Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. május 29.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Nude árnyalatú, közepesen matt hatású, hosszantartó ajakrúzs, mely igazán meggyőző a magas fedésével és lágy érzetet hagy maga után.

20 árnyalatban kapható

Essence This Is Me. Ajakrúzs 16-os árnyalat - új, bontatlan
Ár: 400Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
Ár: 500Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
Tami11

2020. január 18.

A 11-es és a 3-as árnyalatot használom, hideg nyár típusoknak tökéletes választás lehet :) nem a legtartósabb rúzs, amit próbáltam, de nem szárít, szépen pigmentált, nekem most ők a kedvenceim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

tara95

2020. január 3.

Nagy ajakkencés vagyok, hát ki tudna ellenállni? Meglepően szép színeket hozott össze, a szürkés-lilás árnyalatokon át a barackig minden van. Az utóbbi a mániám, pláne, hogy ebben a téli borongós és szürke időben rákaptam a barackos-narancsos-arany sminkekre, legalább ennyi melegség legyen. A Loyal árnyalatot kentem fel gyorsan tesztelésre, ami az egyik legszebb szín. Számomra a jó rúzs a tartósságnál kezdődik, DE. Itt tudtam, hogy mire számítsak és annak eleget tesz. Félmatt, egész tartós, ár-érték arányban rá lehet kattani. Szájfénnyel mutat a legszebben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

TamaraS

2019. december 30.

10es Naughty árnyalatban vettem meg, egy nagyon szép világos üde szín. Nekem nem tetszik, csúnyára szárad, csíkozódik. Tartóssága sem az igazi.
09-es special árnyalat volt a Beauty Boxban, az nem ennyire rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

09-es special árnyalat volt a Beauty Boxban, az nem ennyire rossz.

Irudi

2019. december 27.

12-es Loyal árnyalat volt a Beauty Boxban.
Teljesen elégedett vagyok vele: jó az illata, nagyon szép a színe (persze, szerencsém is volt, mert pont illik a bőrtónusomhoz), és bár nem tartós rúzs, bátran lehet újrakenni is, mert nem lesz foltos.
Gondolkozom rajta, hogy más árnyalatban is beszerezzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

12-es Loyal árnyalat volt a Beauty Boxban.
Gondolkozom rajta, hogy más árnyalatban is beszerezzem.

Saranhuone

2019. december 16.

07-es enough árnyalatban van meg, ami egy szép barnás bordó. Először ajakápolóra kenve próbáltam ki, el is mászott. Viszont anélkül teljesen jól bírja, persze enni-inni nem lehet vele, nem is arra van. Így télen kellemesebb viselni, mint a full matt rúzsokat. Még a rozsdabarna izgatja a fantáziámat, de az eddigi R. üzletekben csak az árnyalatok fele van meg és az pont nincs köztük. 5-öst kap, mert amit ígér, azt betartja, nyilván nem várja el az ember hogy mindent IS álló legyen ezzel a textúrával.
Rájöttem miért nem találtam sehol a többi árnyalatot, valamiért kifutózták őket. A város egyik üzletében még találtam párat az akciós dobozkában, szerencsére a már említett rozsdabarna (17 beautiful) is köztük volt. hazajött még velem a 20-as nagyon sötét lila (unique) is. Ugyanazt tudom mondani róluk mint a 07-esről, szép pigmentáltak de nem interakció (kaja-pia) állók. 399-ért meg pláne ajándék volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

KovTekla

2019. december 14.

Fejből nem is tudom, hogy melyik szín van meg nekem, de a TÖKÉLETES tégla vörözs színt találtam meg! Leárazva vettem meg, habár már szemeztem velük, de akárhányszor próbáltam essence rúzst, egyik sem volt túl pigmentált és tartós, de ez! Eszméletlen, gyüjtöm a színeket folyamatosan, ugyanis rettentően pigmentált és el sem hinném, hogy ilyen tartós, ha nem bírt volna ki egy egész napot! Mindenkinek nagyon ajánlom, egyszerű de nagyszerű termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Imádom a színeit. De sajnos nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Imádom a színeit. De sajnos nem valami tartós.

vivalaeri

2019. december 7.

A Bold és a Crazy van meg nekem, imádom őket. Könnyű felvinni, krémes, egész jól bírja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Pávácska

2019. november 29.

Kellemes illatú, krémes rúzs, szép, divatos színekben. Könnyű vele dolgozni, szépen fed. A számat nem szárítja, ami nálam egy félmatt rúzsnál kész csoda. Tartósságát tekintve közepes. Több árnyalatot is használok, sőt sokszor keverem is őket a tökéletes szín eléréséhez. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Naoto

2019. november 28.

Talán ez a legrosszabb rúzs amihez valaha szerencsém volt. Én is a beauty boxban kaptam, a színe ezért nem illik hozzám, de nyilván nem ezért pontozom le, hanem mert iszonyúan szárít, borzasztó kényelmetlen viselni, csíkozódik és kiemel minden repedést, szárazságot. Sajnos ez most kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.