Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sucre, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Clearderm complex felveszi a harcot a pattanásokkal és a miteszerekkel és tökéletes fedést biztosít, miközben nem tömíti el a pórusokat. Olajmentes, hidratáló és bőrnyugtató hatású. A csodálatos bőrért. A pure skin rendszer bőrgyógyászatilag tesztelt.

nemethdiana

2017. július 5.

Szamomra teljed penzkidobas volt a termek de ez meg annyira nem is bosszant fel mert nem volt draga. A legvilagosabb arnyalatot vettem meg de meg az is orbitalisan narancssarga volt az arcboromhoz kepest. Sehogysem tudtam ugy eldolgozni, hogy meglegyek elegedve a vegeredmennyel. Mindamellett, hogy narancssarga szinu es az illata borzalmas meg csak nem is tartos nem is szep, nincs nagy fedese es a pattanasokon sem segitett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

babetta1

2016. április 6.

Szerintem ár-érték arányban elég jó a hétköznapokra. Habár nem az elsődleges alapozóm, néha átmenetileg 2 alapozó között, vagy amikor csak egy kis természetes sminket akarok szívesen használom. Én nem vettem észre, hogy segítene a pattanásaimon, de nem is ront rajtuk. A tartóssága és a fedése közepes, vannak sokkal rosszabb alapozók ebben az árfekvésben. Nekem tetszik az illata, krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

alizv

2016. február 20.

Nekem a legvilágosabb árnyalata van meg, de sajnos csak a nyári legbarnább időszakomban lenne jó, amikor meg nincs az az isten, hogy én alapozózzak. Kicsit meg is lepődtem, mert nem szokott ilyen problémám lenni. Maga a termék nekem kicsit túl folyékony, nem sok pattanást fed őszintén szólva, de bőrkiegyenlítéshez lehet rá számítani. Összességében tuti nem veszem újra, annyit nem ér sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 20.

KisPicúr

2015. december 21.

A legvilágosabb árnyalat van meg, nem sárgás, szépen el lehet dolgozni. A fedése inkább közepes, nem túl erős, nem túl gyenge, inkább problémamentes bőrre ajánlanám. Púderrel lefixálva sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

palotaizs

2015. május 23.

A 01-es legvilágosabb árnyalatban vettem meg. Kezdetben nagyon szerettem, el is használtam egy teljes tubussal. Az én zsíros bőrömnek nagyon jó volt, bár nap végére kicsit átfényesedett a T zónám. Púderrel használtam. A második tubusnál már viszont problémáim adódtak vele. Nem tudom miért, lehet épp kifogtam egy rosszat, de narancssárga volt, még a legvilágosabb árnyalat is, így a fiók aljára került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

blackcat00616

2015. április 18.

Ahhoz képest, hogy tiniknek gyártják, elég gyengusz :( A pattanásokat és a kipirosodást cseppet sem fedi el, nagyon folyékony, az illata viszont finom :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

evicka

2015. április 6.

Nem egy hosszantartó alapozó, de ezt kár lenne elvárni tőle. Hamar átfényesedik és kopik, de alapvetően nem volt vele gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

nikk

2015. január 9.

Szerencsére nem problémás az arcom, így nagyon szerettem ezt a krémet. Bár már mást használok, mindig is meg voltam vele elégedve. Amennyire egy színezett hidratálónak fednie kell, fed is. Nem bírt ki 12 órákat a bőrömön, de hát semmi sem tart örökké. Aki hosszan tartó és jól fedő hatásra vágyik, annak nem javaslom, de nekem szép emlék marad :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Sz.Brigi

2014. december 20.

Életem első alapozója volt. De valami szörnyű volt kb egy óra után kifényesedett kopott és tök zsíros hatásúnak mutatta a bőröm és nagyon maszkos hatású volt utáltam. Még most is van belőle de inkább nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

moncsicsimonika

2014. november 29.

Amióta alapozót kell használnom azóta ezt használom, mert aránylag jól fed. Teljesen nem fedi el a hibákat, de ad egy színt az arcnak. Suliidőben és bármikor amikor elmegyek tartósan fent marad. Csak a színekkel van gondom most sand árnyalatban van meg, ami sárgás és nem passzol a bőrszínemmel de nem viszek fel annyit, akkor nem dominál annyira. 01 - es begie árnyalat kéne az vállt be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Zinc PCA

Alkoholok: Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Isododecane, Ethylhexyl Palmitate, C12-15 Alkyl Benzoate, Isohexadecane, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Stearoxy Dimethicone, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethicone, Lecithin, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Sorbitan Oleate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Lecithin, Stearic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Caprylyl Methicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Phenethyl Alcohol, Sorbitan Oleate, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Potassium Sorbate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.