Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: soakau, az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2012. április 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Sárgulást gátló formula. Optikailag fehéríti a körmöket. Természetesen csillogó fehér körmök, műkörömhöz is használható.

FlorArim

2018. május 30.

Pár éve bukkantam rá, azóta is nagyon szeretem. Természeresen szép körmöket varázsol, az én körmeimen halvány lilás beütése van....ja és UV fényben világít :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Niki03

2016. július 27.

Nem ilyen az üvege, de ugyanez a termék. Nagyon szeretem, fehérít, gyorsan megszárad. Alaplakknak vagy magában is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Csodabogyo

2016. január 20.

Nagy kedvencem, szép hatású körmöket varázsol. A tartóssága ugyan nem varázsolt el, mivel mosogatás-takarítás mellett pár napot bír csak, de alkalmakra kiváló, szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

kisslauraolga

2015. október 15.

Szeretem, alaplakknak kiváló, a fehérítő hatása is meglátszik, azonban nem olyan szembetűnő az eredmény, mint vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 15.

aprodanna

2014. január 22.

Nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Nekem nagyon tetszik.

duplaperec

2013. október 29.

Évek óta használom. Az igaz, hogy nem túl tartós (mosogatás, takarítás nem barátja) és ahogy korábban is írták hamar sűrűsödik. A lilás színét imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

natasha

2013. augusztus 6.

Nagyon hasznos és jó találmány!Nekem alapbol kicsit sárgásak az ujjamon a körmök,amit utálok,ezért mindig igyekszem kilakkozni,v hogy valami legyen rajta,mert nem bírom elviselni a látványát.Nagyon szép végeredményt nyújt.
A lilás beütés miatt kifehéredik a köröm,én úgy veszem észre mintha erősítene is.Ránézek a körmömre és olyan ápolt érzést kelt bennem is. :)
Felkentem a lakkot szombaton és azóta nem pattogott,ugyanolyan fényes mint amikor felkentem,pedig mosogatok,takarítok,nyúzom a kezemet,de ennek ellenére meg se moccant. Az se érdekel,ha beszárad,akkor is ujra fogom venni.
Az új szerelmem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Az új szerelmem. :)

sephora

2013. augusztus 2.

A lábaimon használom, de nem azért mert sárgák a körmeim, hanem azért mert színtelen lakk hatását keltve optikailag világosabbnak, "tisztábbnak" tűnnek tőle a körmök. Akinek nincsenek szép lábujjai vagy nincs megelégedve a lábkörmeinek formájával stb... ez a lakk csodát tesz a körmökkel, míg egy bármilyen nem optikai fehérítő lakk pont kiemeli az esetleges tökéletlenséget a lábon.
Számomra önbizalom növelő hatású, mivel nem szeretem a lábujjaimat, de mégis olyan diszkrét csillogást ad a körmöknek, ami egy rendkívül ápolt hatást kelt és nem vonzza oda a tekintetet arra, hogy pl. picit görbe az egyik lábujj vagy nem olyan szép a köröm formája. Minden feltűnés nélkül egységes ápolt hatást eredményez.

A kezeimen is próbáltam, de ott zavart a lilás árnyalat, ill. a kezeimen jobban szeretem a hagyományos lakkokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Nanaho

2013. május 12.

A villamoson felkentem a körmeimre és amire leszálltam teljesen rácsodálkoztam a kezemre,nagyon teszik az eredmény :) Sokáig bírja,nem kopik rögtön,lehet vele mindent csinálni nekem 3nap után kezdett kopni amikor már észre is vettem. Tetszik a színe is,imádom a lilát,de az csak akkor látszik ha a nap rásüt.

Update: A felénél jártam amikor újra szerettem volna használni de teljesen besűrűsödött :S Még a lemosó sem segített rajta,ment a kukába :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

biondi

2013. március 19.

A körmeim tényleg szép fehérek lettek, bár mellékhatásként a rózsaszín rész lilás, sőt lila lett, de ez nem baj igazából. Gyorsan szárad, de néhány nap után szinte lehámlik, nagyobb darabokban jön le. Jól erősíti a körmöket. Gyors segítségnek jó, ha valakinek sárgák a körmei a sok lakkozástól, de fontos, hogy gyorsan, szépek legyenek a körmei. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol