Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. május 29.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Nude árnyalatú, közepesen matt hatású, hosszantartó ajakrúzs, mely igazán meggyőző a magas fedésével és lágy érzetet hagy maga után.

20 árnyalatban kapható

Ár: 1.000.- , Eladó: fagas
Állapot: 1x próbáltak, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm
Candy21

2019. június 7.

Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg nagyon passzol a hófehér bőrömhöz egy igazi hétköznapi barackos nude szín. Örülök, hogy meg vettem krémes az állaga, könnyű felvinni nagyon kényelmes viselet egyáltalán nem érzem, hogy a számon van. Nem szárít inkább hidratál én a tartósságával is elégedett vagyok az árához képest meglepően jó. Az illata is finom a csomagolás is szépre sikeredett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

nicolebunny

2019. június 6.

06 és 11 jött velem haza a bőség zavarában. Sajnos a két szín között csupán néhány árnyalat különbség van, úgyhogy ügyes voltam nagyon. De ettől függetlenül nem bántam meg, ezen az áron aztán meg pláne nem. A 11 kicsit sötétebb mályvás-pinkes szín rajtam, de még abszolút hétköznapokban is hordható kategória. A 06 pedig majdnem olyan színű, mint a szám színe. Félmatt finishűek, nem száraz érzetűek, kicsit sem szárítanak. Nekem az ajkam alapból is ráncos kicsit, így ezeket ez a rúzs is kiemeli, mint minden másik. Nem túl tartósak, nyomot hagynak mindenhol, de könnyedén újrakenhetőek. Nem bírok nyugodni, és végül úgyis vissza fogom menni még legalább egy színért. :) A csomagolás is nagyon szépre sikerült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Diaaa

2019. június 4.

Egyből 3 szín is hazajött velem :) 11 egy gyönyörű nude a mindennapokra, 14 elég különleges szín de úgy döntöttem megveszem mert még nincs ilyen színű rúzsom.... Kipróbáltam és szerintem rendszeresen fogom használni :) 20 nagyoon sötét lila.... Alkalmakra tökéletes

Tartóssága pont megfelelő.... Amennyit vártam tőle :) nem foltos, nem szárít és az illata ugyanaz az illat mint a velvet matte rúzsoké( eddigi legjobb rúzs illat ) 😍😍😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

ferenczifanni

2019. június 4.

rúzsimádóként ebből is be kellett szereznem, bár nem gondoltam, hogy végül 4 árnyalat landol a kosaramban, na de mindegy is :D
06 Real - sötétebb nude, barnás lilás tónussal, pont annyira sötét, hogy még nude-nak mondható, de tökéletesen kiemeli az ajkakat
02 Happy - világosabb rózsaszínes, "hús"színű rúzs, nagyon szép szín, természetes, egyértelműen inkább pinkes, mint barnás
15 Fabulous - világosabb barnás alaptónusú rúzs, nekem ez lett a "my lips but better" színem, tehát nagyjából megegyezik a szám természetes színével, inkább kiegyenlíti és egységessé teszi azt. 1-2 árnyalattal sötétebb kontúrceruzával körberajzolom a szám, ezzel pedig kitöltöm, tökéletes hétköznapi és erős szemsminkhez való ajakszín
13 Brave - ezt az egyet bántam meg a 4 vétel közül, igazából ugyanolyan a szín, mint a 15-ösé, csak ez kb 2-2,5 árnyalattal sötétebb, de ettől függetlenül szép, csak számomra mondhatni "felesleges" volt.

az összes szín kiváló pigmentáltságú, rettentően krémesek és hidratálják az ajkakat. Mivel semi-matte finishű, ezért én először felviszem a rúzst teljes egészében, mindenhol legyen bőven, majd egy zsebkendőt rányomok a szám teljes felületére, ezáltal a felesleges és a fényes réteg lejön, de a szín teljesen ott marad, és lényegében lemattul, ami miatt tartósabb is lesz kicsit. Ivást simán bír, evést is, ha nem szendvicset és zsíros kajákat eszünk, egy késsel villával való pizzázást vagy bármi más kis falatokra vágható ételt kibír. Színválaszték mennyei, mindenki megtalálja a tökéletes nude-ot a 20 árnyalat közül, bár nehéz eggyel hazamenni....:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. június 3.

Imádom a rúzsokat, nagyon széppé tud varázsolni egy lányt/nőt. Most kezdtem el vásárolni őket, szép lassan, ő a 2. darabom. Gyönyörű színeket láttam az üzletben, alig tudtam választani. Egy sötétebb arnyalat mellett döntöttem végül. Itthon kipróbálva kicsit narancs sárgás, öreges színe volt, de egy rdel young-os kontúrceruzám nagyon jól passzol hozzá. Szeretem, többet is ki fogok próbálni. Krémes, az illata jó, viszont elég mászkálósnak tűnik.. már csak jó lenne ,megtanulni, hogyan kell úgy rúzsozni, hogy emberek közt is vállalható legyen :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 3.

ziza27

2019. június 1.

03 Bold és 06 Real
Nagyon kényelmes viselni! Kellemes csalódás volt. Mivel semi-matt, egyáltalán nem szárít, nem húzza a számat, alig érzem, hogy rajtam van (ellentétben pl. a Matt Matt Matt rúzsokkal). Viszonylag tartós is, de egy lakomát azért nem bírna ki. Isteni az illata is. :) Szép színekben kapható, alig lehet választani, és szuper ötlet, hogy van hozzá színben teljesen passzoló körömlakk is. Megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

03 Bold és 06 Real

Kamea

2019. május 30.

Megszokott Essence minőség: lágy és krémes állag, az ajkakat biztosan nem fogja kiszárítani, az evés-ivást viszont már nehezebben tűri. Könnyű nyári viselet mind a színek, mind pedig az állag tekintetében. Közepesen pigmentált színek. Tetszik a fehér, elegánsan letisztult megjelenése is. Igazi nyári kiszerelés.
Ha ajakecsetet használok a felvitelhez, majd pedig csak végigpöttyögetem a rúzzsal a számat nagyon szépen kidobja az amúgy is szép színét és szerintem, sokkal tartósabb is így, mintha csak simán kenem fel.
Ár-érték arányban is szuper (849.- Ft/db), megéri több darabra is beruházni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

Ár-érték arányban is szuper (849.- Ft/db), megéri több darabra is beruházni.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.