 8.

Jó kis rúzs, a színek szépek. Az illata cseresznyére emlékeztet. Nekem a 05-ös árnyalat van meg és nagyon tetszik. A textúrája is jó, eléggé krémes. Habár van tartósabb rúzsom, el lehet nézni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

JErzsi

2020. január 28.

Ezen a télen abszolút ez a kedvenc rúzsom, pedig imádom a folyékony matt ajakkencéket, de azok sajnos szárítanak amúgy is, télen meg pláne. Úgyhogy most jelenleg ő a kedvenc, vékony rétegben viszem fel a 05-ös árnyalatot, így éppen hogy sötétebb mint az ajkaim természetes színe, nagyon kényelmes viselet, megfelelően hidratál, szépen kopik, nem túl tartós, de könnyen lehet korrigálni/újrakenni. Abszolút pozitív csalódás ez a rúzs, azt hiszem többször fogok nézelődni Essencék tájékán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

tillisilli

2019. december 11.

Spontán felindulásbol vettem meg a dm-ben a 05-ös színt.
Nem bántam meg. Föleg ezen az áron!

Egy közepesen jól pigmentált rózsaszínes nude, amit szemhéjkrémként, pirosítóként, és esetenként rúzsként használok. Legritkább esetben rúzsként, mert nem túl tartós, ill kicsit sápaszt az én színeimmel.
A "shine" az félrevezetö, csillogó darabok nincsenek benne, és bár krémes, a finish nem csillogó. Max a mostani "mindenképpen muszáj matt" rúzs trendhez képest ez krémes.

Pirosítónak és szemhéjkrémnek tökéletes - decens rózsaszínes színe van, amit nagyon szeretek egyszerre szemre és arcra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Spontán felindulásbol vettem meg a dm-ben a 05-ös színt.
Nem bántam meg. Föleg ezen az áron!

bernadettu

2019. november 18.

2019. november: van egy kellemetlen kesernyés íze, ha véletlen megnyalom a szám, egyre kevésbé tetszik, a színe tetszik, ezért mindenképp el fogom használni, de többet nem veszek belőle.

2019. október 21.:Nekem a 02-es van meg, swatcholás nélkül választottam, nagyon élénk barackos rózsaszín színe lesz rajtam, nem értem miért nyár végén jelent meg valahogy inkább tavaszi hangulata van.
Inkább színezett ajakápoló hatása van, ezért különösebben nem tartós, de remekül hidratál.
Nekem az illata nagyon gejl, de legalább a csomagolása minőségi.
Nem hittem, hogy ezt fogom írni, de szerintem a This is me vonalukat sokkal jobban eltalálták, színben és formulában is, bár aki nem szereti a matt rúzsokat, annak ez biztos tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Nekem az illata nagyon gejl, de legalább a csomagolása minőségi.

Tothxheni

2019. november 15.

Pinkpandáról rendeltem kb. vakon a 03-as és 05-ös színeket. Szerintem ennyi pénzért zseniálisak. Nyilván nem szuper tartósak, de cserébe jól hidratálnak és könnyű tükör nélkül is újra felvinni. Ha nagyon megborulok tuti az összes árnyalatot beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Tigrincs

2019. október 28.

A 05-ös és a 03-as árnyalat között variáltam, végül az előbbi jött velem haza. A csomagolás szép, de nem csicsás, a tok erős és praktikus. A 05-ös szín pedig...leírhatatlanul szép! Kicsit erősebb a natúr színnél, fényes, de selymesen. Mályvás-bogyós és rózsás is egyszerre! Kellemes viselni, nem túl tartós, de ennyi pénzért simán megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

czabogab

2019. október 25.

Imádooom! Eddig matt rúzsokat viseltem szívesebben, de sosem zarkoztam el a fényes finish-ű rúzsoktól. Az 5 ös árnyalat teljesen az én színem.. Visszafogott és olyan, mint egy szép színű ajakhidratáló. Az illata finom, sokáig érzem még a felkenés után. A kiszerelése pedig szerintem nagyon szép. Remelem sokáig lehet majd kapni. 🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Boriskajuliska

2019. október 21.

Talán a 3-dik drogériás rúzs amit valaha vásároltam és úgy tűnik jóban leszünk. A 05-ös színt választottam ami szinte megegyezik a szám színével, ettől egy kellemes nappali viseletté válik. Állagra nagyon krémes finishe szép fényes de nem csillogó illata nekem picit sok, de elviselhető. Kopása átlagos nem árt ha kéznél van (táskába:) ár érték arányba kiváló választás főleg ha valaki nem matt rúzs vagy szájfény rajongó! A színből 6-ből csak 3-ta találtam a DM-be, remélem a Müllerben nagyobb a választék szívesen kipróbálnék más árnyalatot is.

Megvettem a 02-es színt is ami egy picit nude-ba hajló nem túl élénk rózsaszín. Valószínűleg itt le is állok mert ez a két szín keltette fel az érdeklődésemet és továbbra is elégedett vagyok, de valamikor el kéne használnom a többi szépséges tárával együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 21.

Puszedli83

2019. október 21.

Már egy ideje tervben volt, hogy megvásárolom valamelyik árnyalatot,de kicsit tartottam attól, hogy túl pirosas színű mindegyik. Aztán a fórumon is megnyugtattak, hogy nem olyan, mint azt elsőre gondoltam.
Végül a 01-es árnyalatot szereztem be. Nagyon szép színű, kicsit rózsaszínes inkább. Kellemes viselet, krémes állag,ami nem szárít. Az illata is kellemes gyümölcsös,a csomagolás is nagyon tetszik. A tartóssagával is elégedett vagyok, engem nem zavar ha időnként igazítani kell.
És mindezt nagyon jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

És mindezt nagyon jó áron.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).