Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Vki001, Módosítva: 2017. január 8.

2016-os karácsonyi limitált kiadás

5 fényes színt tartalmazó szemhéjpúder paletta.

dreammiyss

2017. augusztus 31.

Karácsonyi ajandék volt. Sikerült már kipróbálnom legalább egyszer mindegyik színt. Nem mindig használok vízes ecsetet, főleg ha visszafogottabb smink a cél. Tetszik, hogy nagyon pigmentált. Összességében nagyon tetszik a paletta és a színei is. Örülök, hogy a tulajdonosa lehetek. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

tara95

2017. február 1.

Egy nagyon kedves barátnőm ajándékozta nekem, mivel ő nem tudta kihasználni. Én tudom, hogy hogyan kell kezelni és mit ne mondjak gyönyörűen pigmentált, masszív kis termék ami az olajos szemhéjamon is hibátlanul fennmarad. A zöld szín nagyon feldobja az amúgy hétköznapokra is kiváló palettát és hatalmas plusz pont a tükör amit szemüvegesként nagyra értékelek. Remek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

RimmelAthen

2017. január 18.

Karácsonyi ajándék volt, már nagyon vágytam rá. Szárazon használhatatlan. A rózsaszínt ujjal felvittem, szárazon és semmi sem látszódott. Vizes ecsettel viszont annál inkabb. Gyönyörű színek. A zöldet még nem próbáltam ki, pedig azt várom a legjobban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

szilvia.bano

2017. január 17.

Ez egy sütött paletta, így nedvesen célszerű használni. Én termálvizet, vagy rózsavizet szoktam fújni az ecsetre, és úgy használom, ilyen módon szépen kijönnek a színek, a világosabbak is. Jó a színösszeállítás-még a zöld is tetszik alkalmi sminkhez jó, nem porol, szeretem. Egyedül a tokja nem tetszik, annyiban, hogy fehér, és nem tudom milyen gyorsan fog koszolódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

egeresi47

2016. december 28.

Hát, az itt olvasott tanácsok alapján én is vizes ecsettel próbálkoztam, mert szárazzal semmire sem jutottam vele. Nagyon tartós, és szépek a színek.
Bár a zöld elég meredek, szerintem életemben nem fogok hozzá nyúlni, de a többi szín nagyon ott van.
Meg engem lényegében a csomagolás fogott meg, mert hát ugye karácsonyi. Viszont a keménysége miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

sztike

2016. december 24.

Karácsonyi ajándék magamnak. Mert gyakorlatilag karácsonyom nincs, csak egy-két családi összejövetel beékelődve 2 vizsga közé. Hát úgy gondoltam, megérdemlek valami kis személyre szabott meglepit. Eddig jó lenne a dolog, csakhogy amint volt időm és pénzem is a vásárlásra (a hét közepétől - igen, tudom, eleve halálra ítélt ötlet volt), a pécsi Árkádban már egy darab se volt. Sőt, egész Pécsen se. Csalódás a köbön + önmaracang, de cefetül, hogy miért nem vettem meg előbb, de hát karácsony előtt ki áll neki nem létkérdés dolgokat venni? Persze amint leesett, hogy márpedig nem lesz a birtokomban ez a kis tünemény, azonnal létkérdéssé nőtte ki magát a dolog. Ma délelőtt úgy alakult, hogy kicsiny szülővárosomban útra kellett kelnünk egyéb létkérdésekért (még néhány rokon ajándéka, szaloncukor kampó stb., mert hát az ember úgy esik bele a karácsonyba a munka miatt), és ha már így alakult, befutottam a helyi Rossmannba. És megtörtént a karácsonyi csoda: egyetlen egy darab paletta maradt, ráadásul se tapizásnak, se törésnek nem esett áldozatául, így végre a kezemben tarthatom (komolyan, mintha valami méregdrága cucc lenne, úgy írok róla, ez ilyen zűrös időszakra jellemző módósult tudatállapot lehet). Aggódtam kicsit, nehogy most okozzon csalódást, hogy ennyit járkáltam utána, mert jártam már úgy essence termékkel, hogy porolt, mint a bánat, színe meg kb. semmi se volt, de ezt hála az égnek sikerült megúsznom. Alapnak maybelline korrektor került alá, elsőnek a barna és az arany debütált, nem is akárhogy! Kék szemem van, nem bíztam benne, hogy ilyen meleg színek jól fognak mutatni mellé, de be kell látnom, hogy kifejezetten szép, karácsonyi smink lett az eredmény. Az arany lepett meg a legjobban, nem az a tipikus erősen sárgás szín, hanem kellemes, visszafogott arany. Mindegyik szín szaténfényű, nem csillámokkal telenyomott, ez külön jó pont nálam, nem szeretem a csillámos szemhéjporokat. Tartóssága alappal jónak mondható, de mindenképpen szükséges alákenni már csak a színek miatt is. Az árnyalatokat hiánypótlónak mondanám, mert sok palettából ki lehet ugyan hozni karácsonyi sminket, de ez konkrétan maga a karácsony szemhéjpúderbe öntve. A zöld mondjuk nem az én színem lesz, de a többit hatalmas örömmel fogom elhasználni, jelenleg konkrétan szerelmes vagyok ebbe a palettába. :D Hosszúra sikerült monológ lett (módosult tudatállapot 2.0), de a lényeg, hogy baromi jó kis paletta ez, az utóbbi évek egyik legjobb húzása az essence-nek a trendkiadások közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

olin

2016. december 19.

Mindig megnézem az Essence/Catrice paletták tesztereit, de a legtöbb nagyon porozós, alig pigmentált. De nem ez, ezért is vettem meg.
Ahogy írták, a rózsaszín a gyenge pont, semmi nem látszódik belőle (azért a vizes ecsetet kipróbálom még). A többi színt sokszor hatékonyabb ujjal felvinni, de, gyönyörű szépen összemoshatók, komolyan, ilyenem még nem volt. Szép, akár visszafogotabb, akár picit izgisebb (zöld + arany) sminket is lehet vele rittyenteni.
Egy napot éppenhogy kibír, de már akkor is erősen kopik és összegyűlik a barázdákban. Lemosni könnyű, a doboz kicsi, cuki. Kár hogy applikátor nem fért már bele.
Úgy veszem észre, ez is olyan por lehet ami egy kemény réteget kezd képezni ha használja az ember, remélem nem kell majd nekiállni kapargatni 1-2 hónap múlva...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Volturispet

2016. december 19.

A színek rendben vannak, az egyetlen ami meglepetés volt, az a zöld, mivel ecsettel gyakorlatilag semmire sem jutottam fele. Viszont ha vizes ecsettel próbálom minden szín tökéletesen pigmentált lesz, csak mindenképpen kell alá valamilyen alap is (én maybelline color tatto-t tettem alá). Szerintem megéri azt a pici energiát hogy előcsalogassuk a színeket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

Nime

2016. december 13.

Imádom *-* A barna és zöld színek miatt vettem meg,de végül mindegyik nagyon tetszik :) Pigmentáltak,nem porolnak,tartósak,a rózsaszín eléggé kemény,sokat kell ecsetelni mire lehet használni de megéri meg nagyon szép :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

Eszti0206

2016. december 3.

Nagyon vártam, hogy beszerezhessem ezt a palettát, ugyanis az arany bene nagyon tetszett, nem beszélve a lefolyós design-ról. Egyedül abban a rózsaszínes színben csalódtam, az nem valami pigmentált, de ha valaki tud nagyon jól sminkelni, az ki tudná hozni belőle a maximumot. Na az nem én vagyok, de ez a csillogós, szép szín akkor is jól mutat a szemhéjamon (a barna szemeimmel). Sajnos a zöldet nem tudom használni, és a barnát sem fogom gyakran, de a másik háromba beleszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.