Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Védőpajzsként óvja a körmöket. Pisztácia kivonattal, mely erősíti a köröm felületét.

Kence123

2017. augusztus 28.

Én alaplakknak használom.Ár érték arány nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Én alaplakknak használom.Ár érték arány nagyon jó.

bingus86

2016. augusztus 11.

Az utolsó darabra csaptam le,350 Ft-os áron.A lakkzselé kicsit megviselte a körmeit,de már pár nap alatt sokat segített rajta.Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

szivecske

2016. augusztus 9.

Semmi extra, teljesen átlagos körömerősítő, közepesen tartós, szép a fénye
Árban teljes áron se vészes, de 350-ért megéri mindenképp...szeretek a kezemre csak körömerősítőt használni főleg és arra tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Semmi extra, teljesen átlagos körömerősítő, közepesen tartós, szép a fénye

Hidratálók: Isomalt, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)