Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. november 4.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

2019-es limitált kiadás

Rendkívül pigmentált, kellemes viseletű és egyidejűleg ápoló: ez a rúzs egy igazi csoda. A krémes-puha textúrájának köszönhetően könnyen felvihető, és szuper fényes végeredményt hagy maga után. A gazdag összetevők, mint az E-vitamin és a shea vaj táplálják az ajkakat. A rozé árnyalatú fémes csomagolás is igazán feltűnővé teszi a rúzst.

6 árnyalatban kapható

Ár: 500 ft , Eladó: mSzandika
Állapot: Képen látható, Helyszín: Esztergom, fizetés: Foxpost, postán maradó

Enn320

2021. március 2.

Kiárusításon vettem meg, de nem bántam meg,hogy megvettem, szivesen nyúlok érte, szeretem használni, kellemes érzetet hagy az ajkakon.05ös van meg nekem, számomra tökéletes nude szín. Finom illata van. Pigmentált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Kremcica

2021. február 2.

Látom sokaknak tetszik, sajnos nem tartozom közéjük. Kiárusításban vettem meg a 03-as árnyalatot amit csúnyán benéztem, mert a csomagoláson lévő színkódnak köze nincs a tényleges színhez. Sebaj, gondoltam legalább kipróbálok egy új árnylatot. Viszont mintha nem is ugyanarról beszélnénk. Eleve ez az árnyalat nem ajakápoló szerű, jobban pigmentált mint némelyik rúzs. Szépen, krémesen terül de vaskos, kellemetlen réteget hagy a számon. Ráadásul még el is csúszik, ami egy pirosas színnél nem nyerő. Az már csak grátisz hogy nincs jó illata (nem romlott, csak a gyári illatosítás vacak) és ízre is kellemetlen. Ritkán találkozok ennyire pocsék rúzzsal. De pozitívum, nem szárít. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

NNNNoraaaa

2020. október 9.

01-es árnyalat, világos bőrömhöz most a legkedveltebb nude árnyalatom. Meglepetés számomra. Valóban, mint egy színezett ajakápoló, de nem "fulladsz meg benne. Sokszor utána kell igazítani, de annyira természetes a színe, szépen kopik. Egy barnás száj ceruzával, természetes sminkkel szexi és elegáns, visszafogott, nem közönséges csillogású. A csomagolása csillagos ötös. Bár a színkódjának köze nincs a valósághoz. Négy csillag a tartóssága miatt, színe miatt adnék ötöt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 9.

alcyone

2020. július 16.

A 02-es barackos-rózsaszín színt választottam, talán ez illett a legjobban az arcomhoz, színeimhez. Erőteljesen pigmentált, nagyon kevés elég belőle, viszont nem túl tartós. Ahogyan korábban is írták, leginkább egy rendkívül pigmentált ajakápoló-rúzs kombinációnak hat, de a célnak, amire vettem, tökéletes. Szépen kopik, ápol, így ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

abicicaaa

2020. április 11.

Valoban nagyon pigmentalt, en egy picit sheerebbnek gondoltam es fenyesebbnek. Viszont ajakapolora kenve es kicsit ujjal eldolgozva teljesen elerheto ez a konnyed hatas.
01-es es 04-es arnyalat van meg, a 04-es egy eleg elenk narancsos szin, nyaron, kicsit barnan, ujjal eloszlatva imadni fogom.
A tartossaga nyilvan nem jo. De ez nem is elvarhato egy ilyen termektol, ivast nagyjabol birja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Andii017

2020. február 8.

Jó kis rúzs, a színek szépek. Az illata cseresznyére emlékeztet. Nekem a 05-ös árnyalat van meg és nagyon tetszik. A textúrája is jó, eléggé krémes. Habár van tartósabb rúzsom, el lehet nézni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

JErzsi

2020. január 28.

Ezen a télen abszolút ez a kedvenc rúzsom, pedig imádom a folyékony matt ajakkencéket, de azok sajnos szárítanak amúgy is, télen meg pláne. Úgyhogy most jelenleg ő a kedvenc, vékony rétegben viszem fel a 05-ös árnyalatot, így éppen hogy sötétebb mint az ajkaim természetes színe, nagyon kényelmes viselet, megfelelően hidratál, szépen kopik, nem túl tartós, de könnyen lehet korrigálni/újrakenni. Abszolút pozitív csalódás ez a rúzs, azt hiszem többször fogok nézelődni Essencék tájékán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

tillisilli

2019. december 11.

Spontán felindulásbol vettem meg a dm-ben a 05-ös színt.
Nem bántam meg. Föleg ezen az áron!

Egy közepesen jól pigmentált rózsaszínes nude, amit szemhéjkrémként, pirosítóként, és esetenként rúzsként használok. Legritkább esetben rúzsként, mert nem túl tartós, ill kicsit sápaszt az én színeimmel.
A "shine" az félrevezetö, csillogó darabok nincsenek benne, és bár krémes, a finish nem csillogó. Max a mostani "mindenképpen muszáj matt" rúzs trendhez képest ez krémes.

Pirosítónak és szemhéjkrémnek tökéletes - decens rózsaszínes színe van, amit nagyon szeretek egyszerre szemre és arcra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Spontán felindulásbol vettem meg a dm-ben a 05-ös színt.
Nem bántam meg. Föleg ezen az áron!

bernadettu

2019. november 18.

2019. november: van egy kellemetlen kesernyés íze, ha véletlen megnyalom a szám, egyre kevésbé tetszik, a színe tetszik, ezért mindenképp el fogom használni, de többet nem veszek belőle.

2019. október 21.:Nekem a 02-es van meg, swatcholás nélkül választottam, nagyon élénk barackos rózsaszín színe lesz rajtam, nem értem miért nyár végén jelent meg valahogy inkább tavaszi hangulata van.
Inkább színezett ajakápoló hatása van, ezért különösebben nem tartós, de remekül hidratál.
Nekem az illata nagyon gejl, de legalább a csomagolása minőségi.
Nem hittem, hogy ezt fogom írni, de szerintem a This is me vonalukat sokkal jobban eltalálták, színben és formulában is, bár aki nem szereti a matt rúzsokat, annak ez biztos tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Nekem az illata nagyon gejl, de legalább a csomagolása minőségi.

Tothxheni

2019. november 15.

Pinkpandáról rendeltem kb. vakon a 03-as és 05-ös színeket. Szerintem ennyi pénzért zseniálisak. Nyilván nem szuper tartósak, de cserébe jól hidratálnak és könnyű tükör nélkül is újra felvinni. Ha nagyon megborulok tuti az összes árnyalatot beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).