Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 13.

hanami21

2014. július 5.

Megvettem mindhármat, de még csak a lilát próbáltam. Szép, visszafogott színe van. Szépen fed, de elég macerás felvinni. A keféjét nem szeretem, szerintem túl sok festéket vesz fel. Tartós, nem pereg le a pilláimról.
A Colour Flash színei sokkal intenzívebbek, vibrálóak. Ezért én azt jobban szeretem, ráadásul a felvitele is könnyebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

elfi777

2014. június 17.

Itthon nem láttam, Ausztriában kirándulva vettem pár hónapja a lilát, ezer Ft körül volt, akkor még a másik kiadásuk nem jelent meg.
Nem vagyok elájulva, több rétegben sem tűnt látványosnak, elég gyengécske szín (a másik színezős essence jóval ütősebb). Amikor a családdal elindultunk, és bevilágította orcámat a napfény, na akkor jegyezték meg, hogy egész jól látszik, világosabb-lilás, és kétkedően bámultak rám, hogy minek ez nekem.:))
Nem bántam meg, majd elfogy, időközben rájöttem, maga az árnyalat nem túl feltűnó (pl a pnkes-pirosashoz képest:D).
Nekem közepes, nem venném újra, de szívesen elhasználom, olyannak ajánlom, akinek tetszenek a színes spirálok, de nem annyira bevállalós.
A kefe kifejezetten tetszik, a száradás után tartós.
Vacilálok, 3 vagy 4? maga a termék 4, a szín nálam 3. Megadom a 4-et, mert végül is nem kenődött el a túra alatt, és az osztrákok sem menekültek előlem visítva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 17.

A kefe kifejezetten tetszik, a száradás után tartós.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate