Essence

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Kiszerelés:   3,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Magasan pigmentált, vízálló, fekete színű, extrém tartós szemhéjtus.

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Black Fairy

2021. március 4.

Régen (13 évvel ezelőttől) vagy 5 éven keresztül MINDEN egyes nap szemhéjtust használtam. A kedvencem a szilikonos aplikátor volt, meg a vágott illetve precíz ecset géles szemhéjtusoknál. Ezalatt az öt év alatt olyan szintre fejlesztettem a tushúzást, hogy akár tükör nélkül is magabiztosan ugyanoda tudtam varázsolni a csíkjaimat...De az ember változik, egyre ritkábban (szinte soha) nem használtam szemhéjtust, és áttértem az ecsetesre...arra a két havonta 1 alkalomra, amikor használtam tust is...Az enyém elfogyott, ez fél áron volt, mondom megveszem, hátha...
Ez az aplikátor...a világ egyik legijesztőbb sminkes dolgának tűnt! :'D
Egészen addig, amíg ki nem próbáltam, és meg nem húztam a tökéletes (és egyforma) tusvonalakat elsőre...Tekintve, hogy az elmúlt 8 évben már nem igazán használtam tust, azt mondanám, hogy nagyon kényelmes a használata (ugyanakkor lehet az "izommemória" segített, nem tudom), precízen lehet vele vonalat húzni.
A színe gyönyörű fekete, intenzív, nem kenődik, nem pereg és még az én problémás (félig rejtett, zsírosodásra hajlamos, enyhén ráncos) szemhéjamon is fent maradt 15 órán keresztül gond nélkül! (Persze a megfelelő előkészületekkel...a szemfestékem többi része mondjuk már eltűnt meg elfolyt, de a tus maradt.)
Eltávolítani nagyon könnyű volt, de a vízállóságát nem teszteltem (nem szoktam olyan körülmények között lenni), a szemhéjamat kibírta, nekem ez is elég!
Nagyon sajnálom, hogy ennyire későn fedeztem fel, mert ezenkívül csak a NYX vinyl liquid linere bír el a szemhéjammal, és az drágább, mint ez (nem mintha sajnálnám rá a pénzt, újravettem a nyx-et, de nálunk csak rendelni lehet, és jobban megérte volna, ha drogériába besétálva szerzem be a tusaimat)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Ez az aplikátor...a világ egyik legijesztőbb sminkes dolgának tűnt! :'D

tátombák

2020. december 21.

A beltartalommal elégedett vagyok, a körítés viszont tragikus. Nem az első Essence tusom, aminél ez a probléma, hogy rosszul van megoldva a tubus nyaka. Kihúzom a kupakot, használom, és ha tolom vissza, fröcsög a festék ami a "stopper" rész fölé kerül. Próbálom törölgetni minden használatkor, de elkerülhetetlen, hogy összekenje a menetet és beragadjon. 3 különböző Essence tust használtam az elmúlt időkben, és mindhárommal ez volt, legutóbb annyira beragadt, hogy csak eltörni tudtam. Kukáznom kellett, pedig még félig volt.

A szivacsos ecsettel nem lenne baj, de jó lenne, ha vagy keményebb lenne, vagy rövidebb, mert így nehéz használni. A festék jól fed, matt, a vizet mérsékelten bírja, az olajos szemhéjat kevésbé.
A fent említett tubusproblémák miatt egy ideig pihentetem az Essence tusokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

A fent említett tubusproblémák miatt egy ideig pihentetem az Essence tusokat.

DorothySue

2020. szeptember 24.

Nagyon régóta ezt a szemhéjtust használom, én egyszerűen imádom.

Az ilyesfajta tusokat sokkal jobban tudom kezelni, mint amiknek ilyen beépített fejük van és 5 percen át ráznod kell, amikor kifogyóban van, hogy legyen rajta anyag.

Tényleg vízálló, jól bírja a strapát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Nagyon régóta ezt a szemhéjtust használom, én egyszerűen imádom.

Tényleg vízálló, jól bírja a strapát :)

Pamador

2020. augusztus 29.

Majdnem ötcsillagos szupersztár. de egy valami hiba van rajta az az ecset. Azt gondoltam, nem fog ki rajtam. Hát de... Olyan vonalat húzok vele, mintha remegne a kezem. Valahogy az ecset nálam jobban fekszik. Ezt leszámítva csodaszer. lerobbanthatatlan . Túlélte az egész napos strandolást, a Balatont is jól viselte, ha víz nem éri, este is olyan mint reggel. alig jön le. Csak az az ecset...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

mbella3538

2020. június 23.

Eddigi legjobb szemhéjtus! Nem ragad fel a felső szemhéjamra, vízálló, de sminklemosásnál könnyedén lejön. Nem szárad ki, sokáig elég, könnyű a használat, és a vékony, szolid vonal húzása a tusecset segítségével. Bár véleményem szerint kicsit lehetne rövidebb, hogy határozottabban is lehessen vele dolgozni kezdőknek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Viki318

2020. április 27.

Igazi tusrajongóként már rengeteg fajtát kipróbáltam az évek alatt, azonban mindig visszatérek ehhez- magasan veri az összes drága márka termékeit! Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Jelizz

2020. március 21.

Nem draga / a tus fejevel kicsit nehez dolgozni de nem veszes, majfdnem egy egesznap fenmarad , nem vizallo es nem szuper tartos mert kenodik es elhalvanyodik de azonkivul meg jo .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Mardebra

2020. február 12.

Hát.. Megvettem, mert abból a márkából amit igazán szerettem volna nem volt és kellett valami. Kezdjünk a színével, szép matt fekete, de brutál módon meg kell dolgozni a pigmentekért ugyanis hiába ráztam fel, csináltam bármit a szemhéjamon szétfolyt és néhol fekete volt néhol szürke, de ha másodjára átmentem a vonalon már ténylegesen fekete lett. Második kín számomra az applikátora volt. Hogy lehet precíz vonalat húzni úgy ha "szőrös" az applikátor? Apró kis cuccok lógtak ki és emiatt volt hogy kezdhettem újra mert felkente máshova is a festéket. :/ Tartóssága erős közepes, 4-5 órát kibír de utána picit morzsálódik.. Szerencsétlen esetben pont a szemembe amivel többször is találkoztam. Elhasználgatom, mert azért csak eleget fizettem érte, de újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

Jansis

2019. május 29.

1. Nagyon tartós, ha nem érek a szememhez, egész nap fent marad
2. Mégis könnyű formázni, ha elrontottam, ugyanis vízzel lejön, nekem azonban ez inkább előny ugyanis ha nincs a közelben sminklemosó, nem vagyok bajban.
3. A fentiek alapján (a vízállóság hiánya) nem ajánlom fürdőzéshez mert ott csalódást fog okozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

1. Nagyon tartós, ha nem érek a szememhez, egész nap fent marad

alexakach

2019. április 23.

Kitűnő formulája van ennek a tusnak. Nem pereg le mint a liquid ink vízálló megfelelője. Simán kibírja az egész napot! Az én szememen jobban tart mint a Kat Von D ink liner.
Két dolog nem tetszik benne:
- az applikátor túl nagy, hogy precízen lehessen felvinni a tusvonalat (más ecsetet használok hozzá és azzal tökéletes)
- száradás után érzem, hogy a szememen van, de ez 5 perc után elmúlik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Két dolog nem tetszik benne:
- száradás után érzem, hogy a szememen van, de ez 5 perc után elmúlik

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.