Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,31 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: lia0000, Módosítva: 2018. április 4.

Kiszerelés:   0,31 g

Krémes, csavarható szemöldökceruza a szépen formázott szemöldökért. Beépített faragóval és szilikon ecsettel.

3 árnyalatban kapható

pont

2019. április 1.

sos vettem és kb arra jó, hogy a funkcióját ellássa és ne maradjon az ember szemöldök nélkül, de nem egy nagy szám. a hegye túl bumszli, nehéz vele szépen, precízen dolgozni, a színe (egy barna árnyalatot vettem) túl élénk és nincs természetes hatása, a kis 'szilikonecsetnek' nevezett dolgot pedig egyszerűen nem értem, kb semmire se jó, értelmét nem látom, hogy ott van a ceruza végén. tartósságra ok és olcsó, de pici ráfizetéssel már sokkal jobbakat lehet kapni. nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Vicus

2019. január 20.

Tetszik a koncepció, de nekem kicsit túl puha, mert egy használat alatt is hegyeznem kell(ene) rajta, ha precíz munkát szeretnék. Néha kicsit foltos, darabos felvitelkor, de a végén lévő ecsetkével korrigálható a dolog. Nem hiszem, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Ennie86

2018. október 2.

A kis semmi szemöldökömnek csoda ez a ceruza! :) A színe nagyon passzol hozzám (blonde). Szépen és könnyen felvihető. A kis ecsetkével tök természetes a hatás. :) Tartós, és nem kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

GHettie

2018. szeptember 10.

Pozitív meglepetés volt nekem. Nagyon szeretem, szépen lehet dolgozni vele, tartós, a szilikon ecsetkéért odáig vagyok, természetes tartós hatás, újravevős és csak ezt, öt csillag mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

birokitti

2018. július 7.

Nem vált be, felkenéskor darabos, kenődik és nem olyan szép a végeredmény. A színe megfelelő (10 - Blonde) szőke hajhoz, de a Catrice Eyebrow Stylist jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

fairynorah

2018. június 9.

praktikus a csomagolása, jó hogy utazáskor nem kell vinni hozzá hegyezőt. Kellemes használni, de nem egy hű-meg ha 🙃 szóval nem
hiszem, hogy újraveszem, a pomádék nálam természetesebbek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

hiszem, hogy újraveszem, a pomádék nálam természetesebbek.

Candy21

2018. május 16.

Nagyon jó termék az állaga tökéletes nem túl kemény és nem is túl puha. A tekerős kivitel is tetszik a faragó is jól működik a szilikon ecset nem rossz elég szépen el lehet vele dolgozni a festéket. A tartóssága nagyon jó egy napot simán kibír. Az egyetlen problámám vele a szín amit nem sikerült eltalálni de azért eltudom használni, de sajnos megnéztem a többi színt is és egyik se az én színem. A színválaszték miatt jár a -1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

lia0000

2018. március 18.

UPDATE!
Már egy ideje nem használom.. Beletört a festék és nem bírom kitekerni.. Pedig több mint a fele megvan. Gagyi! A folytonos melegítgetés sem volt megoldás. Nagyon fáj érte a szívem, mert a szín tényleg tökéletes volt :/

Anno volt egy hasonló "tekerős" szemöldökceruzam a Catricetől. Tökéletesnek bizonyult, de sajnos másfél hét alatt elfogyott, így nem vettem újra. Azóta el is nyugtáztam magamban, hogy én bizony soha többé nem találok még egy ilyen jó szemöldökformázót.. Tévedtem!! :) Tökéletes szín, precíz ceruza, nagyon praktikus a kis hegyezője, a satírozó se rossz, de arra nekem külön meg van a kis kefém. Annyira tökéletes a szín, hogy teljesen természetesnek tűnő, vastagabb szemöldököm lesz!! :) Csak egy bibi van.. Valahogy nem fogja be annyira a bőröm.. Be szoktam egy kicsit krémezni a szemöldököm, valamint néha egy öngyújtó lángja fölé tartom a ceruzát 2 mp-re kb. Így már sokkal jobban tapad a festék, sokkal krémesebb, puhább lesz a ceruza. Csak ez az egy bajom van vele igazából.. Ettől függetlenül imádom! Megadom neki az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

UPDATE!

Hajnacinci

2018. január 2.

Nekem jól bevált szemöldök formázó, bár furcsa volt használni először a szilikonos bevágott ecsetét, de olyan szépen elkenhető vele a felrajzolt krém. Ami még nagyon pozitív, hogy tényleg vízálló és három árnyalatban is elérhető! ( Utálom amikor egyből, egyet lehet választani.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

waPolla19

2017. december 20.

Én is nagyon imádom, csak gyorsan fogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Én is nagyon imádom, csak gyorsan fogy :(

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0