Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2020. november 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

A szettben két különböző színű púder, egy applikátor és 3 különböző formájú sablon található a tökéletes szemöldökhöz.

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

purplekiwi

2021. április 8.

Az árához képest egészen megéri, természetes hatást kelt. Ez az első szemöldökformázó termékem,Meg vagyok vele elégedve, de azért még szeretnék találni ennél is jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Rean519

2021. április 8.

A sablont használom, de csak arra, hogy szemöldökszedés előtt ezzel rajzolom meg hogy szép legyen az alakja, de a mindennapokban macerás lenne használni. Maga a por egynek elmegy, de nekem egy kicsit világos, még akkor is ha bevizezem előtte az ecsetet. Az hozzá adott ecset használhatatlan ha "szabályosabb", erősebb eredményt szeretnénk, de ha vki csak szinezni akarja kicsit a szemöldökét és nem kell éles határ, annak jó lehet (egyik ismerősömnek erre bevált). Összességében nem olyan rossz.

Update: Szemöldökre még mindig nem szeretem, viszont szemhéjra nagyon bevált. Tartós, nem kenődik, nem porzik és szépen eldolgozható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

UrbanSkyline

2021. március 24.

Legalább 8 éve használom, annyira bevált! Egész nap fent marad, nem túl sötét, természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

szviki960127

2021. március 17.

CSODAAA ! Nem igazán van szemöldököm vagy is úgy fogalmaznék ,hogy nem látszik ,mert elég világos barna színű vagy inkább szőkés . Rengeteg márkától kipróbáltam már minden szemöldök formázót ,de egyik se volt tökéletes. De ezt imádom , szerintem 6 éve már csak ezt használom ! Nem tudom mennyit vettem már belőle ,de nagyon sokáig elég ,pedig csak a világosabb színt használom belőle, a sötétet csak egy picit a szemöldököm végére. Nagyon jó vele dolgozni , én használom hozzá a krémjét is aztán ezt ráteszem még és egész nap bírja .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Babsszi

2021. március 8.

Az árához képest jó termék. Megfelelően pigmentált és egész tartós. A legvilágosabb szín tökéletes a szőke hajamhoz, az ecsetét sose próbáltam és nem is hiszem hogy fogom, a műanyag csomagolása pedig végtelenül gagyi és idegesítő, a festék pedig eléggé porol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Londa

2021. január 8.

Elso par alkalommal nem igazan nyugozott le . Az ecsetevel sem igazan jottem ki es a szineket sem igazan talaltam pigmentaltaknak, majd rajottem , hogy nem hasznaltamm ugy , ahogy azt kell. Ugyanis eddig csak ceruza formaban volt szemoldokfestekem es hozza voltam szokva, hogy abbol epp csak kicsit kell hozzaerinteni mar gyonyoru is minden. Ennel kicsit ra kell dolgozni az ecsetkevel es a vegeredmeny is szuper. Vegulis pigmentalt ez es szep is ez es jo is ez....

Update:
Annyira megbarátkoztam vele, hogy szükségtelennek éreztem lecserélni. Minden szempontból elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Update:

Fanncsi05

2020. november 5.

Nagyon szeretem, többször is újra vettem. Pigmentált, építhető. Nem foltos. Megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

dtn90

2020. október 28.

Èvek óta használom mert nekem nagyon bevàlt. Minden nap használom és olyan mintha nem is fogyna belőle, ugyhogy nagyon sokáig elég, csak akkor kell újjat vennem ha vèletlen leejtem ès össze töröm :) Egész nap tart es nem maszatolódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Bella_h

2020. október 27.

Ár érték arányban nagyon megéri, ez volt az első smink terméken a szemöldökömre, évekig kitartott napi használat mellett, könnyű használni és nagyon tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

oszdaniella

2020. október 12.

Olcsó, könnyen használható. A kis ecset igazából nem jó semmire, arra egy sajátot használok. Viszont természetes szőke hajamhoz a világosabb árnyalat megfelelő, néha még a kicsivel sötétebb társa is. Tartós, igaz nap végére picit veszít a színéből. Talán negatívum, hogy porzik. A ceruzát jobban szeretem, krémesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.