Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Magasan pigmentált, vízálló, fekete színű, extrém tartós szemhéjtus.

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Jansis

2019. május 29.

1. Nagyon tartós, ha nem érek a szememhez, egész nap fent marad
2. Mégis könnyű formázni, ha elrontottam, ugyanis vízzel lejön, nekem azonban ez inkább előny ugyanis ha nincs a közelben sminklemosó, nem vagyok bajban.
3. A fentiek alapján (a vízállóság hiánya) nem ajánlom fürdőzéshez mert ott csalódást fog okozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

1. Nagyon tartós, ha nem érek a szememhez, egész nap fent marad

alexakach

2019. április 23.

Kitűnő formulája van ennek a tusnak. Nem pereg le mint a liquid ink vízálló megfelelője. Simán kibírja az egész napot! Az én szememen jobban tart mint a Kat Von D ink liner.
Két dolog nem tetszik benne:
- az applikátor túl nagy, hogy precízen lehessen felvinni a tusvonalat (más ecsetet használok hozzá és azzal tökéletes)
- száradás után érzem, hogy a szememen van, de ez 5 perc után elmúlik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Két dolog nem tetszik benne:
- száradás után érzem, hogy a szememen van, de ez 5 perc után elmúlik

hordosnati

2019. március 4.

Rengeteg fajta szemhéjtust próbáltam már,de ez az egyik kedvencem! Nagyon tartós, egy kis gyakorlás után csodás vonalakat lehet húzni és élénk fekete színű.Ár-érték arányban TÖKÉLETES

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Csipetke

2019. január 8.

Tartós és egesznap fent marad. Viszont az ecsettel barátkoznom kellett mire szépen tudtam használni. De megérte. Amúgy is szeretem eme markát de ez a terméke sem volt csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

DJilla

2019. január 8.

Egész jó kis tus. Sokáig fennmarad, nem maszatolódik, napvégén viszont mégis könnyen lemosható, nem igényel vízálló sminklemosót. A színe szép, a keféje kicsit furcsa, "szőrös", de szép felvitelt tesz lehetővé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

szzh01

2018. december 28.

A festékkel teljesen elégedett vagyok, egy hosszú napot, még izzadós edzést is kibír, meg se moccan, a 18 óra abszolút reális állítás.
Külön öröm számomra, hogy a rejtett, kissé megereszkedett szemhéjamra sem kenődik fel.
Általában csak egy kicsit alápúderezek és viszem is fel a vonalat, más nem nagyon kerül alá.

Beletelt egy kis időbe, mire megtanultam kezelni az ecsetét, kell hozzá egy kis gyakorlás. Valóban hajlamos a kelleténél több festéket felvenni és leadni, le szoktam húzni a flakon száján az ecsetet, mielőtt használom, ill ennél a tusnál emiatt különösen is fontos, hogy kívül a szemhéjam közepétől kifelé haladva kezdjem a vonal meghúzását - ahol nekem amúgy is vastagabb a vonal - s csak utána húzom meg a belső saroktól kiindulva a vonal másik felét, mert addigra már leadta az ecset a festék egy részét. Ezzel a technikával pontosan lehet vele dolgozni.
Ja, még egy apróság: ha gyorsan húzod ki az ecsetet a flakonból, hajlamos szanaszét spriccelni a festéket, szóval letekerés után lassú, óvatos mozdulattal kell azt kiemelni, s akkor nincs gond.
Az eredmény nem matt de nem is fényes, valahol félúton van a kettő között, a színe szép mélyfekete.
Nekem extra érzékeny a szemem, de szerencsére egyáltalán nem irritálja.

Több, mint fél éve használom szinte minden nap, és még bőven van benne, tehát elég jó vétel, ár-érték arányban nagyon jó termék.
Szinte teljesen elégedett vagyok vele, egy erős 4-est megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 28.

Nekem extra érzékeny a szemem, de szerencsére egyáltalán nem irritálja.

Szinte teljesen elégedett vagyok vele, egy erős 4-est megérdemel.

Lovemyhair

2018. november 5.

Kicsitt nehezen tanultam meg vele szép tusvonalat húzni. Nagyon kell vigyázni vele, ha túl vastag rétegbe viszed fel a terméket repedezik, ha túl vékony rétegbe akkor is repedezik. Kissé pénzkidobás volt, de elhasználom, amikor csak 1-2 órát kell kibírjon, újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

mumini

2018. szeptember 22.

Nekem bevált. Tartós, tényleg vízálló és gyönyörű tusvonalat lehet vele húzni. Az egyetlen baj, hogy elsőre sokat vesz fel, kicsit le kell húzogatni a szélén, hogy vékony vonalat lehessen húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

dreamstealer

2018. március 7.

Több drágább tusnál is jobban bevált nekem, valóban fekete, kibírja az egész napot, és az ecsettel sincs problémám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

hercegno44

2018. március 6.

Essence tust használok mindennap,csak nem ezt a fajtát,hanem a vékonyabb ecsetest.Múltkor olyan nem volt a dm-ben,így ilyet vettem....szörnyű a vastag,bumszli ecset,ami van hozzá.garantáltan nem lesz szép a tusvonalad...Én nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.