Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2020. november 3.

A szettben két különböző színű púder, egy applikátor és 3 különböző formájú sablon található a tökéletes szemöldökhöz.

Ár: 400 , Eladó: izabella73
Állapot: 1x kipróbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

rosa.love

2022. május 15.

Ez a púder konkrétan már attól eltűnik, ha ránézek. Szerencsére tetoválva van a szemöldököm, de néha használok rá port, hogy ráerősítsek kicsit. Nagyon sajnálom azokat, akiknek ezzel kellene szép szemöldököt alkotniuk, nekem nem menne a tetoválásom nélkül. A színe miatt kap néhány csillagot. Amire vettem, arra nekem elmegy, ad egy kis extra színt pár órára, már feltéve, hogy egyáltalán nem nyúlok hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 15.

Szabina565

2022. március 29.

A két szinte ugyanolyan szerintem. A hozzáadott kefét már ki is dobtam, az is nagyon olcsó és rossz féle, a csomagolás is elég olcsó, mondjuk ennyiért nem vártam sokat. Nem a legjobb de ennyiért megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 29.

Stenico

2022. február 7.

Az itteni vélemények alapján többet vártam tőle. Eleve az egyik szín teljesen felesleges... mondjuk erre magamtól is rájöhettem volna, még a megvásárlása előtt. A kefe túl merev, felszántom vele az egész anyagot, ami amúgy is rettenetesen porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 7.

AnnaB18

2021. május 19.

Régóta a reggeli rutinom része, nagyon természetes hatást kelt. Szépen lehet vele dolgozni.
A hozzá járó sablont nem szoktam használni, szerintem macerás. Szemöldök ecsettel viszem fel, nem azzal a picivel ami hozzá jár.
A termék maga viszont nagyon megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

A termék maga viszont nagyon megéri :)

purplekiwi

2021. április 8.

Az árához képest egészen megéri, természetes hatást kelt. Ez az első szemöldökformázó termékem,Meg vagyok vele elégedve, de azért még szeretnék találni ennél is jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Rean519

2021. április 8.

A sablont használom, de csak arra, hogy szemöldökszedés előtt ezzel rajzolom meg hogy szép legyen az alakja, de a mindennapokban macerás lenne használni. Maga a por egynek elmegy, de nekem egy kicsit világos, még akkor is ha bevizezem előtte az ecsetet. Az hozzá adott ecset használhatatlan ha "szabályosabb", erősebb eredményt szeretnénk, de ha vki csak szinezni akarja kicsit a szemöldökét és nem kell éles határ, annak jó lehet (egyik ismerősömnek erre bevált). Összességében nem olyan rossz.

Update: Szemöldökre még mindig nem szeretem, viszont szemhéjra nagyon bevált. Tartós, nem kenődik, nem porzik és szépen eldolgozható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

UrbanSkyline

2021. március 24.

Legalább 8 éve használom, annyira bevált! Egész nap fent marad, nem túl sötét, természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

szviki960127

2021. március 17.

CSODAAA ! Nem igazán van szemöldököm vagy is úgy fogalmaznék ,hogy nem látszik ,mert elég világos barna színű vagy inkább szőkés . Rengeteg márkától kipróbáltam már minden szemöldök formázót ,de egyik se volt tökéletes. De ezt imádom , szerintem 6 éve már csak ezt használom ! Nem tudom mennyit vettem már belőle ,de nagyon sokáig elég ,pedig csak a világosabb színt használom belőle, a sötétet csak egy picit a szemöldököm végére. Nagyon jó vele dolgozni , én használom hozzá a krémjét is aztán ezt ráteszem még és egész nap bírja .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Babsszi

2021. március 8.

Az árához képest jó termék. Megfelelően pigmentált és egész tartós. A legvilágosabb szín tökéletes a szőke hajamhoz, az ecsetét sose próbáltam és nem is hiszem hogy fogom, a műanyag csomagolása pedig végtelenül gagyi és idegesítő, a festék pedig eléggé porol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Londa

2021. január 8.

Elso par alkalommal nem igazan nyugozott le . Az ecsetevel sem igazan jottem ki es a szineket sem igazan talaltam pigmentaltaknak, majd rajottem , hogy nem hasznaltamm ugy , ahogy azt kell. Ugyanis eddig csak ceruza formaban volt szemoldokfestekem es hozza voltam szokva, hogy abbol epp csak kicsit kell hozzaerinteni mar gyonyoru is minden. Ennel kicsit ra kell dolgozni az ecsetkevel es a vegeredmeny is szuper. Vegulis pigmentalt ez es szep is ez es jo is ez....

Update:
Annyira megbarátkoztam vele, hogy szükségtelennek éreztem lecserélni. Minden szempontból elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Update:

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.