Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2011. november 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

A szettben két különböző színű púder, egy applikátor és 3 különböző formájú sablon található a tökéletes szemöldökhöz.

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence Szemöldök Ápoló Készlet BONTATLAN

powderwoman

pinksunset

Korcsoport: < 18
2020. június 30.

Szeretem. Lehet vele természetesebb szemöldököt is csinálni, viszont kicsit erősebbet is, attól függ milyet szeretnénk. Nekem nagyon sokáig elég, mellesleg olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 30.

kisbobitas

2020. június 20.

5 éve vettem meg a barnát ami valljuk be elég sokáig elég volt. Szerettem mert brutálisan pigmentált. Olcsó és jó szóval megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Rean519

2020. június 15.

A sablont használom, de csak arra, hogy szemöldökszedés előtt ezzel rajzolom meg hogy szép legyen az alakja, de a mindennapokban macerás lenne használni. Maga a por egynek elmegy, de nekem egy kicsit világos, még akkor is ha bevizezem előtte az ecsetet. Az hozzá adott ecset használhatatlan ha "szabályosabb", erősebb eredményt szeretnénk, de ha vki csak szinezni akarja kicsit a szemöldökét és nem kell éles határ, annak jó lehet (egyik ismerősömnek erre bevált). Összességében nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Ewi19931229

2020. június 15.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Nagyon szeretem évek óta ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Queen16

2020. június 3.

Nekem nem valt be mű, nehezen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Nekem nem valt be mű, nehezen lehet vele dolgozni.

diavkli

2020. május 31.

Eléggé porzik, viszont nagyon pigmentált, én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Eléggé porzik, viszont nagyon pigmentált, én meg vagyok vele elégedve.

piroslili

2020. május 28.

Szerintem kidobott pénz. Még egy Yamuna por állagú festék is jobban megéri. Használhatatlan az ecset, ragadós maga a festék, minden szín túl sötét és sárgás. Én tűzoltásra vettem, de inkább ti fagyizzátok el a pénzt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

zsofikaa18

2020. május 22.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Könnyen és gyorsan lehet vele elkészíteni a szemöldököt. Kicsit porzik de szerintem belefér. Nagyon tartós, egész nap a helyén mard. De vigyázatok arra hogyha elmentek nyaralni vagy bárhova, nagyon törékeny.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Thumpa84

2020. május 17.

gyors megoldast kerestem szemldok formazasra amig eljutok festsre, ar-ertek aranyban erre esett a valasztasom. jo, jo, de nem az igazi. egem nem gyozott meg. nagyon erosen pigmentalt ezert ovatosan kell vele dolgozni. a kapott ecsettel csak finoman felviszem, majd szemoldok kefevel veglegesitem. ha csak escettel csinalnam, eleg maszkos, muvi eredmenyt kapnek. atmeneti megoldasnak pont jo volt, de nem lett napi rutinom resze

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Zsoja

Korcsoport: < 18
2020. április 22.

Szeretem, ezt a szemöldök port használom nap közben. Én nem minden esetben szoktam fixálni, mondjuk porra azt mondják nem is kell, de én szeretem átfésülninegy kis színezett szemöldök spirállal. Nekem nélküle is tart, de ez bőrtípustól is függ. Színe nekem megfeleő, a szőke van meg. Egyáltalán nem tapasztalok rezes árnyalatot benne, mint más világosabb színű porban. Applikátora mondanom sem kell gagyi, de ez minden kis szettecske velejárója. Nem egy nagy érvágás, vannak jobbak is ezért levontam egy pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.