Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. szeptember 28.

3 árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 8 ml

Alexia

2017. április 28.

Illata jó, de tényleg kevés termék van benne. Sajos morzsálódott, nem lehetett szépen felvinni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

erika88

2015. február 16.

Ezt a terméket nem szerettem. Nagyon hamar száradt, kapkodni kellett vele, hogy el lehessen dolgozni, és természetellenes színt adott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Pulykatojás

2014. október 10.

Nem tudtam az arcomra felkenni, mert inkább az ujjaimat színezte.
Kipiszkáltam a krémet és az üvegében gyöngyöt tartok. Arra legalább kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Nem tudtam az arcomra felkenni, mert inkább az ujjaimat színezte.
Kipiszkáltam a krémet és az üvegében gyöngyöt tartok. Arra legalább kiváló.

viktoriacsoke

2014. április 27.

Még szerencse hogy már nem gyártják, jobb is maga a színválaszték jó a termék illata is finom de maga a termék pocsék alig ad színt felvéve és ami fel is meg szó szerint le lehet dörzsölni ráadásul nem elég hogy pocsék a termék de még kevés is van a tégelyben..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 27.

ediiit

2014. április 27.

350forintért vettem a Rossmanban..hát csalódás volt.Fel kenni se tudom rendesen az arcomra mert darabosan jön le az egész.Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 27.

Timcyykee

2014. április 12.

nagyon nagy csalódás :( illata nem rossz, állaga jó, felvitele 0-nál is rosszabb. nem lehet felvinni rendesen, ha lassan viszed fel megszárad pikk pakk és lejön, ha gyorsan akkor nem lesz jó. áááh csalódás totál :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

NixonB

2013. december 9.

Szerintem is rettenetes! Leértékelve vettem, de újkorában se lehetett sokkal jobb. Egyszerűen hab állag nem való pirosításra! "Bőrösödik" és egy fél óra múlva már semmi látszatja. Teljes pénzkidobás, 1 csillag (se)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 9.

dorisan03

2013. november 22.

Ez volt az első krémes pirosítóm. Hát..borzalmas :) Nem lehet rendesen eloszlatni az arcon..darabokban pereg le...ha meg nagy nehezen sikerül felvinnem, akkor meg nem tartós. Szóval kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

kryptonklary

2013. november 18.

Ha felviszem az arcomra, nagy szemcsékben lepereg, miközben próbálom eldolgozni. Lehetetlen felvinni normálisan, ha sikerül, akkor meg olyan, mintha fejbevágtak volna, hatalmas foltként marad fent! Nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Eszter a panda

2013. november 17.

Kövezzetek meg, de nekem tetszik! :D Az állaga valóban nem habos, de én szépen el tudom oszlatni és nagyon tetszik a színe. Annyi, hogy nem valami erős a pigmentáltsága, de nekem hétköznapokra megfelel.
UP: Na jó... :D Be kellett látnom, hogy tényleg pocsék. Néha olyan foltos lesz és idétlenül nézek ki vele, de legalább egy zsebkendővel könnyű ledörgölni. :'D Érdekes, hogy fürdőszobai fénynél, ami elég erős, alig látszik valami, ezért újra és újra neki futok, majd természetes fénynél meg azon kapom magam, hogy bohóccá változtam. :| Lehet, hogy oxidálódik is valamennyire és így válik pigmentáltabbá, vagy én nem tudom, de elég nevetséges a fejem vele. Ha természetes fénynél applikálom fel, akkor némileg elfogadhatóbb az eredmény. Mivel a másik pirosítóm elfogyott, megpróbálom használni, amíg fel nem idegesít végleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate