Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marshmallow0322, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A prizmatikus fedőréteg bármilyen lakknak holografikus hatást kölcsönöz. A fényvisszaverő pigmentek különböző árnyalatokban csillognak a fényben, hogy egyedi megjelenést biztosítsanak.

Lina14

2019. október 25.

Kicsit simogatni kell, néha ki tudnak állni a felületéből a pelyhek, de szépen csillog és nekem nem volt gondom a tartósságával. Sajnos hamar beszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

random

2018. december 13.

ez nem holo, hanem irizáló, de mindegy :D ezek a gyártók és a marketingfogásaik...
de őszinte leszek: azon kívül, hogy nagyon csini a körmökön, más jót nem tudok elmondani róla. mondjuk rosszat se! magában nem használtam, (ahhoz kevés csillámot vesz fel az ecset), csak más lakk felett, annak a tartósságán se nem javított, se nem rontott, a száradása átlagos. ennyi pénzt simán megért.

up: igazából a többi pelyhes fedőlakkal összehasonlítva nem vesz fel túl kevés pelyhet az ecset. a lora quick dry 107 pl ennél sokkal rosszabbul szerepelt, holott ránézésre ugyanannyi pelyhecske van mindkettőben. szóval megkaphatja a maxot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891