Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2015. január 29.

Egész napon át lágy, selymes érzetet biztosít. Könnyű textúrájának köszönhetően könnyen felvihető az arcbőrre. A pumpának köszönhetően könnyen adagolható.

Négy különböző árnyalatban kapható.

Blue3

2019. október 11.

Kedvencem. Tökéletesen fed, egy-kettő fel lehet vinni. Nem szárítja a bőröm egy cseppet sem. Természetes hatást nyújt, maszk jelleg nélkül. Mindenképp újraveszem ha elfogy. És persze az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

Mirabylia

2019. július 3.

Sokáig ezt használtam. elég jól megtapadt a bőrömön és könnyű volt eloszlatni. Mivel könnyen olvadnak az arcomról a sminkek és bizonyos dolgokra allergiás vagyok, így elég nehezen találtam megfelelőt. Ezt az ára és az ígérete miatt vettem meg, és nem is bántam meg! Nem tökéletes, de nekem bevált évekig. Nem minden szezonban megfelelő ugyanaz a szín, de ezen könnyű segíteni. Még folyamatos használat mellett is sokáig elég volt.
Az viszont néha bosszantó volt, hogy az évszakok változása során a bőröm olykor nem szerette ezt a terméket. Néha kifejezetten nehéz volt szépen eloszlatni, mert túl száraznak és töménynek tűnt (holott ugyanúgy készítettem a sminkalapot és a termék sem volt régi). Valamiért olykor, mintha szárította volna a bőröm, de ez nem volt tartós állapot.
Jól tudtam rétegelni, de nem ártott gyorsan dolgozni vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Jól tudtam rétegelni, de nem ártott gyorsan dolgozni vele.

bogcsii

2019. június 4.

Merő ragacs lesz tőle az egész bőröm ,iszonyat fullasztó érzés ha rajtam van.. egyetlen pozitívum hogy nem lettem tőle pattanásos . Próbálom keverve más alapozoval el használni a színe miatt de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

DemeTimea97626

2019. május 20.

Sajnos a bőröm erősen pigmentfoltos, és érzèkeny, az olajosabb alapozòkra kipattog.
Ez az alapozò viszont tökèletes fedést biztosìt, és nem okoz pattanásokat. Az állaga nehézkes, akinek a bőre bírja a primer használatát javallom, szinten essence-t.
Az illata kellemes, fedése tartòs.
Ár-érték arányban tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Az illata kellemes, fedése tartòs.
Ár-érték arányban tökéletes :)

Szandomando

2019. április 25.

Sajnos hatalmas csalódás volt. Borzalmasan besárgult az arcomon, alig egy órán belül pedig úgy átfénylett mintha diszkógömb lenne a fejem. Pattanásokkal is gazdagottam általa. Ablakon kidobott pénz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

pcsengi99

2019. április 2.

Alapvetoen jol fed, illata is kellemes de mikor a testert kiprobaltam akkor jo volt az arynalat aztan miutan megvettem addigra besargult a kezfejemen es ez sajnos az arcomon is igy van...:( emiatt csalodott vagyok, de szerencsere anyukamnak jo igy elhasznalja o helyettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

claudiaw

2019. január 9.

Ez életem legjobb alapozója. Alapvetően nagyon száraz, vörös az arcbőröm, de ez rendkívül jól fed, tökéletesen passzol a bőrszínemhez és nagyon jó az állaga is. És tényleg tartós. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

HNReni

2018. november 18.

Update: már egy ideje alapozó árnyalat sötétebbé tételéhez használom a legvilágosabb árnyalatát ennek az alapozónak, jól működik, nem kell külön alapozó sötétítő cseppek vennem.
Nem rossz, könnyű eloszlatni. A fedése erős közepes, de sajnos a legvilágosabb árnyalatú is túl sötét az én világos (ivory árnyalatú) bőrömhöz. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

herczegno33

2018. november 10.

Rengeteg alapozót kipróbáltam már, minddel volt kifogásom, pl zsíros, nehèz, nem tartós, nagyon elüt. De ez kifejezetten jó. Kèt színt szoktam venni, egy világosabbat ès egy sötètebbet. A "kontúr arc" alapján felviszem őket, majd összedolgozom. Nagyon termèszetes hatást tud kelteni. Ha egy színt vinnèk fel sokkal "gèpibb" mű hatást keltene. 5- öst adok, mert elègedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

ajozan

2018. november 3.

Nem használok alapjáraton alapozót, de ezt kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Nem használok alapjáraton alapozót, de ezt kifejezetten szeretem.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.