Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2015. január 29.

Egész napon át lágy, selymes érzetet biztosít. Könnyű textúrájának köszönhetően könnyen felvihető az arcbőrre. A pumpának köszönhetően könnyen adagolható.

Négy különböző árnyalatban kapható.

Ár: 2000 ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost
Ár: 500 , Eladó: nnorka
Állapot: 4-5x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost, banki átutalás

kecskesnori

Korcsoport: < 18
2020. július 16.

Első alapozómnak szerettem volna valami nem túl erős fedésű, de mégis egy jó alapozót. Catricet néztem ki eredetileg, mint amilyen a korrektorom tudtam, hogy melyik szín illik hozzám, csak hát persze, hogy elfogyott az én árnyalatom.
Aztán végül ő mellette döntöttem.
A fedése egész jó, nekem nem túl kritikus az arc bőröm, néha egy két pattanás, kis mitiszerek. El is fedte őket nagyon szépen, nekem az illata is rendkívül tetszett, meg, hogy mikor felraktam szinte teljesen matt volt az arcom. Na igen ezt én rontottam el, de a színe, nem vagyok egy világos bőrű, de annyira sötét sem, ezt most jól kifogtam, mert úgy áll rajtam mint aki 3 napot egyhuzamban végig napozott olyan barna vagyis inkabb sárga voltam. Nekem hamar átfénylett így púder kötelező hozzá szerintem. Ami tetszett még, hogy nem maradt ott a pólóm nyak vonalán és ha véletlen az arcomhoz nyúltam sem lettem tisztára olyan. Alapvetően egy jó termék, nem kell tőle csodát várni, de van rosszabb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 16.

Aztán végül ő mellette döntöttem.

sztike

2020. június 18.

2020-06-18
Ma megtörtént az, ami amúgy nagyon ritkán szokott: újravettem. Alapozó terén nagyon "kényes" vagyok, csak akkor veszem újra, ha szín, állag, fedés, finish és tartósság terén is jól teljesít a jelölt. Ő pedig ilyen. Árban egyszerűen verhetetlen, a fedése közepes, egy rétegben is elég. A színe tökéletes, a 08-as Soft Vanilla nagyon természetes árnyalat a világosabb, sárgás bőrtónushoz, abszolút nem mű vagy narancssárga (ez még "komolyabb" márkáknak se szokott sikerülni 90%-ban). Könnyen eldolgozható és az árkategóriához képest kiemelkedő a tartóssága: a maszkviselés sem koptatja vállalhatatlanra (le merném fogadni, hogy ilyen kihívásokkal nem számoltak anno a fejlesztők...). Egyetlen szépséghibája továbbra is az, hogy 6-7 óra után beleül a finomabb vonalakba, de nem olyan vészes. Az illata nem a kedvencem, de irritációt nem okoz és hamar el is illan. Próbáltam azóta az agyonhype-olt Bourjois Always Fabulous alapozóját, de a kanyarban sincs ehhez képest...

2020-02-28
Érdekes darab. Amikor felviszem, meggyőződésem, hogy ez ratyi. Közvetlenül felvitel után csak ül a bőrön, de ahogy lepúderezem, teljesen idomul az arcomhoz és meglepően szép lesz. Kicsit beleül a finom vonalakba, de én csak hétvégi bevásárláshoz teszem fel, ahhoz meg bőven elég. A színe tetszik, nagy fejlődés az Essence részéről, hogy már nem ugyanazt a természetellenes narancssárga színt tudják produkálni, mint 8-10 éve. A tartóssága lehetne jobb, de egy 7-8 órát azért egész szépen kibír. A csomagolása nem egy high end, de legalább könnyű és nyugodtan dobálhatom táskába, simán bírja. 1300-ért nagyon korrekt kis alapozó, szerintem állandó darabom lesz, de azért nem mindennapos használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

2020-06-18

2020-02-28

CzafitTina

2020. március 8.

Régebben évekig ezt használtam minden nap. Könnyen el lehetett dolgozni akár kézzel is. Szép természetes fedése volt vékony rétegben. Abszolút nem volt maszk hatás. A nap végére persze kopott le belőle. De az se feltűnően.
Lehet hogy visszatérek még hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Lehet hogy visszatérek még hozzá.

Blue3

2019. október 11.

Kedvencem. Tökéletesen fed, egy-kettő fel lehet vinni. Nem szárítja a bőröm egy cseppet sem. Természetes hatást nyújt, maszk jelleg nélkül. Mindenképp újraveszem ha elfogy. És persze az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Mirabylia

2019. július 3.

Sokáig ezt használtam. elég jól megtapadt a bőrömön és könnyű volt eloszlatni. Mivel könnyen olvadnak az arcomról a sminkek és bizonyos dolgokra allergiás vagyok, így elég nehezen találtam megfelelőt. Ezt az ára és az ígérete miatt vettem meg, és nem is bántam meg! Nem tökéletes, de nekem bevált évekig. Nem minden szezonban megfelelő ugyanaz a szín, de ezen könnyű segíteni. Még folyamatos használat mellett is sokáig elég volt.
Az viszont néha bosszantó volt, hogy az évszakok változása során a bőröm olykor nem szerette ezt a terméket. Néha kifejezetten nehéz volt szépen eloszlatni, mert túl száraznak és töménynek tűnt (holott ugyanúgy készítettem a sminkalapot és a termék sem volt régi). Valamiért olykor, mintha szárította volna a bőröm, de ez nem volt tartós állapot.
Jól tudtam rétegelni, de nem ártott gyorsan dolgozni vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Jól tudtam rétegelni, de nem ártott gyorsan dolgozni vele.

bogcsii

2019. június 4.

Merő ragacs lesz tőle az egész bőröm ,iszonyat fullasztó érzés ha rajtam van.. egyetlen pozitívum hogy nem lettem tőle pattanásos . Próbálom keverve más alapozoval el használni a színe miatt de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

DemeTimea97626

2019. május 20.

Sajnos a bőröm erősen pigmentfoltos, és érzèkeny, az olajosabb alapozòkra kipattog.
Ez az alapozò viszont tökèletes fedést biztosìt, és nem okoz pattanásokat. Az állaga nehézkes, akinek a bőre bírja a primer használatát javallom, szinten essence-t.
Az illata kellemes, fedése tartòs.
Ár-érték arányban tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Az illata kellemes, fedése tartòs.
Ár-érték arányban tökéletes :)

Szandomando

2019. április 25.

Sajnos hatalmas csalódás volt. Borzalmasan besárgult az arcomon, alig egy órán belül pedig úgy átfénylett mintha diszkógömb lenne a fejem. Pattanásokkal is gazdagottam általa. Ablakon kidobott pénz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

pcsengi99

2019. április 2.

Alapvetoen jol fed, illata is kellemes de mikor a testert kiprobaltam akkor jo volt az arynalat aztan miutan megvettem addigra besargult a kezfejemen es ez sajnos az arcomon is igy van...:( emiatt csalodott vagyok, de szerencsere anyukamnak jo igy elhasznalja o helyettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

claudiaw

2019. január 9.

Ez életem legjobb alapozója. Alapvetően nagyon száraz, vörös az arcbőröm, de ez rendkívül jól fed, tökéletesen passzol a bőrszínemhez és nagyon jó az állaga is. És tényleg tartós. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.