Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: r_ivan, Módosítva: 2017. július 17.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tökéletes fedés! A színezett fedőstift megbízható segítséget nyújt a vörös foltok, mitesszerek és pattanások ellen. Nemcsak leszárítja a pattanásokat antibakteriális formulájának köszönhetően, de az újak kialakulását is megakadályozza.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

3 árnyalatban kapható

fradika01

2017. július 17.

A pattanástalanításban nem segített, de az apróbb bőrhibák elfedésére kiváló. Hátrány: a tökéletes fedéshez jó sokszor kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Ulhan

2017. július 10.

Nekem bevált. Pattanások elfedésére használtam. Szépen elfedte és 1 nap alatt le is szárította őket. Problémás bőrre nagyon ajánlott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 5.

Sajnos ugyanaz vele a bajom mint az alapozojaval. Tul sotet/sargas meg a legvilagosabb arnyalatban is illetve puderrel valo fixalas eseten sem mutat tartossagot. Eleg regen hasznaltam ezt a termeket, arra mar nem emlekszem, hogy a fedesevel nagyobb problemam lett volna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 5.

melcsi55555

2017. március 28.

Kisebb bőrhibákra jó de a ráncokba beleül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Kisebb bőrhibákra jó de a ráncokba beleül.

rebecca12

2017. január 20.

Mar rengeteget elhasználtam belole.
Színben tokeletes, de tenyleg csak a problémás helyekre szabad hasznalni, mert iszonyatosan szarit. Ami, ha zsíros, pattanásos borról van szo, szerintem plusz pont!
Nalam 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

Mar rengeteget elhasználtam belole.
Nalam 5 csillag

Kimci

Korcsoport: < 18
2016. november 5.

Nem tetszett, rossz volt a fedése, beült a pici "ráncokba", és inkább kiemelte a bőrhibákat, mint eltüntette. Szerencsére semmi kárt nem tett a bőrömben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 5.

Ancsa1230

Nem vált be.
Nagyon gyenge a fedése, a pattanásokat inkább kiemeli minthogy eltűnti. Eléggé szárítja a bőrt. Nem a legjobb, de van ennél rosszabb is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

Nem vált be.

MsBeataB

2016. november 5.

Alapvetően szeretem, viszont nekem eléggé szárítja a bőröm. Néha-néha használom, sokáig elég. Már többször újravásároltam, és lehet fogok is még venni, ha valaha elfogy. :D
A bőrszínemhez teljesen passzul, jól el lehet dolgozni a "hibás" részen. A szárító hatás miatt nem 5 csillag.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Feketemacska

2016. november 2.

Szárító hatást én nem vettem észre, a pattanásaimat nem tüntette el. A fedése sem tökéletes de könnyen el lehet dolgozni és passzol a bőrszinemhez. Újravenni azért nem.fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

Detti

2016. július 9.

Azt hittem már, hogy én nem tudom használni, de visszaolvastam néhány hozzászólást és úgy látom mindenkinek ugyanaz a baja vele. :) Ha sikerül rendesen eltalálnom vele egy pattanást, akkor azt valóban eltünteti, de nehezen marad rajta... És tényleg nagyon sok. Soha nem fogok ennyit elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.