Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2011. november 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

A szettben két különböző színű púder, egy applikátor és 3 különböző formájú sablon található a tökéletes szemöldökhöz.

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
fblnk

2020. január 14.

nagyon tartós, ez tény, viszont a szín....lehet csak nekem van ilyen elcseszett szemöldököm, hogy minden ilyen por állagú cucc vörös színű lesz rajta, na de akkor is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

ZsZsanett

2020. január 13.

Pozitív: tök jól lehet kevergetni a 2 színt, nyáron a napszítta hajamhoz is tudom használni. Természetes hatása van, nem tetszenek azok a termékek amikkel szög egyenes éles vonalat lehet húzni, és maszk hatásuk van. Szóval vele természetesebb szemöldököt lehet varázsolni. A kis lyukakat szépen feltölti, észre sem venni, hogy hiányos a szemöldököm.
Amiért csak 4 pont: az ecset számomra használhatatlan, annyira pici, hogy használat közben sokszor elejtem, és van, hogy nem is tálalom :) ha picit hosszabb lenne a nyele,és laposabb az ecset része,menne az 5 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Fruzsiii

2019. december 25.

Alapvetően megvagyok elégedve a termékkel,jelenleg is ezt használom,reggel felkenem,és estig szépen tartja magát,nem maszatolódik, viszont a hozzájáró ecset nekem használhatatlan,ezért másikkal kell használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

ducababy

2019. december 16.

Nagyon szuper, még én is tudom használni :) kis ecsete is szuper! természetes, szép színe van a szemöldökömnek tőle, nagyon szeretem, tartós is és ezért az árért ajándék!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

lau0658

2019. december 15.

Kevésbé fogy gyorsan mint a ceruza, a felvitele is egyszerűbb és nem fájdul meg tőle a bőröm. A szőke hajhoz való árnyalat van meg nekem, szerintem jól passzol a hajam színéhez. A benne lévő sablon számomra használhatatlan, bár annyira nem is fontos mert már megtanultam milyen formát rajzoljak. Annyi a negatívuma, hogy frissen tisztított arcbőrről lepotyog, szinte semmi nem marad meg (ugyanis nincs egyáltalán szemöldököm, csak a szemem közepétől kezdve kifele pár szál, így beljebb nem tapad meg semmi, de ha este tisztítottam arcot és reggel rajzolom, akkor már gond nélkül, jól ott marad).
Az ecset ami hozzá van azt használom a felvitelhez, és szerintem nagyon jó, nem kellett külön venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Nausiica

2019. november 14.

Nagyon szeretem ezt a terméket kb 4 éve vettem és még mindig van benne. egyedul annyi negatívum h a világosabb semmibol semmi ki pattogott a kis helyérol , de nem olyan nagy baj a sotétet használom ugy is. Ujra fogom majd venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Sarkanyka01

2019. november 13.

Nagyon szeretem. A benne levő kis ecsettel tökéletesen meg lehet csinálni a szemöldököt. Természetes hatása lesz és tartós önmagában is. Évek óta ezt használom, és nagyon lassan fogy, így szuper befektetés! 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

StellaStar95

2019. október 16.

Egyike volt az első termékeknek, amiket szemöldök formázásra próbáltam. Nagyon könnyű vele dolgozni (én picit benedvesitett ecsettel szoktam felvinni). Viszont nekem úgy tűnt, mintha a nap folyamán szépen lassan eltűnne/elhalványodna a szemöldökömről. Ár-érték aránya megfelelő, én főképp kezdőknek ajanlanám. Még egy hátulütője van, hogy a szőke hajhoz passzoló árnyalatnak szerintem van egy pici vöröses beütése, de lehet, hogy csak képzelődöm. :D
3 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

3 csillagot kap tőlem.

lenochka

2019. október 13.

Ez az első termék, amit a szemöldökömön használtam (01). Gyakorlatilag már első használat után beleszerettem. Nagyon tartós, tökéletes, egész napos használat esetén sem maszatolódik el. Szép, természetes hatású dús szemöldököt készíthetünk vele, én szívből ajánlom mindenkinek, aki a szemöldökceruza mű-hatását nem szereti, viszont szívesen felturbózná a szemöldökét.

Negatívum: A szetthez járó kemény műanyag sörtéjű ecsete egyébként számomra használhatatlan. A szett tartalmaz még 3 sablont, de számomra ezek használhatatlanok, mindegyik sokkal hatalmasabb az én szemöldökömnél, ennyire mű szemöldököt pedig nem szeretnék (én személy szerint tényleg csak arra használom, hogy az eredeti szemöldököm hiányosabb részeit kitöltsem vele). Úgyhogy ezek felejtősek, de persze biztosan van, aki ezeket is használni tudja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

chrissyb

2019. október 3.

Abszolút elégedett vagyok vele , teszi amit tennie kell , az ecsete sem rossz , de egy ideje azért áttértetem egy rendes szemöldökecsetre , azért azzal jobban néz ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.