Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: asha, az összetevőket feltöltötte: Lisette, Módosítva: 2014. szeptember 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hármas hatású szérum, ami finomítja a pórusokat, megakadályozza a bőr kifényesedését és aktívan harcol a pattanások és mitesszerek ellen.

off06

2017. április 5.

Az én bőrömmel nem csinál semmit. Illetve... pontosítok. Semmi olyat, amit ígér. Az ellenkezőjét viszont annál inkább. Még tágabb pórusok, percek alatt kifényesedő bőr. Köszi, ezért érdemes volt megvenni. Ja, nem. 😒

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

liv17

2015. június 11.

A pórusokat nem igazán húzza össze, viszont egy kis könnyű hidratálónak elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

A pórusokat nem igazán húzza össze, viszont egy kis könnyű hidratálónak elmegy.

Oraculum

2014. május 8.

Finoman mattít, enyhe illatú, akciósan jutottam hozzá, kevés is elég belőle, az összetevői szebbek is lehetnének, kicsit javított a bőröm tónusán, de a pórusokat nem húzza össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

inez1291

2014. január 29.

Alapvetően pattanásos és könnyen gyorsan zsírosodó a bőröm. Mikor a krémet használom a pattanásaim szinte teljesen eltűnnek, úgyhogy nekem nagyon bevált. A pórusokkal ugyan szerintem se csinál semmit és a mattítást se nagyon látom, mondjuk én este kenem fel. Nekem bőven elég ha a pattanásaim eltűnnek tőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

illusia

2013. október 9.

A pórusokkal semmit nem csinál, a bőröm ugyanúgy kifényesedik utána is. Nem vettem észre semmilyen hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

Vizsiildi

2013. szeptember 27.

Nekem nem vált be! Mármint nem fényesedik ki a bőröm tőle, de emellett el is tömíti a pórusaimat! Számomra olyan mintha csak egy "mezei hidratálót" kentem volna magamra! Ugyanúgy kipattogzók tőle, mint bármely más arckrémtől! Nem fogom újra vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Syra

2013. július 18.

3 napja vettem meg. Én a Rossmannban bukkantam rá. Nekem alapvetően tág pórusú, fényesedésre hajlamos a bőröm és jelenleg a nemrég megjelent pigmentfoltok miatt minden nap 50 faktoros napvédőt kell használnom, amitől fényes is lett a bőröm. Amúgy is kerestem egy pattanásos bőrre való krémet, amit nappalra tudok használni és gondoltam, ha mattít, akkor talán jó lesz a fényvédő alá. És IGEN, már az első nap használt, teljesen matt lett, egészen a napom végéig. Pórusösszehúzó hatásáról majd később nyilatkozok. De nekem most amúgy is csak a mattító hatás volt a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

KataaBabaa

2013. május 25.

kb 2 hete vettem meg, azóta használom. Nincs hatalmas bőrproblémám, csupán azt szerettem volna, ha nyári melegben az orromon, és a szemöldököm között picit sem fényesedne át, illetve orrom mellett picit tágabbak a pórusaim. Isteni illata van, nagyon kevés kell belőle, tökéletesen beszívódik, alapozóval jól működik. Ártani nem használ, én semmi változást nem vettem észre, se a fényesedésben, se a pórusaim méretén. Pedig még attól féltem, hogy a normál bőrömet nagyon kiszárítja majd. Azért elhasználom, hátha hosszabb távon elérek vele valami változást, arról majd írok még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Lisette

2013. május 25.

Tegnap vettem, fel is töltöttem az összetevőinek a listáját - csak jóvá kell hagyni. :) Egyelőre a tapasztalatom: én is a Müllerben bukkantam rá, tényleg olcsó volt. A krémnek nagyon kellemes illata van, szépen tudtam rá alapozni. Viszont a mattító hatására kíváncsi leszek... Nekem már a felkenés után sem volt olyan matt bőr érzésem, mint a Bioderma Pore Refiner krémje után. Na mindegy, meglátom hogyan teljesít, és jövök frissíteni. Egyelőre egy 4-est adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

angelscrime

2013. május 25.

Kellemes, könnyű állagú fehéres krém, 30 ml, 1080 Ft-ért vettem a Müllerben. Nagyon kevés szükséges belőle, tényleg egy leheletnyi mindössze, és mivel én csak az olajosodásra hajlamos részekre teszek belőle, így nagyon sokáig fog kitartani.
Egy hete használom, így a pórusösszehúzó hatásáról még nem tudok nyilatkozni, szerintem az hosszabb alkalmazás során fog megmutatkozni, ha tényleg hatásos. Viszont valóban nagyszerűen megakadályozza a bőr kifényesedését, nekem az állam és az orrcimpáim környéke szokott olajos lenni nap vége felé, de ezt alkalmazva ez a probléma nem jelentkezik. Ez nálam azért nagy szó, úgyhogy ajánlom hasonló problémákkal küszködő sorstársaimnak.
A csodaszer jelzőt még nem merném elkiabálni, ha hosszabb távon, továbbra is beválik és nem okoz pattanásokat akkor megkapja. :)

Update: Licht, szó sincs ilyesmiről szerencsére. Nagyon gyorsan beszívódik és puha, bársonyos bőrt hagy maga után. Én színezett hidratálókrémet használok jelenleg (azt is az Essence Pure Skin termékcsaládból), és teljesen kompatibilisek. De próbáltam már Helia D BB krémmel is, azzal is jól viselkedett, bár ehhez hozzá kell tennem azt, hogy nekem ez utóbbi sosem kukacosodott a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Hidratálók: Zinc PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!