Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. május 29.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Nude árnyalatú, közepesen matt hatású, hosszantartó ajakrúzs, mely igazán meggyőző a magas fedésével és lágy érzetet hagy maga után.

20 árnyalatban kapható

Ár: 500Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
Ár: 500 ft + foxpost , Eladó: mSzandika
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Esztergom, fizetés: Foxposttal tudom küldeni

eeniko

2020. július 20.

Sziasztok! Nekem 03 Bold árnyalatban van meg. Igazából ez az első rúzsom, eddig csak ajakbalzsamokat használtam. Szerintem tuti választás azoknak is, akik még csak "ismerkednek" a rúzsokkal. Igazából nem is érzem, hogy ratjtam van, de nagyon szép színe, állaga van, és az illata is nagyon jó.
Talán még egy árnyalatot is fogok venni, bár ez a 03 nagyon passzol az ajkaim eredeti színéhez, így mindennapi viseletre is alkamas. Keveset kenek fel egyszerre, és szerintem egy jó balzsammal is megéri kombinálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

feketeagnes

2020. június 13.

nem szeretem. egyáltalán nem tartós, szárít. ritkán használom, de legalább az illata és az ára jó. emiatt két csillagot kap

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

mSzandika

2020. április 19.

Nagyon imádom :). 2 árnyalatban vettem meg, az egyik 01-es freeze a másik 02-es Happy árnyalat. Az első egy nude rózsaszínes szín, egy árnyalattal tér el a szám színétől, így élettel telivé teszi azt, nagyon imádom használni. A másik pedig egy málnás szín, ezáltal feltűnőbb, ez a másik szín ami szerintem jól áll nekem. Krémesek, könnyű őket felvinni. Én hidratálom előtte az ajkaimat carmexxel, így nem szárítanak. Nem igazán tartósak, újra kell többször is kenni a nap folyamán, de ezt nem várom el egy rúzstól

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

mlexa

2020. március 29.

A crazy árnyalat van meg nekem. A csomagolás valóban nagyon szép, igényes, és az illata is kellemes. Azonban a tartósságával nem vagyok elégedett... Nekem úgy is csak 1-2 órát bír, hogy nem eszek, nem iszok. Az ajkaimat szárítja. Nem brutális módon, de eléggé, hiába a hidratálás. Egynek elmegy ennyi pénzért, de ettől a hasonló árú RdY rúzsom jobban teljesít. Legközelebb mást választok a drogériából.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Dodo2017

2020. március 18.

Hát hogy tartós lenne az erős túlzás. A Catrice nude rúzsai pedig jóval selymesebbek. De ennyi pénzért megéri, nekem a csomagolás is bejön, és örülök a passzoló körömlakknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 18.

Thunderstorm

2020. március 18.

Először a 05-ös Legendary rúzst kaptam meg, de annyira tetszett, hogy egy hétre rá megvettem a 04-es Crazy-t is, és egyikben sem csalódtam. Nagyon szép színekben kapható, mindenki talál magához illőt. Nekem nagyon tetszik az illata, szépen kopik, és csak egy picit szárítja ki a számat, de ha aláhidratálok, ez a hatás nagyon minimális. Egészen tartós, nekem az ivásokat, kisebb evést is egészen jól bírta, persze egy kis újrakenés nem árt neki néha, de az árát teljesen megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

Banyika

2020. március 8.

Az enyém a 04-es árnyalatú. Az árárhoz képest nagyon tartós. kb 3 órán keresztül biztos, hogy nem kell újrakenni. Nem vagyok egy nagy rúzsos, de nekem az eddigi tapasztalataim szerint ez egy jó arány. Én ajánlom. Ennyiért szerintem szuper választás. Az essence termékek egyre megbízhatóbbak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

anitaaa04

2020. március 6.

Már annyit hallottam róla és a barátnőim is ajánlották ezért beszereztem belőle rögtön 2 árnyalatot. A 01-es és a 04-es rúzsokra esett a választásom! Nálam végül a 01-es árnyalat mellélövés lett mert nekem ez már annyira nude, hogy nem látszik az hogy van valami az ajkaimon. A 04-es árnyalat szerelem, felkenve a bordó és a piros árnyalata között van! Nem éppen a legtartósabb de ilyen alacsony árért szerintem ez abszolút várható volt. Az illatát imádom, nagyon krémes így könnyű vele dolgozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Kinguska09

2020. március 4.

Szep szinekben lehet kapni konnyen felviheto de mindenkeppen szukseges az ajakapolo hasznalata felkenes elott .en mindig varok par percet es utana egy hasonlo arnyalatu szajceruzat hasznalok vegul kenem fel a ruzst .kozepesen “szaritja” a szam ilyenkor mindig kenek fel egy szintelen ajakapolot, igy nekem jobban tart. Nem kopik csunyan 2 ot vettem ar ertek aranyba megeri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

AnnaEvelin86

2020. február 24.

A legutóbbi beauty boxból szereztem, egy sima nude árnyalata került bele a dobozba nekem, de sajnos nem jött be. Olyan érzés volt, mintha korrektort kentem volna a számra, nem simult rá, kiemelte a szájredőket. Felteszem nemsoká ide ingyen elvihetőnek, egy kenésnyit használtam csak belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.