Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: galberki.reka, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2019. július 31.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

"Egy új kedvenc az ajkadon! A szuper lágy formulát kényelmes viselni, amellett, hogy visszafogott színt ad az ajkaknak egy kis csillogással, nude, barna és pinkes árnyalatokban. Az átlátszó kupak színe megegyezik az adott rúzs színével, így a választás még egyszerűbb."

13 árnyalatban kapható

Essence Sheer & Shine Lipstick 08 Be Happy
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 300 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
CrazyHairDontCare

2019. június 5.

Még jó régen vettem meg a 16-os árnyalatot mindennapokra, nude-hoz közelebb álló árnyalatú rúzsként. Hát mit ne mondjak egy ideig szenvedtem vele, hogy gyakran tegyem fel, de mostanában már max. azért nyúlok érte, hogy végre elfogyjon.
- A színével meg vagyok elégedve, de talán pont az zavar benne, ami itt másoknak tetszik... Hogy attól függ az árnyalata, hogy épp milyen az ajkam. Ami így nem nyújt túl konzisztens eredményt nálam.
- Nem, hogy evést vagy ivást, vagy szívószállal iszogatást, netalántán orrfújást, de még magát a létezést sem bírja ki. Komolyan annyira nem tartós, hogy ha semmit se csinálok, akkor is 30 perc alatt eltűnik, mint szürke szamár a ködben.
- Nem szárít, de kicsit olyan mintha zsírral kentem volna be a számat, nem tudom elfelejteni, hogy ott van, nagyon zavaró.
- A csomagolásért ha lehetne 100 pontot vonnék le. Ilyet még egy rúzsom se csinált, miután pár alkalommal lötyögött egyet-kettőt a táskámban a kupak tele lett repedésekkel és egy darab le is tört belőle. Amazing.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Sisszy

2019. május 10.

Egy impulzusvásárlás eredmény, hát meg is látszik... 02-es cute nude árnyalat van meg, ami nem lopta be magát a szívembe, nagyon gyenge szín, nem marad fent sokáig, inkább szájfénynek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

francais

2019. április 10.

Nagyon rossz viselet, olyan mintha zsírkréta lenne a számon, én kidobtam, 350 Ft-ért vettem, az is sok volt érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

nyuszo

2019. február 24.

A 01 (my first love) árnyalat van meg, ami egy nagyon halvány rózsaszín, szinte szájfény szerű árnyalat.
Finom illata és íze van, ami nálam nagyon fontos szempont!
Az állaga kellemes, nem zavaró.
A csomagolása ízléses, és elég strapabíró (én a zsebemben hordom :))
Összességében egy kellemes kis rúzs...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 24.

Finom illata és íze van, ami nálam nagyon fontos szempont!
Az állaga kellemes, nem zavaró.
A csomagolása ízléses, és elég strapabíró (én a zsebemben hordom :))
Összességében egy kellemes kis rúzs...

browning

2019. január 7.

Ricinus Communis (Castor) Seed Oil erre az összetevőre szerintem allergiás lehetek, mert bármiben benne van, csontig szárad az ajkam és hámlik napokig őrülten. Ezzel is ez történt. Eléggé nem volt glam megjelenésem így.. :") A termék egyébként nem volt túl tartós, túl vies állagú a rúzs felkenve. a Trend it Up igh shine rúzsai sokkal jobbak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Mariella

2018. október 9.

08 be happy árnyalatot vásároltam meg. Nagyon szép erőteljes valódi piros rúzs, tartósnak is mondható. Szándékomban van, más árnyalatokat is kipróbálni a jövőben. Alapjában elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

Dolcedia

2018. június 8.

Nem rossz kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Nem rossz kis termék.

Kittikataa

2018. május 1.

03 BFF árnyalat van meg és nagyon nem szeretem... az íze valami borzalom édes és nekem a végeredménye sem tetszik... lehet én nyúltam bele de az enyémnek konkrétan alig van színe...mintha csak egy sima átlátszó szájfényt kennék a számra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

free

2018. április 23.

Nagyon klassz kis rúzs, kis keresetűeknek tudom ajánlani. Árához képest tartós és szép színei vannak. Az állaga is megfelelő. Jól fed, nem csúnyán kopik le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

auberginecat

2018. március 12.

18-as sötétebb árnyalatot választottam, a színe nagyon tetszik. Kifejezetten szeretem, hogy nem homogén, egyszínű lesz az ajkam, mintha festékkel kentem volna ki, hanem tulajdonképpen csak egy diszkrét árnyalatot ad, így nagyon természetes hatást kelt. 350 forintért csoda lenne, viszont annyira büdös, és olyan rossz kemikália íze van, hogy botrányos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Antioxidánsok: BHT

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.