Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. január 8.

Az új, selymesen lágy pirosító púder azonnal friss, színes tükröződést biztosít az arcnak rózsafa, korall vagy bronzos árnyalatokban – enyhe gyöngyházfény hatással.

3 színben kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szamira

2017. szeptember 15.

Kemény 300 Ft-ért vettem meg a DM-ben a barackos árnyalatot. Visszafogott, szatén fénye van, nincsenek benne csillámok, pigmentált és viszonylag tartós. Bőven megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

umpalumpa

2017. szeptember 11.

A jó vélemények miatt szereztem be és mert láttam Jamie Page egyik videójában, ahol tetszett a szatén fénye. Sajnos ez rajtam nem látszik akárhogy nézegetem. 2 árnyalatom is van, de egyik sem produkálja azt a gyöngyházas valamit. Emellett kicsit porzik, de ez nem zavar. Tartós, könnyű kezelni, szépen felvihető. Szemfestékként is el tudom képzelni a pigmentáltsága miatt. A tokja baromi gagyi: egyik nem záródik, másikba beletörik a körmöm nyitásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

nagykami

2017. szeptember 1.

Nagyon szeretem, kedvenc pirositóm. 10-es árnyalat van meg, pigmentált és tartós. Mindenképp megéri beszerezni egy ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

katuc77

2017. augusztus 29.

Kiárusításon megvettem a 10-es és a 20-as árnyalatot is. Mind a kettő nagyon szép, pigmentált, jól építhető és az arcon egész nap tartósan megmarad. Nehéz velük mellé lőni, azt hiszem.
Az ecsetet elég óvatosan belemártani, mert ha körözünk rajta, akkor porzik, és hajlamos sok festéket felvenni az ecset. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem őket. Ha esetleg még látok valahol, amire nagyon kicsi az esély, veszek még belőle tartaléknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

cherry19

2017. augusztus 10.

350-es kiszórás, 20 Satin Love, szintén Jamie Paige ajánlására.
Holnap megyek vissza még háromért, ez valami csodálatos.
Egyenletesen pigmentált, könnyen eldolgozható, jobban mutat a texturált bőrömön, mint egy matt pirosító, plusz ez a szín is valami gyönyörű, igaz rajtam azért egy picit megkopott a nap során (zsíros bőr áldásai..).
Függője lettem, nagyon nagy kár, hogy kiszórják, aki tud csapjon le rá, de azért hagyjatok még párat nekem :-P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

350-es kiszórás, 20 Satin Love, szintén Jamie Paige ajánlására.
Holnap megyek vissza még háromért, ez valami csodálatos.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 3.

Nem tudok rajta fogást találni, de nem is akarok! A 20 Satin Love árnyalatot választottam, amit a YouTube is befolyásolt, konkrétan ezt kerestem, miután egyik külföldi kedvencem, Jamie Paige úgy mutatta be ezt a pirosítót, hogy van olyan jó, mint a high-end társai. Márpedig ha ő azt mondja, akkor az úgy is van.
És igen! Ez valóban egy kivételesen jó pirosító, hogy miért, azt gioia nagyon szépen leírta, nem ismétlem meg, ezért jár is neki a lájk:)
Csak megerősíteni tudom, hogy a pigmentáltsága, a tartóssága kifogástalan, és olyan hatást lehet vele elérni, amit a legnagyobb márkák is megirigyelhetnek.
Az üzletek rossz megvilágítása miatt sápadtnak tűnik első ránézésre a színe, normál fényben viszont sokkal szebb lesz.
Ez a termék figyelemre, sőt vásárlásra méltó, egyértelmű bizonyíték arra, hogy az olcsó is lehet jó!!! ...Megyek is, veszek még egyet belőle, amíg kapható!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Arianna01

2017. július 31.

Nagyon jó, pigmentált, szép színek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

Nagyon jó, pigmentált, szép színek. :)

Lina14

2017. június 28.

a 10 peach me up!(barackos) és a 20 berry me up!(mályvás rózsás) árnyalatokat vettem meg. mindennapi pirosítónak nagyon jók, de lehet őket építeni, ha valaki intenzívebb hatást szeretne. használgatom őket rendesen, de a minta nem igazán akar lekopni, ami nekem ad egy icipici zöld pontocskát még a termékhez. szerintem nagyon klassz tekintve, hogy egyáltalán nem drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

rachel92

2017. június 18.

Úgy magával a termék minőségével nincs bajom, szerintem jó, viszont a 10-es árnyalatú satin coralt vettem meg, ami a bolti fényeknél barackos rózsaszínnek tűnt, az arcomon meg inkább narancssárgás, amitől nagyon nem vagyok boldog. Nézegettem én ott az összes árnyalatot, egy finomabb rózsaszínt kerestem volna, és ezt tűnt a leginkább hasonlónak az előzőhöz (szintén essence, de ezek szerint már nem gyártott pirosítóhoz... azt hittem csak kicsit megváltozott a doboz dizájnja, de sajnos úgy tűnik azt az árnyalatot is kivonták, ami nekem korábban bejött.) Na mindegy, szóval mint termék klassz, de a színválaszték nem a legjobb. És persze béna dolog (más termékekkel kapcsolatban is), hogy sok termék másként mutat a bolti fehér fényekben, mint a valóságban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

gioia

2017. június 16.

Kezdem azt hinni, hogy Essence nagykövet lehetnék, mert mostanában minden nagyon tetszett, amit próbáltam a márkától :)

Ez a pirosító ugyanolyan tartós, mint a Mac pirosítóm! A 20 Satin Love árnyalat van meg, ami egy picike kis bronzos pírt ad az arcomnak. Nagyon pigmentált, picit fényes, de nem csillámos. A bőrtípusom normál-zsírosabb, de ez még a nap végén is ugyanúgy ott virít. Kitűnő termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate