Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Magasan pigmentált, vízálló, fekete színű, extrém tartós szemhéjtus.

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Jelizz

2020. március 21.

Nem draga / a tus fejevel kicsit nehez dolgozni de nem veszes, majfdnem egy egesznap fenmarad , nem vizallo es nem szuper tartos mert kenodik es elhalvanyodik de azonkivul meg jo .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Mardebra

2020. február 12.

Hát.. Megvettem, mert abból a márkából amit igazán szerettem volna nem volt és kellett valami. Kezdjünk a színével, szép matt fekete, de brutál módon meg kell dolgozni a pigmentekért ugyanis hiába ráztam fel, csináltam bármit a szemhéjamon szétfolyt és néhol fekete volt néhol szürke, de ha másodjára átmentem a vonalon már ténylegesen fekete lett. Második kín számomra az applikátora volt. Hogy lehet precíz vonalat húzni úgy ha "szőrös" az applikátor? Apró kis cuccok lógtak ki és emiatt volt hogy kezdhettem újra mert felkente máshova is a festéket. :/ Tartóssága erős közepes, 4-5 órát kibír de utána picit morzsálódik.. Szerencsétlen esetben pont a szemembe amivel többször is találkoztam. Elhasználgatom, mert azért csak eleget fizettem érte, de újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

Jansis

2019. május 29.

1. Nagyon tartós, ha nem érek a szememhez, egész nap fent marad
2. Mégis könnyű formázni, ha elrontottam, ugyanis vízzel lejön, nekem azonban ez inkább előny ugyanis ha nincs a közelben sminklemosó, nem vagyok bajban.
3. A fentiek alapján (a vízállóság hiánya) nem ajánlom fürdőzéshez mert ott csalódást fog okozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

1. Nagyon tartós, ha nem érek a szememhez, egész nap fent marad

alexakach

2019. április 23.

Kitűnő formulája van ennek a tusnak. Nem pereg le mint a liquid ink vízálló megfelelője. Simán kibírja az egész napot! Az én szememen jobban tart mint a Kat Von D ink liner.
Két dolog nem tetszik benne:
- az applikátor túl nagy, hogy precízen lehessen felvinni a tusvonalat (más ecsetet használok hozzá és azzal tökéletes)
- száradás után érzem, hogy a szememen van, de ez 5 perc után elmúlik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Két dolog nem tetszik benne:
- száradás után érzem, hogy a szememen van, de ez 5 perc után elmúlik

hordosnati

2019. március 4.

Rengeteg fajta szemhéjtust próbáltam már,de ez az egyik kedvencem! Nagyon tartós, egy kis gyakorlás után csodás vonalakat lehet húzni és élénk fekete színű.Ár-érték arányban TÖKÉLETES

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Csipetke

2019. január 8.

Tartós és egesznap fent marad. Viszont az ecsettel barátkoznom kellett mire szépen tudtam használni. De megérte. Amúgy is szeretem eme markát de ez a terméke sem volt csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

DJilla

2019. január 8.

Egész jó kis tus. Sokáig fennmarad, nem maszatolódik, napvégén viszont mégis könnyen lemosható, nem igényel vízálló sminklemosót. A színe szép, a keféje kicsit furcsa, "szőrös", de szép felvitelt tesz lehetővé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

szzh01

2018. december 28.

A festékkel teljesen elégedett vagyok, egy hosszú napot, még izzadós edzést is kibír, meg se moccan, a 18 óra abszolút reális állítás.
Külön öröm számomra, hogy a rejtett, kissé megereszkedett szemhéjamra sem kenődik fel.
Általában csak egy kicsit alápúderezek és viszem is fel a vonalat, más nem nagyon kerül alá.

Beletelt egy kis időbe, mire megtanultam kezelni az ecsetét, kell hozzá egy kis gyakorlás. Valóban hajlamos a kelleténél több festéket felvenni és leadni, le szoktam húzni a flakon száján az ecsetet, mielőtt használom, ill ennél a tusnál emiatt különösen is fontos, hogy kívül a szemhéjam közepétől kifelé haladva kezdjem a vonal meghúzását - ahol nekem amúgy is vastagabb a vonal - s csak utána húzom meg a belső saroktól kiindulva a vonal másik felét, mert addigra már leadta az ecset a festék egy részét. Ezzel a technikával pontosan lehet vele dolgozni.
Ja, még egy apróság: ha gyorsan húzod ki az ecsetet a flakonból, hajlamos szanaszét spriccelni a festéket, szóval letekerés után lassú, óvatos mozdulattal kell azt kiemelni, s akkor nincs gond.
Az eredmény nem matt de nem is fényes, valahol félúton van a kettő között, a színe szép mélyfekete.
Nekem extra érzékeny a szemem, de szerencsére egyáltalán nem irritálja.

Több, mint fél éve használom szinte minden nap, és még bőven van benne, tehát elég jó vétel, ár-érték arányban nagyon jó termék.
Szinte teljesen elégedett vagyok vele, egy erős 4-est megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 28.

Nekem extra érzékeny a szemem, de szerencsére egyáltalán nem irritálja.

Szinte teljesen elégedett vagyok vele, egy erős 4-est megérdemel.

Lovemyhair

2018. november 5.

Kicsitt nehezen tanultam meg vele szép tusvonalat húzni. Nagyon kell vigyázni vele, ha túl vastag rétegbe viszed fel a terméket repedezik, ha túl vékony rétegbe akkor is repedezik. Kissé pénzkidobás volt, de elhasználom, amikor csak 1-2 órát kell kibírjon, újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

mumini

2018. szeptember 22.

Nekem bevált. Tartós, tényleg vízálló és gyönyörű tusvonalat lehet vele húzni. Az egyetlen baj, hogy elsőre sokat vesz fel, kicsit le kell húzogatni a szélén, hogy vékony vonalat lehessen húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.