Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2011. november 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

A szettben két különböző színű púder, egy applikátor és 3 különböző formájú sablon található a tökéletes szemöldökhöz.

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
fannnnni

2019. május 3.

Tartós és jól pigmentált, nekem bevált. A sablonokat nem használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Tartós és jól pigmentált, nekem bevált. A sablonokat nem használtam.

kicsispenot

2019. április 16.

A világosabbja tök jó szín, de sötétet nem tudom kombinálni hozzá. Az ecset nem nagy szám. Egyszer megvettem, de többször nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Anna1009

2019. április 7.

Nagyon sokáig elég, szemöldökcseruzával kombinálva abszolút favorit termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Nagyon sokáig elég, szemöldökcseruzával kombinálva abszolút favorit termék.

persephone

2019. április 3.

Évekig használtam, most kezdek leválni róla és inkább spirált/ceruzát használok, amivel precízebben tudok dolgozni. Viszont jó kis termék, nekem az ecset is megfelelően működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Mosizso

2019. április 3.

Nekem hullani kezdett tőle a szemöldököm. Így sajnos abbahagytam a használatát. Egyébként jó pigmentáltságú, ahogy előttem írták a "tokja és vonója" nagyon gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

MaDalma

2019. április 2.

Az ecset nyilván nem túl profi, de ha valakinek van rá igénye, akkor azért használható. Nekem a benne levő sablonok teljesen haszontalannak bizonyultak, bár biztos van olyan, akinek azok is kellenek. Egyébként a termék színével és formulájával teljesen meg vagyok elégedve, valamint én a tokját is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Pkkrisztike

2019. március 20.

A műanyag tok rendszeresen széttörik a táskában, ettől eltekintve nagyon szeretem, könnyű felvinni és tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

naiyah

2019. február 27.

műanyag tok amibe volt akárhányszor megvettem széttörött, ecsete nem valami jó, de azért használható, elég tartós és könnyű vele bánni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

pannab

2019. február 18.

A csomagolás borzasztó, az ecset és a sablon felesleges. A termék maga tartós, a színek szépek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 18.

tagi

2019. február 12.

Ár-érték arányban szerintem megfelelő. Tartós és könnyű felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Ár-érték arányban szerintem megfelelő. Tartós és könnyű felvinni.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.