Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 17.

9 szín a egészen sötéttől a lágy, világos árnyalatokig fényes, metál finish-el. Nedvesen használva még intenzívebb hatás érhető el.

Leyna

2017. szeptember 22.

Rossmannban jelenleg 350 Ft-ért kapható kifuttatáson, megéri lecsapni rá. A rózsaszínes árnyalatot birtoklom, régóta szerettem volna már egy ilyen színt, nagyon szépen mutat a szemhéjon. Alapnak Rival de Loop szemhéjalapot használok, a szemhéjpúdert pedig szivacsos applikátorral viszem fel, nekem így nem porol és intenzív lesz a színe. Teljes szemhéjon használva akár egy tusvonallal és matt sötétbarnával árnyékolva szerintem meseszép, más esetekben szemzugban használva is szépen szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2017. március 3.

Nekem sajnos nagyon nem jött be. Darabos, nem elég pigmentált, benedvesítve furin szárad, a színekért se vagyok oda. Esetleg alsó szemhéjra tűrhető, de kétlem hogy valaha is elhasználnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 3.

viviendiamond91

2017. február 6.

Gyönyörű színek, nagyon jól pigmentált !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Gyönyörű színek, nagyon jól pigmentált !

erosdora00

2017. január 15.

Ha tehetitek szerezzétek be, mert gyönyörűen mutat a szemen, szemhéjalappal egész nap tart, kicsit viszont porol de ezt a kis hibáját kompenzálják a csodálatos színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Enci90

2017. január 11.

Csodálatos, ha tehetitek szerezzétek be. A sötétszürke és a fehér van meg. Nagyon pigmentáltak. Mivel égetett szemhéjpúderek, ezért nedves ecsettel is lehet használni, így még brutálabb fémes, fóliaszerű hatást lehet elérni.
U.i.: A fehéret szoktam highlighter-nek is használni. Annak is nagyon szép!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

U.i.: A fehéret szoktam highlighter-nek is használni. Annak is nagyon szép!

citronella

2016. december 6.

A 02-es árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Imádom,nagyon szuper vele dolgozni,gyönyörű a színe és kellően pigmentált. A reggeli rohanásban csak felviszem ezt a szemhéjamra,szempillaspirál és mehetek is. A tartóssága is rendben van,persze én használok alá szemhéjalapot mert nagyon olajos a szemhéjam.. szuper kis termék,beszerzem még más árnyalatokban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

viviennerainbow

2016. november 29.

Nagyon nagyon szeretem highlighterkent használom es gyönyörű színe van a 02,06,07 van meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

SiposFanni

2016. november 11.

WOOOW :O Egyből kiszúrtam a boltban. Megnéztem a teszteren és beleszerettem, alig tudtam közülük választani, mind annyira pigmentált volt és gyönyörű. Végül a rózsaszínes árnyalatát hoztam haza, mert fogytán voltam a világos színekből.
Az ujjammal viszem fel a mozgószemhéjra, így a legszebb a hatása, és árnyékolom egy kis barnával. Hétköznapra annyira szép, azóta mindennap ezt használom :D
Nagyon jól pigmentált, felkenve ugyanolyan mint a dobozába, az egész napot végig bírja, és még a ráncokba sem ül bele, nem porzik, a doboza is elég stabilnak tűnik. Nagyon kis cuki, akármikor bedobhatom a táskámba:) Rég láttam már az essencetől ilyen minőségi terméket. Biztos hogy beszerzem a többi árnyalatát is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.