Essence  Studio Nails XXl Nail Thickener
Essence  Studio Nails XXl Nail Thickener

Essence

Essence Studio Nails XXl Nail Thickener

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vasolya77, az összetevőket feltöltötte: Csajszi26, Módosítva: 2013. november 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömvastagitó lakk. Ez az innovativ  körömlakk azonnal erősiti a gyenge körmöket- megvéd a betörezedéstől,a hosszabbra növő körmökért,gyorsan szárad.

Kittyki

2019. június 17.

Erősíti a körmöket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Erősíti a körmöket.

hamireni

2019. március 23.

Teszi a dolgát, valóban erősebb lesz tőle a körmöm. Szép csillogása van, kicsit mintha fehérítené a körmeimet, amit nagyon szeretek. Nem egy csodaszer, de szerintem megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Dézi

2016. október 8.

Kifutó termékek között akadtam rá. Világ életemben nagyon hosszú és erős körmeim voltak, mindenki azt hitte hogy műkörmöm van, olyan szépek voltak. Aztán tavaly történt valami és azóta undorító lapokra törő rövid csutka körmeim vannak. Már mindent kipróbáltam, fogalmam nincs mitől van ez, de semmi nem hozta helyre őket.
Hát sajnos ez sem. Hónapok óta kenem rendületlenül, de semmi változást nem veszek észre. :( Aki tud valami tippet, írja meg mit tehetnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

aalexaa

2016. október 5.

Viszonylag erős és vastag körmeim vannak, nem lemezesednek vagy hajlanak meg, viszont huzamosabb ideig nem tudom hosszúra hagyni őket, mivel hajlamosak beszakadni egy-két helyen. Nem régóta használom ezt a lakkot (kb két hete), de mióta ez van rajtam, folyamatosan hosszúak a körmeim és még sehol nem szakadtak be, ami nagy szó, ennyi időt általában nem szoktak bírni :D Alapozólakként haszálom színes körömlakk alá, eddig nagyon bevált, remélem így is marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

berill99

2016. augusztus 8.

körömvastagitásról meg nem tudok beszelni,de alaplakknak megfelel. majd kesobb leirom amikor mar regebb ota hasznalom,hogy menyie erositett

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Emci

2015. november 27.

Én az essence márkából legelsőnek körömlakkoKAT vettem!Nagyon szeretem az essence-t!Főleg körömlakkba a kedvencem!!!!Ez a termék se okozott csalódást;)) Amit a termék ígér MINDET KIFOGÁSTALANUL megtesz!!!!!!!!!!!!!IMÁDOM *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 27.

vzorka

2015. július 19.

Elégedett voltam vele, jó alaplakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Elégedett voltam vele, jó alaplakk.

Csajszi26

2013. augusztus 7.

Nagyon jó cucc, tényleg nem törik tőle a gyengus körmöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Nagyon jó cucc, tényleg nem törik tőle a gyengus körmöm!