Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2022. március 30.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Nude árnyalatú, közepesen matt hatású, hosszantartó ajakrúzs, mely igazán meggyőző a magas fedésével és lágy érzetet hagy maga után.

20 árnyalatban kapható

Ár: 790 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxpost
Ár: 500Ft vagy ajándék , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

tátombák

2022. április 20.

A nude rúzsok szerelmeseként a 01 freaky és a 03 bold az enyém. Muszáj megjegyeznem, hogy a csomagolása nagyon minőségi, határozottan kell tekerni és lassan jön elő a termék, nem történik vele baleset. Odavagyok az illatáért, az oldalába nyomott logoért, a sznínéért... Könnyed viselet, szinte nem is érzem, hogy rajtam van, diszkrét színt ad az ajkaimnak, egy egyszerű mindennapi smink remek kiegészítője.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

sensitiveskinprincess

2022. január 20.

A 04-es Crazy árnyalat van meg, kicsit sötét a hétköznapi viseletre, de mikor kicsit erősebben sminkelek, akkor előszeretettel nyúlok felé, ami nagy szó, mivel szinte mindig szájfény párti vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 20.

Terru

2022. január 13.

Ez a rúzs egy csoda! Röhelyesen olcsó de szuperül teljesít. Sok megvan belőle, imádom őket. Minden napi rúzsaim ők, relatív tartósak de mivel nem tisztán mattok azért egész napot nem birnak ki és az evést sem. Mivel olyan a munkám, hogy sokat kell beszélnem, sok rúzs már egy óra múlva eltűnk a számről, már "beszéltem le" több drágább rúzst is, de ez az Essence kibirta majd az egész munkaidőt ha nem ettem. De nem sajnálom újrakenni főleg ezért az árért. Mivel nem teljesen matt hanem krémes is kellemes őket viselni és nem is szárítanak. A szinek is szépek viszont nem mindegyik egyformán pigmentált.
Amíg ezt gyártják biztos venni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 13.

Amíg ezt gyártják biztos venni fogom.

Emrise

2021. november 9.

Nem is néztem rendelés, hogy matt... valahogy - azt gondoltam - távol áll tőlem a matt rúzs, de most véletlenül ez lett. Nagyon tetszik! 03 Bold árnyalatot vettem és már most látom, hogy szeretni fogom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

martien0418

2021. november 6.

25-os árnyalatot vettem ma 400 Ft körül. Jól fed, sajnos kicsit cserepes a szám jelenleg így nem mutatott szépen rajta, de ha helyre jön biztos sokkal szebb lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 6.

Bius1021

2021. október 31.

Gyönyörű színei vannak.
Leárazva vettem három színt 400ft ért
106,103,105.
Hétköznapra tökéletesek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 31.

Gyönyörű színei vannak.
Leárazva vettem három színt 400ft ért
106,103,105.
Hétköznapra tökéletesek!

cichurri

2021. október 27.

Nem akartam beszerezni, viszont akciós volt így nem tehettem mást :) Mindennapos használatra kerestem valamit, ami nem túl feltűnő, de mégis sokat dob az összképen. A 102 "True Me" darab van meg, amit egy ilyen pirosas-nude árnyalatnak mondanék. Ha hozzáér valamihez a szám, azonnal összekeni, többször kell újraapplikálni. Mindezek ellenére ár-érték arányban nagyon jó kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

kovacsanett43

2021. október 22.

Nem akartam újravenni, de nagyon nehezen találok olyan rúzst, aminek tökéletesen passzol a színe. A Legendary ilyen, szóval tartósság ide vagy oda, muszáj volt vennem még. :) Szeretem a matt rúzsokat, viszont egy idő után mindegyik szárít. Ez nem teljesen matt, ennek megfelelően legalább nem szedi szét az ajkaimat. Nem túl tartós (bár az érthetetlen számomra, hogy a számról pikk-pakk lejön, de a kávéscsészémen a mosogatógépből kiszedve is ott virít a lenyomat😂😂😂, pedig tökéletesen működik a gépem. Mindegy.😂). Szóval étkezést/ ivást nem bírja ki, de végülis 800 ft-ért elkenegetem magam 2-3 hónapig. 🤷🏼‍♀️ Nem nagy cucc, de az a szín... Az nem enged szabadulni. : D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

Taymas

2021. október 20.

Remek rúzs! Azt hiszem én is akciósan, valami 400 ft körül jutottam hozzá. Rögtön 3 árnyalatot vettem. Az egyik a 14-es Free, a másik a 16-os Loveable, illetve ez a kettő barnás árnyalat, és tökéletesek is, viszont a harmadik, amit vettem az a 20-as Unique, ami lilásabb, és ez azért nem a legjobb rúzs. Egyszerűen felkenve nem az igazi, úgy érzem, kevésbé pigmentált. Viszont a másik kettő az tökéletes, de 400 forintért mindhárom tökéletesen megéri. Tartósságra pedig, az ivást-evést nem annyira bírja, de azt rengeteg általam kipróbált drágább rúzs sem, szóval nem olyan rossz ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 20.

Ophelia

2021. október 17.

Kiárusításban vettem, szeretem, jó hogy nem teljesen matt, így nincs az a szárító érzet. Szerintem elég tartós, kontúrceruzát érdemes használni, anélkül kicsit elmosódik a hátára idővel. Szép természetes színek, mindennapokon tökéletes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.