Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Négy gyönyörű árnyalat: jeges kék, hófehér, petrol és lila. A világosabb színek csillámosak, míg az intenzívebb árnyalatok egyszerűek. A hosszantartó, innovatív textúrának köszönhetően egy mozdulattal könnyen és gyorsan felvihető az ecsettel.

Négy árnyalatban elérhető:

• 01 goofy-blue
  • 02 lilac is my style
  • 03 life is a freeride
  • 04 top of the ice-stream

katalinmyy

2013. május 8.

Nekem a lila árnyalat van meg. Sok essence körömlakkom van, ezért tudtam mire számíthatok :) szép, élénk szín, de 2 nap után elkezd repedezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

H.Line

2013. január 21.

Kicsit el vagyok tévedve, de mindegy. Szóval nekem az a púdersínű Essence lakkom van. Kifogástalan, gyönyörű színe van, visszafogott, így simán használhatom a suliba. Mondjuk lehetne olcsóbb is, bár így is megveszem. Tökkkéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 21.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.