Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexa, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kategória:   Egyéb

Arcfesték lemosó kendők vízálló sminkhez. Alaposan és tökéletesen tisztítja a szem, az ajak és az arc bőrét. Kifejezetten vízálló smink eltávolításához fejlesztették ki. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

_ca_

2014. január 12.
Rájöttem, hogy tud ám irritációt okozni, ha kicsit erőteljesebb sminket (pl. egy erősebb tusvonalat) próbálok meg lehozni vele, pedig nem is dörzsöltem. Sima bázis - szemhéjpor kombinációkkal nem volt vele bajom. Érdekes...
2013. december 6.
Jó az ára, és könnyen leszedi a sminket, sőt, meglepő módon még bőrirritációt sem okozott nálam - viszont kénytelen vagyok csillagot levonni azért, mert akármennyire is vigyáztam rá, a csomag felénél kiszáradtak a kendőcskék, ezt pedig más márkánál még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 12.

2013. december 6.

whyteangel

2013. július 27.

Lehet, hogy én vagyok az örök elégedetlen, ha smink leszedésről van szó. A Garnier smink lemosó tejét használom, de 2-3 vattakorong is kell, mire mindent eltávolítok. Ha lusta vagyok, akkor szoktam ezt a kendőt elővenni, amit amúgy utazáshoz vettem, mert egyszerűbb eltávolítani mindent. Szépen leszedi a vízálló szempillaspirált is, a tust is...mindent. Egyetlen bajom van vele, hogy a kendő anyaga először puhának tűnik, de valahogy amikor használom, kicsit durvának találom. A vattakorong meg túl gyengéd, ezért kell több belőle....úgyhogy tudom, hogy bennem van a hiba. :)
Amiért nem kap max csillagot, azok az összetevők.
Egyébként a csomag meglepően kicsi, a kendők viszont megfelelő méretűek, és az ára sem volt vészes. Nyaraláskor is ott lesz a táskában. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Amiért nem kap max csillagot, azok az összetevők.

sweeteszter

2013. március 5.

Igen a vízálló sminket gyönyörűen leviszi, DE nekem annyira csípett utána a szemem alja, hogy inkább eltettem az utazásokra. Jó mert kicsi könnyen elfér bárhol, és azt a pár napot kibírom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 5.

Krisz

2012. március 30.

Nekem bevált a sok rossz összetevőtől függetlenül, nem irritálta sem a szemkörnyékemet, sem az arcom többi részét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

sofia

2011. november 6.

A sminkem egész jól leszedte, de nagyon irritált, csípett szóval nem használnám többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

Alexa

2011. október 29.

Nagyon szépen leviszi a vízálló sminket, de a szemet és a szem alatti vékony bőrrészt nekem nagyon irritálja, szinte már fájt, ha egymás utáni napokon is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.