Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: leisztinger10, Módosítva: 2012. szeptember 13.

Niki03

2016. július 27.

De, gyártják, csak nem ilyen üvegben van. Pár napja vettem meg és valami csodálatos. Egész nap nem fénylik át :O a színe tökéletes, megfelelő aláhidratálással a szárazabb részeket sem emeli ki, fed amennyire fednie kell neki. IMÁDOM

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

vargakrisztina1225

2016. február 26.

nagyon szeretem ezt az alapozót, sajnálom, hogy csak két árnyalat van belőle
nekem ez a nyári nagy kedvencem, akkor is a világosabb árnyalatot használom, akkor éppen tökéletesen passzol a nyári bőrtónusomhoz, nem okoz további pattanásokat, bár sztem a meglévőkkel sem tesz semmit :D de én nagyon szeretem,könnyű és tényleg légies (mert én azok közé a fanatikusok közé tartozom, akik még 40 fokban sem bírnak meglenni alapozó nélkül, na akkor ez tényleg tökéletes) :D
valóban lehet kapni még, a már említett barna kupakkal, az essence oldalán megtaláljátok a termékek között, hogy hogy is néz ki a mostani csomagolása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

nagyon szeretem ezt az alapozót, sajnálom, hogy csak két árnyalat van belőle

krémparádé

2016. január 28.

Szerintem még gyártják, külföldön legalább is kapható, csak új a kiszerelés, már nem kék a kupak, hanem barna alapon fehér és kék karikákban írja a nevét. Nemrég vettem, nagyon kíváncsi voltam rá, mert még nem volt ilyen mousse állagú alapozóm. Száraz arcbőrre semmiképp sem ajánlott, kell vmi krém v primer alája, különben csomósodik és szárít, máskülönben könnyen felvihető és eloszlatható. Eleinte olyan érzés, mintha vastagon raktam volna púdert, de utána szépen alkalmazkodik a bőrhöz és tényleg kitisztítja, ha nem is tartósan, de ideiglenesen. Sajnos túl sötét árnyalatot választottam, de nem rakom vastagon, és így OK.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Bellatrix

2015. január 11.

Ma ahogy nézegettem az alapozókat itt a Krémmánián,nosztalgiám lett ez után az alapozó után..Rengeteget kipróbáltam életem során ,a legdrágábbtól a legolcsóbbig,Ez volt az amit sokszor újravettem,mert tökéletes volt a bőrömön,kár hogy kivonták a forgalomból..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 11.

annahelloszia

2014. szeptember 28.

Nagyon szárít, és az én bőrszínemhez sajnos egyik szín se passzolt igazán. Mondjuk szerintem ezzel csak én vagyok így :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

gittus24

2014. augusztus 18.

Jó kis alapozó, könnyű eldolgozni, jól fed viszont szárít :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Jó kis alapozó, könnyű eldolgozni, jól fed viszont szárít :/

Bexxx

2014. január 30.

Nagyon jól fed, és hihetetlenül olcsó.. Eldolgozni is hihetetlenül könnyű, szerintem szerezze be aki teheti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Lexi90

2013. október 9.

Kellemes meglepetés volt, jó az ára, jól fed, remek volt a zsíros bőrömre. Bármikor újra venném, azt hiszem csak a változatosság miatt nem tettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Dancy08

2013. október 4.

Egy időbe használtam, de aztán abbahagytam, mert begyulladt tőle a bőröm aki kicsit is törődik magával nem vesz ilyet borzasztó az összetétele!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

evelin0710

2013. augusztus 2.

Tényleg nem lehet már kapni? :O
Szeretem, mert a zsíros bőrömet, mattá teszi. Most fog elfogyni, szeretném újravásárolni...
A zsíros bőröm ellenére, az orromnál nekem is kiszárítottam a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Tényleg nem lehet már kapni? :O
A zsíros bőröm ellenére, az orromnál nekem is kiszárítottam a bőrömet.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Zinc PCA

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.