Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. január 8.

Az új, selymesen lágy pirosító púder azonnal friss, színes tükröződést biztosít az arcnak rózsafa, korall vagy bronzos árnyalatokban – enyhe gyöngyházfény hatással.

3 színben kapható

KERESEM!! Essence Satin Touch Pirosító
Ár: megegyezés szerint, csere is lehetséges , Eladó: Fiorentina
Állapot: új, próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy utalást követő postázás
Vikilasia

2019. július 14.

A kedvenc pirosítóm. A korall árnyalatát vettem meg anno, amikor még elérhető volt, sokat használom, de már egy jóideje kitartott nekem. Tökéletes mindennapi pirosításra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

gaimanna

2018. május 9.

Több külföldi youtuber is ódákat zengett róla, ezért szerettem volna beszerezni a korall árnyalatot, ám sajnos már nem találni sehol a drogériákban. Szerencsére itt sikerült szert tennem egyre, köszönöm szépen ezúton is még egyszer! :)) Tapintásra selymes, a színe matt, szép és visszafogott, a pigmentáltsága és tartóssága is meglepően jó az árához képest, ami szuper (volt). Én úgy tapasztaltam, hogy eléggé porzik, amit sajnálok, mert annyival több megy így a kukába, és mivel már kifutott termék, sajnos nem lesz utánpótlásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

blondie95

2018. február 27.

Joooo! A 30 as arnyalatat hasznalom bronzositokent , mert nem szeretem ha az is csillog mint a highlighterem, emiatt mattot kerestem. Eleg tartos, nem draga, megfelelö pigmentaltsagu, ajanlom mert egy probat meger.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Julcsiturkyy

2018. február 26.

Kathleen Lights ajánlására vettem meg először a 2 árnyalatot, amit nagyon megszerettem.Nem az a tipikus rózsás pirosító, inkább mályvás. Apró, alig látható arany csillámokat tartalmaz és a finise, ahogy az elnevezése is leírja, szaténos.
5/5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

5/5*

KataCsipszer

Korcsoport: < 18
2017. december 12.

Nagyon szeretem. leárazva vettem. kár hogy már nem lehet kapni. :( Minden nap használom és nagyon szeretem. Tartós, pigmentált.
Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 12.

Mindenkinek ajánlom.

lovecreams

2017. november 27.

Még 350 Ft-ért vettem a 20-as árnyalatot ami egy korallos szín. Nagyon pigmentált, egészséges fénye van, nem csillogó! Nem porol és tartós, a csomagolása is atombiztos. Kár, hogy kivonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 27.

tunderelefant

2017. október 28.

30-as árnyalat:
Teszi a dolgát, szépen építhető, szépen eldolgozható. Nekem nagyon tetszik a színe, kár hogy már nem gyártják :( Bár nem nagyon fogy, pedig napi szinten használom, szóval jó sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

30-as árnyalat:

avealena

2017. október 21.

Már régóta szerettem volna egy bronzosítót, láttam hogy le van árazva 350 ft-ra, ezért gyorsan le is csaptam rá. A 30-as satin bronze árnyalat van meg, először kicsit tartottam tőle, hogy túl sötét lesz az én eléggé fehér bőrömre, de szerencsére könnyen építhető ez a szín, jól pigmentált, és mégis igazán kellemes, visszafogott hatása van. Nagyon furcsálltam, hogy szinte egyáltalán nem porzik, pedig vártam a nagy felhőt az első használatkor. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

typical

2017. október 5.

Korábban nagyon ritkán használtam pirosítót , de megláttam a kiárusításon a satin coralt, és teljesen elvarázsolt a teszter. Gondoltam, ennyi pénzért nem hagyom ott, maximum szemhéjpúdernek használom majd. Annyira megtetszett végül, hogy pár nap múlva visszamentem, és a satin bronze árnyalatot is megvettem, úgyhogy mostmár bronzosítóm is van :) . Bár valamilyen hiba miatt 350 helyett 650-ért kaptam (mindkétszer), egyáltalán nem zavar, megérte volna a teljes árat is. A két termék eddigi tapasztalataim szerint csak a színében különbözik: mindkettőnek nagyon szép, visszafogott szaténos fénye van - ahogy más is írta, nem csillámos szerencsére - , jó a pigmentáltságuk és szerintem nem porzik egyik se zavaróan, csak egyszerre kevés terméket kell felvenni az ecsettel. Abszolút 5 csillagos! Remélem, forgalmazzák majd még is valamilyen néven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Vicus

2017. szeptember 29.

Leárazáson vettem meg 2 árnyalatban is (10 satin coral, 20 satin love). Először a satin coralt akartam megvenni, de aztán a love is bekerült a kosaramba és milyen jól tettem, hiszen azóta csak azt használom! Nagyon szép színe van, természetes, nem tolakodó. Az állaga jó, bár kicsit porzik, de szuperül pigmentált, jól építhető. Enyhe fénye van, de természetesen csillámok nincsenek benne. A satin coral is szép, bár sokkal élénkebb, világosabb szín, őt még nem próbáltam élesben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate