Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,31 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: lia0000, Módosítva: 2018. április 4.

Kiszerelés:   0,31 g

Krémes, csavarható szemöldökceruza a szépen formázott szemöldökért. Beépített faragóval és szilikon ecsettel.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Torpece

2023. november 28.

Számomra az egyik legjobb szemöldök ceruza eddig a sok közül. amit már kipróbáltam! Egyáltalán nincs arányban az ára a tudásával, de ez az Essence termékekre szerintem jellemző. Nagyon baráti áron elérhető kiváló sminkcuccaik vannak, pont ezért a fiatal lányok kedvence. Barna színű van nekem ebből a ceruzából. Felkenve világosabb, viszont idővel nem tudom miért és hogyan, de picit sötétedik az árnyalata. Picit úgy viselkedik, mint a BB krémek, amik a bőrön oxidálódva egy kicsit változtatják a színüket. A végén lévő pici faragót én sosem használtam, ellenben a kis szilikon kefe nagyon hasznos segédeszköz. Tartósága kiváló, nekem még nyáron is jól tart a nap végéig, nem maszatolódik. Attól tartok ezt is meg fogják szüntetni, mert a drogériában ahol vettem eddig már nincsen. Lehet veszek még belőle néhányat, ha találok valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 28.

knoncs

2021. március 6.

Színre szuper választás volt az alapvetően világos barnás-szőkésbarna hajamhoz, de ez a maszatolás... szinte egyáltalán nem lehet vele dolgozni.
Ha 3-nál többször húzom át a szemöldökömön, csak “arrébbtolódik” a szín, és vele együtt a szemöldököm formája is a helyéről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Amadea

2019. október 23.

A Catrice mikrohegyű, drágább szemöldökceruzája helyett szereztem be, mert az, habár nagyon jól használható, hihetetlenül gyorsan fogy. Ebben az Essence-ben a termék ugyanannyi, viszont olcsóbb, wow, lássuk, annyira nem lőhetek mellé...
Sajnos de. Nem lehet vele szépen dolgozni, túl vastag a hegye és nem is fog rendesen. A ceruzát csak apró igazításokra használom a szemöldökpomádé mellé, erre a feladatra ez a ceruza nem alkalmas, legalábbis nekem. Azóta beszereztem a Nyx darabját, ami fényévekkel drágább, de nagyon szépen ki lehet vele tölteni a hiányzó részeket.
Még megpróbálkozom a hegyezéssel, hátha ügyesebb leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Még megpróbálkozom a hegyezéssel, hátha ügyesebb leszek.

pont

2019. április 1.

sos vettem és kb arra jó, hogy a funkcióját ellássa és ne maradjon az ember szemöldök nélkül, de nem egy nagy szám. a hegye túl bumszli, nehéz vele szépen, precízen dolgozni, a színe (egy barna árnyalatot vettem) túl élénk és nincs természetes hatása, a kis 'szilikonecsetnek' nevezett dolgot pedig egyszerűen nem értem, kb semmire se jó, értelmét nem látom, hogy ott van a ceruza végén. tartósságra ok és olcsó, de pici ráfizetéssel már sokkal jobbakat lehet kapni. nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Vicus

2019. január 20.

Tetszik a koncepció, de nekem kicsit túl puha, mert egy használat alatt is hegyeznem kell(ene) rajta, ha precíz munkát szeretnék. Néha kicsit foltos, darabos felvitelkor, de a végén lévő ecsetkével korrigálható a dolog. Nem hiszem, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Ennie86

2018. október 2.

A kis semmi szemöldökömnek csoda ez a ceruza! :) A színe nagyon passzol hozzám (blonde). Szépen és könnyen felvihető. A kis ecsetkével tök természetes a hatás. :) Tartós, és nem kenődik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

GHettie

2018. szeptember 10.

Pozitív meglepetés volt nekem. Nagyon szeretem, szépen lehet dolgozni vele, tartós, a szilikon ecsetkéért odáig vagyok, természetes tartós hatás, újravevős és csak ezt, öt csillag mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

birokitti

2018. július 7.

Nem vált be, felkenéskor darabos, kenődik és nem olyan szép a végeredmény. A színe megfelelő (10 - Blonde) szőke hajhoz, de a Catrice Eyebrow Stylist jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

fairynorah

2018. június 9.

praktikus a csomagolása, jó hogy utazáskor nem kell vinni hozzá hegyezőt. Kellemes használni, de nem egy hű-meg ha 🙃 szóval nem
hiszem, hogy újraveszem, a pomádék nálam természetesebbek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

hiszem, hogy újraveszem, a pomádék nálam természetesebbek.

Candy21

2018. május 16.

Nagyon jó termék az állaga tökéletes nem túl kemény és nem is túl puha. A tekerős kivitel is tetszik a faragó is jól működik a szilikon ecset nem rossz elég szépen el lehet vele dolgozni a festéket. A tartóssága nagyon jó egy napot simán kibír. Az egyetlen problámám vele a szín amit nem sikerült eltalálni de azért eltudom használni, de sajnos megnéztem a többi színt is és egyik se az én színem. A színválaszték miatt jár a -1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.