Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2011. június 16.

Kategória:   Testápolók

Bronzosító testápoló zselé. Vízzel és szappannal lemosható. 75 ml. Hosszan tartó bronzos hatás. Fényvédőt nem tartalmaz, felbontás után 9 hónapig eltartható.

Ms.Cat

2013. augusztus 14.

Egyáltalán nem szárít, sok is van benne, bár egy kicsit sok benne a csillám. Nyáron viszont pont megfelelő. :) Sajnálom, hogy már nem gyártyák, mindig a jó dolgokat vonják ki a forgalomból. ://

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

rosa.love

2012. március 26.

Nem tud valaki hasonlót? ezt már nem gyártják...reménytelenül fehér bőrömből szolibarnát csinált egy perc alatt..imádtam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 26.

cz.szilvia

2011. december 12.

Tényleg nehéz elkenni, és nekem is több marad a tenyeremen mint a testrészeimen,ahova felkenem. Arcra ne kenjétek, arca nagyon tudom ajánlani a Sun Club bronzing sprayt!!! Egyébként ha nagynehezen sikerült felkennem,ottmaradt egész estére a ruháimat száradás után csak nagyon minimálisan fogta össze, fehér ruhával vigyázzatok, bár könnyen kimostam. A színe szerintem kicsit sárgás, de enyhén barna színű bőrön ez nem feltűnő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

afonya

2011. május 22.

szép a színe, és nem szárítja a bőrt...Kicsit nehéz elkenegetni, de szerintem minden bronzosító többnyire a tenyéren marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. május 22.

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.