Essence

Ár:   599 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: B. Mónika, az összetevőket feltöltötte: Lilla91, Módosítva: 2012. június 2.

Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kitisztítja az orr kérnyékén eltömődött pórusokat. Rendszeres használata megelőzi az új mitesszerek kialakulását és tisztán tartja a bőr pórusait.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

2012. május 21.

Nagyon jó termék, de nem lehet mostanában kapni, nagy kár...........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 21.

Nagyon jó termék, de nem lehet mostanában kapni, nagy kár...........

reku87

2012. május 17.

Végre 1 tapasz, ami bevált. Igaz, még csak 1x használtam, ennek ellenére pozitív véleménnyel vagyok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate

PVP 0 0

PVA

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.